Konusma sesleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Poyraz1255

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Size bir olayımdan bahsetmek istiyorum eskiden beri yani iki üç yıllık bir süreç sanırım gece ışığı kapatıp uyumak için yattıgımda yatağa iki kişinin konusnalarına şahit oluyorum kulağıma yakın bir şekilde ama konusulan şeylerin bazen acaba o günün etkisinde kalıp ondan mı diye düşünüyorum o anda alakasız oluyor uzaktan yakından bir bağlantısı olmuyor sabah uyandıgımda da hatırlamıyorum konusmaları bu aralar pek olmuyor ama aklıma takıldı nedir neden böyle birşey oluyor diye sonucta pek normal birsey gibi gelmiyor bana bu kadar zaman pek takmamıstım ama işte merak yani..

escano

Banlı Kullanıcı
Pek bir bilgim olmamakla birlikte durugörü olabilir diyorum. Fakat biz sadece verdiğiniz bilgilerden yürüyebiliriz. Bu olayın üstüne gidin. Bunu isteyince duyabiliyor musunuz? Sesler hep aynı mı? Tanıdığınız kişiler mi? Eğer tanıdığınız kişilerde onlara bunları konuştunuz mu diye sorun. Birde bu sesleri not edin. Bunları paylaşın. İlla ki bilen birileri çıkar.
Ben de zaman zaman yatmadan önce benzer sesler duyabiliyorum.

Ori

Elit Üye
Yahu bundan 3 gün önce gece bende yatarken tuhaf bir dilde karşılıklı konuşma sesleri duydum. Bunlar nedir neden kaynaklanır biraz tahmin yürütüyorum ama bu farklı tuhaf bir dildi anlayamadım.

Poyraz1255

Kayıtlı Üye
İstedigim zaman olabiliyor mu dikkat etmedim ama bugun isteyerek yapmayı deneyeceğim bi bide kadın olan ses tanıdık gibi geliyor ama şu kişidir diyemiyorum ayrıca o anda biraz dinledikten sonra uyuya kalıyorum ve sabah uyandıgımda diyalogları hatırlamıyorum o yüzden not etme olayı sıkıntı biraz

VASSAGO

Banlı Kullanıcı
İş
Yazılım Mühendisi
ilginç kulak çınlaması gibimi yoksa frekanslar başınınızın içindemi fısıldıyor dışardan gelen bir sesmi bunu ayırt edebilirseniz eğer dışardan gelen bir ses ise duru işitidir.. Duru işiti büyük bir yetenektir ama bilinçsiz şekilde bazı konuşmlar gelir kulağınıza diye biliyorum.

Poyraz1255

Kayıtlı Üye
Dışarıdan gelen siz gözünüzü kapatıp uyumaya calısırsınızda yanınızda gelir iki kişi konusur mesela o şekikde

nira

Kayıtlı Üye
Bende bir süre uyku ile uyanıklık arasında iken duyuyordum. Baya baya dinliyordum. İki ya da daha fazla kişinin konuşmalarıydı. Bazen sakin bazende hararetli tartışma şeklinde. Arapça gibi. Bazende gülüyorlardı. Hatta bu ne ya diyip kalktığım anda sesleri kesiliyordu. Zamanla duymadım daha. Sadece dikkat ettim evin belli bir noktasında yatınca oluyordu.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Varlıklar ve insanları ve ya tanimlayamadigjm şeylerin serileri duru isiti olan herkes duyar tam da yatarken. . Durumu kabul edip her gece dinlemek gerek belki dedikodu yapiyorlardir belki o dedikodu size aittir belki uyarıdir bilemem.. :)

Poyraz1255

Kayıtlı Üye
Aynen tarısma şeklinde olup tekinin bagırıp yatakta irkildigim bile olmustu ama hiç korkutucu bişey sezmedim suana kadar hosuma bile gidiyordu bazen sesli ortamda uyumayı seven biriyim çünkü ☺ ayrıca dedikodu olayıda iyiymiş ama bi kaç gündür olmamaya başladı üzülmüyorda degilim arada kesiliyordu zaten umarım geri başlar ?

Ha bide duru işiti insanda neye göre olur kendiliğinden mi yoksa özel bir sebebi varmıdır? Yoksa herkeste olan bişeyde sadece farkındalık meselesimidir?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Soylenilenlere göre doğuştan baskın yetenekleri olan insanlar vardır diğer yetenekler de çalışmalara göre açılabilir ama baskın yetenekler kadar müthiş olmayabilir araştırmalarima göre meditasyon ile kişi istediğine ulaşabilir. .
Cakra noktalarınızı hayal edin her birinin rengini hayal edin o noktada kulaklarınızda beyaz isik hayal edin bunu düzenli yaparsanız güzel olur faydası fazlasıyla olur. Kısacası cakra meditasyon u yaparken buna kulakları da ekleyin..

Merak Etme gene başlarlar uzun süre duyan kişiler de bitmez genelde bildiğim kadarı ile

Poyraz1255

Kayıtlı Üye
Immm tamamdır deneyeceğim bunuda o zaman verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim hepinize saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...