Küçük bir sorun

relaydean

Kayıtlı Üye
İçinde bulunduğunum durum yavaş yavaş kötüleşmeye başlıyor. Sizlerin bilgi birikimine güvendiğim için bu başlığı açtım.
Kısa bir özet geçmek gerekirse uzun zamandır yurt dışına çıkmayı düşünüyorum. Fakat ne zaman bu düşünce adına büyük adımlar atmaya başlasam, karşıma beni bu fikirden caydırak birileri çıkıyor ve her seferinde büyük yikimlara uğruyorum ve yurt dışına çıkmadığım için pişman oluyorum ve diğer hedeflerimden o insanlar yüzünden uzaklaşmaya başlıyorum.
Benim için çok büyük kayıp. Bu insanlara karşı olan hislerim ki ,insan demek daha doğru olur, beni yoruyor. Fakat bu konuşa ir adım atarsam kariyerim için daha çok çalışmam gerekecek. Sadece bunla sınırlı kalmıyor bunun dışında yaşadığım bazı duygu karmaşaları beni mahvediyor. Doğru cevabın ne olduğunu biliyorum. Fakat duygularım beni bambaşka bir yere götürüyor ve tüm hayat enerjimi emiyor. Gitmek benim için daha iyi olacak bunu biliyorum. unu zihnen istediğim kadar kalben de istemem gerek. Sizden ricam bunu nasıl yapacağım hakkında fikir almaktır. Ve birde gitmem konusunda beni ikna etmek adına birkaç kelime ederseniz çok mutlu olurum.Buna ihtiyacım var.

relaydean

Kayıtlı Üye
Bir açıdan baktığımda bu kişinin benim icin dogru kişi olup olmadığını bilmiyorum.Ve onun icin bu kadar üzülüp ruh halim daha da kotu hale getirmem...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İçinden ne geliyorsa onu yap, doğru olanı sezgisel olarak biliyorsundur muhtemelen, iç sesini dinle. Neden sevdiğin kişiyi ardında bırakmak gerekiyor ki, onu da ikna et, birlikte gidin. Durumunu bilmeden bunu söylüyorum tabi kendi şartlarınıza göre davranmanız gerekecek.

relaydean

Kayıtlı Üye
İçinden ne geliyorsa onu yap, doğru olanı sezgisel olarak biliyorsundur muhtemelen, iç sesini dinle. Neden sevdiğin kişiyi ardında bırakmak gerekiyor ki, onu da ikna et, birlikte gidin. Durumunu bilmeden bunu söylüyorum tabi kendi şartlarınıza göre davranmanız gerekecek.
Içimdeki ses bırakmamalı söylüyor. Fakat ileride pişman olmaktan korkuyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Denk gelmesi biraz tuhaf oldu, benim de o tarz bir durumum var, birlikte gitmek istediğim ama ya eski şartlarımı bile ararsam korkusu :) Kendime de konuştum oldum aslında size cevap verirken.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
kalbiniz gitmek istemiyorsa düşünün neden gitmek istemiyor burada neyi sevdi de vazgeçmek istemiyor veya orada neyi sevmesi gerek orası neden buradan daha iyi bunlara karar verin

taroh

Kayıtlı Üye
Boyle acaip seylerin kisa bir aciklamasi.kafaniz hazir fakat kalbiniz bunun icin hazir degil sartlar henuz olgunlasmamis.nasil olgunlastirilir bir fikrim yok

Quadice

Kayıtlı Üye
Içimdeki ses bırakmamalı söylüyor. Fakat ileride pişman olmaktan korkuyorum.
Direk yurt dışına gitmek ister misin mabet adam? Dinle burayı o zaman. Çok sevdiğim bir söz vardır ; Tek kurşunun var, ne duruyorsun sık onu hedefe. Iskalasan bile pişman olmadığını bilerek ölürsün.
Demiş birileri Bi zamanlar.
Yani güzel mabetdaşım, gözlerini kapatıp en sevdiğin müziği dinlerken hangi karar gözünün önüne geldiğinde dudakların yukarı doğru kalkıyor bir tebbesüm ediyorsan ;onunla devam et. ^^

relaydean

Kayıtlı Üye
Denk gelmesi biraz tuhaf oldu, benim de o tarz bir durumum var, birlikte gitmek istediğim ama ya eski şartlarımı bile ararsam korkusu :) Kendime de konuştum oldum aslında size cevap verirken.
Yenilikten korkmamak lazım aslında
Direk yurt dışına gitmek ister misin mabet adam? Dinle burayı o zaman. Çok sevdiğim bir söz vardır ; Tek kurşunun var, ne duruyorsun sık onu hedefe. Iskalasan bile pişman olmadığını bilerek ölürsün.
Demiş birileri Bi zamanlar.
Yani güzel mabetdaşım, gözlerini kapatıp en sevdiğin müziği dinlerken hangi karar gözünün önüne geldiğinde dudakların yukarı doğru kalkıyor bir tebbesüm ediyorsan ;onunla devam et. ^^
Çok haklısınız aslında fakat iş içine insanlar girince çok daha farklı bir hal alıyor. Benim için doğru olmayan bir insan için buradan kalmam... Hedefime her türlü ulaşacağım ç bunun için elimden gelen her seyi yapacyapacağım fakat o olmayan ya da o varken... Güzel düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için size teşekkürlerimi sunarım.