KORUNMAK İÇİN

Sauron

Kayıtlı Üye
"İnançsızım" demek, müslüman değilim demek midir?
Cinler var ama Allah yok. (haşa)
Öyleyse neden sen varsın, cinler var, ben varım, biz varız?
Bana neden var oldugumuza dair bir sebep göster?
Sorumluluk yoksa biz neden varız??
İnsanın tek gayesi çalışmak olmalı arkadaşım. Dünya budur. Güçsüzler kendini tanrı ve dua ile avutur. Korkuyorsun çünkü tek kaynağın nereden geldiğini bilmediğin bir kitap. Dünya bir sınav yeri değildir. Dünya bir mücadele arenasıdır.
4.5 milyar yaşındaki dünya ve 13.5 milyar yaşındaki evren 571/632 yılları arasında Arabistan çöllerinde doğmuş birinin yüzü suyu hürmetine var olmamıştır.
Sana soruyorum. allah kötülüklere neden engel olmaz?
https://www.facebook.com/boluculuge...iz0Su6rueYljJ5Q_6Kep6nMPWcMuofZ0qV8V95sX_Smbw

Sauron

Kayıtlı Üye
Bende 10 yaşındayken senin gibiydim. Ama aklında bulunsun çalışmak, çalışmak, çalışmak !! Ulusumu yükseltmek için bedenen ve fikren çalışmalıyım. Türk'ün hayat felsefesi bu olmalı

Ü

Üye silindi 58480

Güçsüzler kendini tanrı ve dua ile avutur.

Tanrıya inanmayanlar da işte ucuz şeylerle avunurlar.
Bi ev Bi araba Bi de işte maaş.

Korkuyorsun çünkü tek kaynağın nereden geldiğini bilmediğin bir kitap.

Korkuyor çünkü 1 üst lige geçmeye hazırlanıyor. Gerçeklerle yüzleşme arifesindeki bilinci eski dünya konseptini terketmeye hazırlanıyor.

Sen de korkacaksın ama yüzleşmemek için bir süre daha işine gücüne bakacaksın. Ama illa anlam kayması yaşayacaksın.

İnsanın tek gayesi çalışmak olmalı arkadaşım

Çalıştıkça anlamsızlığa düşeceksin eğer sende de bir üst ligin kodlari varsa.
Arabistan çöllerinde doğmuş birinin yüzü suyu hürmetine var olmamıştır.

Şimdi buraya dikkat.
Çünkü bu bozuk mantık 1400 yıl önce haber verilmiş.

Arabistan çölleri de sonuçta kozmostaki bir konum değil mi?

Arabistan Sümen medeniyetinin genetik bakiyesi değil mi?

Kuran Ibrahimden taaa Ademe kadar bir silsile ile dünyanın tasarım kodlarini vermiyor mu?

Sen baldırı çıplak Arap benzetmesi yaparken filmlerdeki bedevilerle sinirliyorsun perspektifini.

Kusura bakma da çok boş bir çıkarım yapmıșsın.
Sırf dini eleştiricem diye kavrayış noksanlığını resmen ispat etmişsin.

Ü

Üye silindi 58480

Sana soruyorum. allah kötülüklere neden engel olmaz?

Allah kötülüklere engel olur.
Sen kötülükleri ısrarla talep ettigini farkedemiyorken,Allah sana harici bir kavrayış vererek bunu sana kodlaya kodlaya bildiriyor da üstelik.

Sen,

Davranışınla, isyanınla, aklını boşalmanla, uyarılara kulak asmamanla, dünyanın senin keyfine göre akmak zorunda olduğu zanniyla, ders alamamanla, emek vermeyip kaçak yollara bașvurmanla, hoşa giden gelișmeleri yitik malın zannedip hoşa gitmeyen şeylerde etrafı suçlamanla, dünyaya indiriliș amacını sorgulamamanla, haz odaklı yaşayıp küçük olumsuzluklara bile tahammulsuz hale geldiğini farkedememekle tüm kötülükleri zaten gönül rahatlığı ile zaten talep etmiş oluyorsun.

Sonra niye kötülük var. E sakın bakalım var mı kötülük yok mu? Bi hikmet üstüne insin bakalım kötülük hayır mıymış şer miymis.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Allah kötülüklere engel olur.
Sen kötülükleri ısrarla talep ettigini farkedemiyorken,Allah sana harici bir kavrayış vererek bunu sana kodlaya kodlaya bildiriyor da üstelik.

Sen,

Davranışınla, isyanınla, aklını boşalmanla, uyarılara kulak asmamanla, dünyanın senin keyfine göre akmak zorunda olduğu zanniyla, ders alamamanla, emek vermeyip kaçak yollara bașvurmanla, hoşa giden gelișmeleri yitik malın zannedip hoşa gitmeyen şeylerde etrafı suçlamanla, dünyaya indiriliș amacını sorgulamamanla, haz odaklı yaşayıp küçük olumsuzluklara bile tahammulsuz hale geldiğini farkedememekle tüm kötülükleri zaten gönül rahatlığı ile zaten talep etmiş oluyorsun.

Sonra niye kötülük var. E sakın bakalım var mı kötülük yok mu? Bi hikmet üstüne insin bakalım kötülük hayır mıymış şer miymis.
58480’in içine @Retro kaçmış, yoksa siz misiniz? : D

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Iyi geceler sevgili mabet üyeleri, elime sevdiğim bir büyüğümden eski bir kitap geçti ve kitabın içerisindede dolu ritüel var, bunlardan birini deneyeceğim, fakat inançsızım ve kendimi korumaya almak istiyorum olayın ciddiyetinin farkındayım ve yapmak istediğimden eminim. Eğer bilgisi olan arkadaşlar var ise konu hakkında ritüele başlamadan önce kendimi nasıl koruyabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim herkese iyi forumlar. Sevgi ile kalın......
Kitabın içinde ne tür ritüeller var?

Efgan

Kayıtlı Üye
Iyi geceler sevgili mabet üyeleri, elime sevdiğim bir büyüğümden eski bir kitap geçti ve kitabın içerisindede dolu ritüel var, bunlardan birini deneyeceğim, fakat inançsızım ve kendimi korumaya almak istiyorum olayın ciddiyetinin farkındayım ve yapmak istediğimden eminim. Eğer bilgisi olan arkadaşlar var ise konu hakkında ritüele başlamadan önce kendimi nasıl koruyabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim herkese iyi forumlar. Sevgi ile kalın......
"Eski kitap"ın içinde yok mu böyle şeyler?