kız kardeşimin dökülen saçlarının yeniden çıkması

arman

Kayıtlı Üye
kız kardeşim şu anda 23 yaşında. 5-6 yaşlarında iken saçlarının ve kaşlarının neredeyse tamamına yakın bir kısmı döküldü sadece tepe kısmında çok az bir bölüm kaldı. çok doktorlara gittik ancak kalıcı bir çözüm bulamadık ergenlikle birlikte dökülen saçların bir kısmı ile kaşları yeniden çıktı. yapılan testlerde herhangi bir rahatsızlığının olmadığı da anlaşıldı. ama bir genç kız için bu durum gerçekten zor ve bu sorun kardeşimin hyatının merkezine oturmuş durumda. saçlarının yeniden çıkması için yapabileceği bir dua ya da uygulama var mı.. (şunu da eklemek isterim çocukken o kadar güzel saçları vardı ki beline kadar uzanıyordu. herkesin dilindeydi)

origanum

Yönetici
Dua ile saç çıkmaz da dediklerinize bakılırsa nazar değmiş olabilir, birisi negatif bir uygulama yapmış da olabilir ya da etrafınızdaki başka biri hedef iken en masum olduğu için ona isabet etmiş olabilir, arınmak için birşey yaptırdınız mı peki?
Doktor tedavisinden başka alternatif tedavi yolları da denediniz mi?

gilda druidizm

Kayıtlı Üye
ya da etrafınızdaki başka biri hedef iken en masum olduğu için ona isabet etmiş olabilir. demişsiniz nedemek istediniz burda yani masum ve saf insanlara daha çok mu sizce isabet edilir bu sadece bu konuda değil her konuda. ?

origanum

Yönetici
ya da etrafınızdaki başka biri hedef iken en masum olduğu için ona isabet etmiş olabilir. demişsiniz nedemek istediniz burda yani masum ve saf insanlara daha çok mu sizce isabet edilir bu sadece bu konuda değil her konuda. ?

Bu majikal işlem uygulnınca olur, diyelim oralarda biri varlık çağırdı veya büyü yaptı. Kendi koruması var veya ortamdan uzaklaştı vs. Ortamda bulunan kişiye gelir negatif etki. Diyelim biri varlık çağırdı sonra kaçtı gitti, göndermediği için veya kızdırdığı için varlık onu çarpma diyeceğimiz negatif enerji ile yükleyecektir ya direk onu çarpar ya kardeşini, çocuğunu, yeğenini, en sevdiğini veya orada tesadüfen bulunan bir çocuğu vs ama mutlaka o yakınlarda en masum olan kişi bundan zarar görür. Bir büyü yapılınca da aynısı olur, o yüzden majisyenler önce kendini sonra ortamı, yakınlarını korumaya alırlar. Hani yolda giderken kör kurşuna rastlanır ya bazen onun gibi birşey işte. Belki böyle bir duruma da maruz kalmış olabilir demek istedim.

arman

Kayıtlı Üye
hayır arınmak için bir şey yapmadık. bizde hep nazar diye düşündük ama derinlemesine bu yönden hiç incelememiştik. zaman zaman saçlar çıksa da tekrar döklülüyor ve istediğimiz şekilde bir türlü düzelmiyor. nasıl arınabiliriz. öncelikle sitede nazar bölümünü inceleyeceğim bu arada yardımlarınızı da bekliyorum. ilginize teşekkür ederim

striker

Kayıtlı Üye
geçm,ş olsun, umarım kardeşiniz sağlığına kavuşur,

kendi denediğim bir yöntemi aktarayım,
benimde çok güzel saçlarım vardı, çok beğenirler saçlarımı,
hala var gerçi...
sınav , ders , sosyal hayat derken, gereğinden fazla düşünce saçlarımda abriz bir dökülmeye yol açtı,
yan taraflarım tamamen açılmaya basladı, çok sık olan saçlarımdaki bu ciddi dökülmeye engel olamıyordum.
şampuan , jole, gibi herşeyi bıraktım.
derken dökülme devam ediyordu.

halk arasında kocakarı ilaçları derler,
birileri saçlarımı 2_3 defa uzadıkca kazıtmamı ve
sarımsak , zeytinyağı karısımını sürmemi söyledi,
çok net konuşuyordu, kendinden emindi,
iş yerinde uzun bir süre izin aldım, sınavlar dolayısıyla,
saçlarımı kazıttım, haftada 3_4 defa sarımsak zeytinyağı sürdüm,
kokusu iğrençti,
bu uygulama saçta 8 ila 10 saat kalmalıymış.
bunu 5 defa saçlarımı kazıtarak hergün yapmaya başladım,
şuan sonuçlar muhteşem.
dökülen saçlarımın yan tarafı tekrar gürleşmeye basladı, okadar berrak bir saç çıkmaya basladı ki anlatamam.
senin kardeşine bir çözüm olurmu bilmiyorum ama
ben muthiş derecede memnunum.
ilk etapta bende bu uygulamayı söyleyince, dalga geçtiklerini sanıyodum ama uyguladım ve çok memnunum.
eğer kardeşiniz her yolu denedi ve sonuçsuz kaldı ise,
bu uygulamayı denemenizde fayda var.
umarım rabbimin şafi ismi kardeşinize tecelli eder.

arman

Kayıtlı Üye
sarmısak ve zetinyağı gibi seçenekleri denedik. piyasada bulunan bazı şampuan, ampul vs ilaç benzeri ürünleri kullandı. tııbi reçeteler de denedik. en son ozon tedavisini duyduk araştırdık ve onu da uyguladık ama beklediğimiz sonucu bir türlü alamadık. görünürde hücrelerde ciddi bir sorun yok. zaman zaman zayıf da olsa saçlar çıkıyor fakat yine dökülüyor. hiç bir zaman saçlarını toplayamıyor. denize girmek sorun ıslanınca saç dipleri ortaya çıkıyor. her şey allahtan. dilerim allahım şifa versin. bu arada allahın şafi isminin faziletlerine de bakacağım teşekkürler..

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
ben biraz bu konuda eğitim aldım enerji çalışması reiki yaptırın ve zeytin yağı bazik yağlardandır alkalidir badem yağı kullanın çok etkili olur

bendekiben

Elit Üye
Sayın arman, sitede her perşembe günü düzenlenen şifa çalışmalarına katılması belki kızkadeşinizin sorununa bir yardımı dokunabilir.Katılmanızı tavsiye ediyorum.Allah şifalar versin.

aydınlık

Kayıtlı Üye
Bilgisayarların ilk çıktığı yıllarda amerikalılar bır deney yapıyorlar: ruh sağlığı normal bir insan, depresyonlu bir kişi ve bir şizofrenı kafalarına bağladıkları elektrotlarla bilgisayara bağlıyorlar. Normal insanın beynindeki elektrik akımı tamamen mavi, depresyonlu kişininki kırmızı ve mavi, şizofreninki ise neredeyse tamamen kırmızı, (mavi hemen hemen yok gibi) gözüküyor. Beyinlerinin tam üzerine gelecek şekilde kızgın kurşunun soguk suya döküldüğü anda depresyonlunun beynındeki kırmızı renk kayboluyor, şizofrenin kırmızılarında hafif bir azalma, mavilerde artış oluyor. Kurşun dökmenin faydasının bilimsel açiklamasını da kendilerince yapmış oluyorlar. Durumunun yarattığı stresi ortadan kaldırmak, varsa nazarı yoketmek için faydalı olabilir. Bir de yılan yağı denemekte fayda var sanırım.

striker

Kayıtlı Üye
sevgili arman , bende şifa çalışmasına katılmanızı öneriyorum,
bunun sonuçları gerçekten gözle görünür etki yapıyor.
yalnız şifa çalışmasına inanmanız lazım, doktora gidip muayene olmak gibi düşünmeyin,
bizlerin önce inanması, çaba sarfetmesi gerekir,
ben özellikle annemde şifa çalışmasının etkilerini bariz birşekilde görmeye başladım.
annem başta olmak üzere, şifa çalışmasına yazdığım kişiler, günün her vakti,
emeği geçenlere dua ediyorlar,
çalışmayı yapanlara , bunların anne ve babalarına , ailesine sevdiklerine,
okadar içten ve samimi dualar ediyorlar ki, o zaman anlıyorum .
düne kadar bende bilmiyordum ama şuan bu şifa çalışması bence,
mükemmel birşey.
şiddetle tavsiye ediyorum.
yanlız şifa alacak kişinin , şifayı alabilecek durumları yaratması laızm. kendi planlamasını geliştirmesi lazım.
mesela bizimkiler hergün yeni birşeyler ekleyerek şifa çalışmasının daha etkili olmaya başladığını söylüyorlar.
yürüyecek gücü olmayan kişiler , şimdi evlerinde durmuyor , sürekli gezmeye gidiyorlar.
o derecede sonuçlar elde etmeye başladık.
inşallah kardeşinde şifa bulacaktır.

thales

Kayıtlı Üye
Selamlar.. Umarim yardımım dokunur size sevgili arman bu yüzden söylediğim ilac(ları) lütfen dikkate alın..Sizin aracılığınızla diğer saç problemi olan arkadaşlara da ulaşmış olsun bu yazım..
Ben çok araştırdım bu konuyu arkadaşlar. Biraz daha bilimsel yaklaşmak gerekiyor bence bu duruma.
İlk zamanlarda önce herkes gibi yağlar sarımsaklar vs. kullnadım ama aksine daha kötüydü sonuçlar. Mezoterapi yaptırdım hiçbir faydası olmadı. Psikolojik olarak kötü bir dönem (şu anki halimle kıyaslanamaz bile).. Uzun uzun neler yaptıgımı neler denediğimi yazıpta sıkmayayım kimseyi..

En sonunda buldum devayı ve inanılmaz sonuçlar aldım diyebilirm..Ama sürekli kullanmak gereken bir ilaç..
FDA(food and drug administration) yani ilaç ve gıda idaresinin saç dökülmesi için piyasada yasal olarak satılmasına izin verdiği iki tane ilaç var..İlaçların adını vermem sorun olur mu bilmiyorum..Vermemede gerek yok gerçi arama motorunda " fda saç dökülmesi için onay verilen ilaçlar" yazarsanız görürsünüz..Sizde araştırın tabi forumlarda kullananların yorumlarını okuyun ve küçük çaptaki mucizeyi görün..Yalnız ilaçların birisi p ile başlayan bayanların kullanımı için uygun değil..Ama diğeri tam sizin kardeşiniz için..

Geçmiş olsun.
Mutlu günler.

Ve özelden soru sorabilirsiniz arkadaşlar bu konuda gerçekten deneyimliyim :)

estergonlu

Kayıtlı Üye
aktarlar bu işi çözer kardeşim eğer istanbuldaysan eyüy sultanda bulursun yada kapalı çarşıda