Kız arkadaşıma büyü mü yapıldı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abyo1993

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bir kızla tanıştım. Çok iyi anlaşıyoruz çok uyumluyuz filan. Fakat kız eski sevgilisinin ona büyü yaptığını düşünüyor. Çocuk kıza bir kılıç tutturmuş ve inanıyorum ve söylüyorum ki suphaneke ente dedirtmiş. Bu ne büyüsü acaba. Ondan sonra kızın hayatı alt üst olmuş üç harfliler musallat olmuş. Kıza maça büyüsü yaptırdığını da düşünüyoruz. Lütfen aydınlatın bizi bu konuda neler yapabiliriz?

:(:(:(:(:(:(:(

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle geçmiş olsun.

Duaları sureleri tersten okumak suretiyle negatif işler yapıldığına dair bir söylem var bu testen okutma harflerin tersten okunması mı yoksa kelimelerin mi o konuda bir bilgim yok.

Öncelikle kız arkadaşınıza bakım yaptırılması gerekir varolan musallatın eski erkek arkadaşından dolayımı kaynaklandığı tespit edilir yani musallatın sebebi öğrenilir sonrasında musallat olan varlığa bakılır ve buna göre bir çıkış yolu tespit edilir.
Bu saydıklarımın hepsi ancak ehil kişilerce yapılıcak birşeylerdir.

Dilerseniz site yönetimine danışabilirsiniz tekrardan geçmiş olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar ben bir kızla tanıştım. Çok iyi anlaşıyoruz çok uyumluyuz filan. Fakat kız eski sevgilisinin ona büyü yaptığını düşünüyor. Çocuk kıza bir kılıç tutturmuş ve inanıyorum ve söylüyorum ki suphaneke ente dedirtmiş. Bu ne büyüsü acaba. Ondan sonra kızın hayatı alt üst olmuş üç harfliler musallat olmuş. Kıza maça büyüsü yaptırdığını da düşünüyoruz. Lütfen aydınlatın bizi bu konuda neler yapabiliriz?

:(:(:(:(:(:(:(
Kız arkadaşınıza ne olmuş tam bilmiyorum ama o anlatılan meseleyle bir alakası yok olanların. Belki psikolojik olarak etkilenmiştir veya gerçekten bir şey olmuştur bilemem ancak dediğim gibi kılıçla vesaire alakası yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...