kolye buyuleme

canmert196

Kayıtlı Üye
merhaba ben hoslandıgım kıza bır kolye aldım bu kolyeyı dua lar okuyup onu korucak hale getırmesını ıstıyorum bu mumkun mudur acaba :) celp duası okusam etkısı olur mu :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bence sevgiyle verilmiş ve içinde sevgi olan herşey sevileni korumaya yeter:)İslami hangi dua o amaçla okunur bilemem ama bunun yanında en kuvvetli etkiyi senin sevgin yaratacaktır,duayı ona herkes yükler senin içindeki senden özel olandır;)Ben böyle durumlarda içimden geçeni aktarırım hediyeme ve o hediyenin güzel enerjisinin zor durumlarda o kişiyi nasıl sarmaladığını hayal ederim:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba ben hoslandıgım kıza bır kolye aldım bu kolyeyı dua lar okuyup onu korucak hale getırmesını ıstıyorum bu mumkun mudur acaba :) celp duası okusam etkısı olur mu :)
Evet koruma için de neye karşı? Önce bu belirlenir ve daha sonra da o etki azalmasın diye sürekli desteklenir. Bir objeye genel olarak üç şekilde enerji yüklenir:
1- Varlıksal destekle
2- Sadece kişisel enerjiyle
3- Semboller kullanılarak tılsımlama yoluyla 1. ve 2. maddeyi ekleme
4- Dua ederek

1: En etkili ve uzun süre geçerli yoldur. Özellikle gömülerde de bu yol kullanılır, gerekirse DNA ile sabitlenir ve asırlarca etkisi sürer.

2: Sürekli astral kat bağlantısıyla beslenir. Sürekli hesap yapılıp desteklenir. Bunu genelde kişisel işler kullanır insanlar, bir başkası için değil.

3: Bunu yapabilmek için ilk iki maddede tecrübeli olmak gerekir.

4: Sadece dua ederek, (neye inanıyorsanız) dua ettiğiniz gücün duanızı yerine getirmesini dilersiniz.

canmert196

Kayıtlı Üye
Evet koruma için de neye karşı? Önce bu belirlenir ve daha sonra da o etki azalmasın diye sürekli desteklenir. Bir objeye genel olarak üç şekilde enerji yüklenir:
1- Varlıksal destekle
2- Sadece kişisel enerjiyle
3- Semboller kullanılarak tılsımlama yoluyla 1. ve 2. maddeyi ekleme
4- Dua ederek

1: En etkili ve uzun süre geçerli yoldur. Özellikle gömülerde de bu yol kullanılır, gerekirse DNA ile sabitlenir ve asırlarca etkisi sürer.

2: Sürekli astral kat bağlantısıyla beslenir. Sürekli hesap yapılıp desteklenir. Bunu genelde kişisel işler kullanır insanlar, bir başkası için değil.

3: Bunu yapabilmek için ilk iki maddede tecrübeli olmak gerekir.

4: Sadece dua ederek, (neye inanıyorsanız) dua ettiğiniz gücün duanızı yerine getirmesini dilersiniz.
bana sadece 4 secenek uyuyo dıgerlerını yapabılcegıme ınamıyorum ınanc olarak müslümanım :)

canmert196

Kayıtlı Üye
flood olucak ama demeyı unuttum :) ona zarar verebılcek herseyden ornegın benım dınımde ayetel kürsi var olumden baska hıc bırsey zarar veremez dıyor korunma amaclı okudugumda onu okumayı dusunuyorum :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bana sadece 4 secenek uyuyo dıgerlerını yapabılcegıme ınamıyorum ınanc olarak müslümanım :)
Saydığım maddeler için İslami bir sakınca zaten yoktur. Mesele yapıp yapamayacağınız ve tercihinizdir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İnanç olarak müslümanım demişsiniz ama başlıkla çelişmiyo mu ''kolye büyüleme''

Yanlış bişey söylediysem şimdiden özürdilerim.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
7 fatiha 7 ihlas 7 kafirun 7 felak 7nas 7 duha 7 nasr 11 ayetel kürsi oku dostum

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
yapıyorum hemen :)

arkadaslar verebılcegınız dualar varsa yazarsanız sevınırım sans kuvvetlı celb koruma :)
kardeş esmalarda okuyabilirsin okuyacagin esma en az 1000 tane olsun şu şekilde oku ALLAH ül ....esma ismi sevgiyle kal iyi bayramalar