Konuşan Yastıklar Ve fare adam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilinçsiz

Kayıtlı Üye
5-6 yaşlarındayken yattıgım odada yastıkların konuştuklarını gördüm resmen dolabın üzerindeki yastık bana birşeyler anlatmaya çalışıyordu böyle agız yapısı bir degişik taraklıydı prina dişleri gibiydi rüya degildi eminim yatta yattıgım yerden kalkıp babamı uyandırdım baba yastıklar konuşuyor diye babamda beni yastıkların konuşmayacagına dair uzun uzun ikna etmeye çalıştı hadi diyecem korkudan böyle şeyler gördüm ufakkende korkan bir insan degildim şmdide degilim köyde oturmaktayım işime gidip gelirken bazen köyün en ıssız yerlerinden geçiyorum ıssız dedigim yerler ormanlık yerler ev bark yok o ormanlık araziden köyüme gidiyorum korku gibi bir problemim yok birde gene 6-7 yaşlarda demin işe giderken geçtigimi söyledigim arazide odun yapmaya gitmiştik ailemle bende çocuk halimle tek başıma oyunlar oynuyordum ailem yanımdan gitmişti başka tarafa dogru bende ormandaki çimenlerin üzerine uzandım etrafı seyrederken uzaktan bir klubenin önünden uzun boylu cübbeli kafası fare gibi olan bir adam bildiginiz fare adam diyebilirim eskiden cizgi filim vardı ninja kaplumbagalar ondaki splinmtir usta :D gibi bir yaratık geçti gitti korkmadım ama hadi o fare adamı kendime göz yanılgaması diye yutturabilirim ama yastıklardan adım gibi eminim hala karşımdadır ondan sonrada daha böyle olaylar yaşamadım şuanda yaşasam allah korusun etkisindende çıkamam gibi bunları görmemin nedeni neydi bizim burada marazlanmak derler marazlanmışmıydım acaba :) yani başkası anlatsa inandırıcı gelmez bana ama insanın başına gelince yapacak birşey olmuyor

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çocukken hayalgücü olabilir ama büyüyüpte hala inanıyorsanız buna söyleyecek birşey yok :) çocukluk olduğunu anlayan insan, büyüyünce birde bunu sakin kafayla oturup yazmaz
Cidden bize "fare adamı " soruyormusunuz şimdi? Metafizikte belli bir yere kadar bir ilimdir, böyle çocuk masallarına inanmaz. Saçma şeylere inanan insanlar değiliz. Bir mantık gerceklik algısı çercevesindeyiz. Metafizikle, hayalürünü şeyler farklııdır. Bu anlattığınız şeyin gercek olduğunu düşünüyormusunuz hala???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...