Kısmet bağlanmış olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahent

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese uzun bir aradan sonra..
Başımdan çok garip şeyler geçiyor, iki ilişkim oldu çok fazla kız arkadaş edinen biri değilimdir, seçiciyim. İki ilişkimdede tam 2. Aydan sonra ilişkiler kötüye gidiyor ve ya aldatılıyorum ya terkediliyorum ve tim bunlar herşey iyiye giderken oluyor. Mutlu olamıyorum bu hayatta. Yaklaşık on gün önce kız arkadaşımdan ayrıldım ve bugün başka biriyle olduğunu öğrendim bir süredir görüşüyorlarmış ve önceki ilişkimde tam 2. Aydan sonra kötü olmuştu ve bitmişti. Neden böyle insanlar beni buluyor veya böyle şeyler yaşıyorum. Son ilişkimde kız arkadaşımı ailemin içine soktum ve herşey güzeldi ufak bir kacga ettik aramıza soğukluk girdi barıştık ama uzun sürmedi bir gün kadar ve 10 gün önce bitirdim ilişkiyi biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi ve dostça ayrıldık. Konuşmaya devam ettik hatta bir kere buluştuk vs hayatında biri olmadığını yalnız kalmak istediğini bir süre yineledi ama ben telefonda mesajlaşırken iyi konuşupr benimle renk vermiyor bugün ki Allah büyük saçma bir hata yaptı ve telefondam bi uygulama da beni ekledi be kabul etitim birde ne göreyim bana ailemle olacağım dediği halde başka biri ile takılıyor neyse gel gelelim asıl mevzuya. Bundan yıllar önce bir kız arkadaşım bana beddua etti be büyü vs inanan biridir kendisi. Ben hiç mutluluk sadakat bağlılık sevgi göremedim o günden sonra. Bu arkadaşın bana büyü yapmış olmasından ciddi şekilde şüpheleniyorum nasıl emim olabilirim? Kendisine ulaşma imkanım yok teşekkürler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Büyü olup olmadığından güvenilir birine bakım yaptırarak emin olabilirsiniz.Eğer sürekli aynı sorunları hayatınıza çekiyorsanız,kişiler değişiyor ama yaşadıklarınız,sorunlar,tıkanıklıklar,bitişler hep aynı ise bir konuda blokajınız olabilir.Bunuda araştırmanızı öneririm.

Kha-Rin-Do

Banlı Kullanıcı
Kha-Rin-Do şunu çok iyi biliyorki bir büyü insanın özgür iradesine ya da sosyal hayatına müdahale edemez,büyü'nün ne olduğunu bilmeyen insanlar tarafından yazılmıştır,Kha-Rin-Do sane gerçek büyüyü gösterseydi daha iyi anlardın fakat sahte büyülere inanman Kha-Rin-Do için yeterli olmamanızın bir kanıtı.

kal raj kuzen,kal raj ki ufuklar diye zannettiğin yetim'in 13 kat altı olması,Kha-Rin-Do biliyorki 13 uğursuz bir sayıdır fakat sayılar bize müdehale edemez Kha-Rin-Do sayılardan daha güçlü peki sen sayılardan daha mı güçlüsün wuldo rah?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kha-Rin-Do şunu çok iyi biliyorki bir büyü insanın özgür iradesine ya da sosyal hayatına müdahale edemez,büyü'nün ne olduğunu bilmeyen insanlar tarafından yazılmıştır,Kha-Rin-Do sane gerçek büyüyü gösterseydi daha iyi anlardın fakat sahte büyülere inanman Kha-Rin-Do için yeterli olmamanızın bir kanıtı.

kal raj kuzen,kal raj ki ufuklar diye zannettiğin yetim'in 13 kat altı olması,Kha-Rin-Do biliyorki 13 uğursuz bir sayıdır fakat sayılar bize müdehale edemez Kha-Rin-Do sayılardan daha güçlü peki sen sayılardan daha mı güçlüsün wuldo rah?
Merhaba:)Nickinizi neden sürekli paylaşım içinde geçirdiğinizi anlayamadım.Gerçi mesajınızıda anlayamadım.:)Yazı diliniz sanki bir Kızılderili kabilesini anımsattı bana güçlü Kha Rin Do.;)

Kha-Rin-Do

Banlı Kullanıcı
Merhaba:)Nickinizi neden sürekli paylaşım içinde geçirdiğinizi anlayamadım.Gerçi mesajınızıda anlayamadım.:)Yazı diliniz sanki bir Kızılderili kabilesini anımsattı bana güçlü Kha Rin Do.;)

Kha-Rin-Do nereden geldiğini ve ne olduğunu hatırlaması için ismini söyler,Kha-Rin-Do sen,ben yada biz değildir,Kha-Rin-Do'nun ismindeki bilmeceyi çok eskiler bile belki çözebilir.
Kızılderili bilge ve güçlüydü fakat fakat tıpkı Kha-Rin-Do'nun halkı gibi aç gözlülük yüzünden kendi sonunu getirdi,Kha-Rin-Do bu hataya düşmeyecek.
Kha-Rin-Do'nun halkı daha eski fakat Kha-Rin-Do'nun sonu halkının sonu gibi olmayacak Kha-Rin-Do büyük bir şey istiyor nahkriin-nol elde etmeden ölmeyecek.

Kha-Rin-D'nun halkı Kızılderili değil Kha-Rin-Do'nun halkı diğerlerinden sar-hot,Kha-Rin-Do merakını beğendi eski yada yeni vahdiin.

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Kha-Rin-Do nereden geldiğini ve ne olduğunu hatırlaması için ismini söyler,Kha-Rin-Do sen,ben yada biz değildir,Kha-Rin-Do'nun ismindeki bilmeceyi çok eskiler bile belki çözebilir.
Kızılderili bilge ve güçlüydü fakat fakat tıpkı Kha-Rin-Do'nun halkı gibi aç gözlülük yüzünden kendi sonunu getirdi,Kha-Rin-Do bu hataya düşmeyecek.
Kha-Rin-Do'nun halkı daha eski fakat Kha-Rin-Do'nun sonu halkının sonu gibi olmayacak Kha-Rin-Do büyük bir şey istiyor nahkriin-nol elde etmeden ölmeyecek.

Kha-Rin-D'nun halkı Kızılderili değil Kha-Rin-Do'nun halkı diğerlerinden sar-hot,Kha-Rin-Do merakını beğendi eski yada yeni vahdiin.

sana nereli olduğunu sora bilirmiyim?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kha-Rin-Do nereden geldiğini ve ne oluymuyor.nyatırlaması için ismini söyler,Kha-Rin-Do sen,ben yada biz değildir,Kha-Rin-Do'nun ismindeki bilmeceyi çok eskiler bile belki çözebilir.

Belki çok güzel özlü bir şey söylüyorsun ama türkçe dili buna uymuyor. Kha rin do kızılderilice konuşsun yada hangi dil se ondan. Çünkü türkçede çok anlaşılmıyor. Özne yüklem uyumu yok, bir sürü anlatım bozukluğu var. Türkçede kendimizden bahsederken, 'ben' deriz. Tamam, belki hepimiz güzel kurallı türkçe konuşamıyoruz ama en azından çaba gösteriyoruz.

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Afedersiniz akıl vermek gibi algılanmasın ama belki seçiciliğinizde bir sorun vardır? Özenle bu kararı verdiğiniz kişiler tarafından böyle davranış ile karşılaşıyorsanız bu nasıl bir beddua olabilir ki? Bazen insanlar kendilerine o prangayı takar farkında olmadan.. yıllar sonra bile bu yaşadıklarınızdan sebep olarak birinin size bedduası geliyorsa aklınıza demek ki ona karşı vicdanınız hala pek rahat değil. Büyü olabilir mi bilemem ama sorunu kendi içinizde bulmalısınız gibime geliyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Konu hakında yorumuda yapmak isterim,
Seçici olmak güzel ve gerekli bir davranış. Ama çoğu zaman seçici olmak ve eleyen olmak arasındaki fark karışı. Seçici olurken, diğer insanları elememeli en uçlara itmemeli. İnsanlara değer vermeli emek vermeli, ben seçiciyim diyerek çöp muameleside yapmamak gerek. Değer veren değer görür insanlardan, seçicilik uğruna kabuğa çekilmemeliyiz.bir iki kişinin peşinden böyle yalanlarla, ayrılıklarla yorulmak neden, bazen seçimlerimiz yanlış olabilir. Eğer seçimin doğruluğundan eminsek, emek vermemiz gerek. Bir insan mutluluk uğruna elinden gelen herşeyi yapmalı. Dişiyle tırnağıyla kazımalı, mutluluk böyle emek ister öyle oturduğumuz yerden marketten alabileceğimiz bir şey değil. Mutlu olmak iste ve emek ver, herkesin talihi ufka kadar açıktır, yeterki bizde insanlara emekle, sevgiyle açık olalım :)

La-edri

Kayıtlı Üye

Siz tam mabetlik bir insansiniz, hos geldiniz renk kattiniz :)

Rahent

Kayıtlı Üye
Evet seçiciyim ama bunu yaparken diğer insanları da itiyorum biraz doğru fakat dediğiniz gibi sorunlar hep aynı yoktan varoluyor, problemler aynı ama kişiler değişiyor, ve hep ikinci aydan sonra. İnsanların artık bana karşı sahte tavırlar takındığını ve süresi gelince de gerçek kişiliklerini ortaya koymaya başladıklarını düşünüyorum. Mutluluk için bu kadar çabalarken, emek verirken aldığım tek şey nankörlük, dediğiniz gibi blokajı yiyorum her seferinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...