kesik insan başı

blackangel85

Banlı Kullanıcı
Rüyamda kesilmiş insan kafası gördüm. O kadar gercektı kı yasadıgım suretı yoktu, ıskelet gıbı dusunun, ama kafatası burnu, agzı vardı derısı yuzulmus bır ınsana benzıyordu daha cok. Majı ıle ılgılenmemın bır sonucu olabılır mı bu?

5-Wakit-Rock

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
kan görmediğin sürece sorun yok :) şaka bi yana etkisi olabilir bende başlarda rüyadan uyanamama sorunu cekiyodum gözümü bir türlü açamıyodum rüya olduğunun farkındasın ama uyanamıyosun tekrar tekrar yaşadım bunu zamanla geçti eğer seninkide majiyle alakalıysa zamanla geçer diyebilirim benden bu kadar :)

Voy

Kayıtlı Üye
kan görmediğin sürece sorun yok :) şaka bi yana etkisi olabilir bende başlarda rüyadan uyanamama sorunu cekiyodum gözümü bir türlü açamıyodum rüya olduğunun farkındasın ama uyanamıyosun tekrar tekrar yaşadım bunu zamanla geçti eğer seninkide majiyle alakalıysa zamanla geçer diyebilirim benden bu kadar :)

İyi niyetle cevaplamışsınız fakat sadece rüyalardan sorumlu Syn.KENT rüyalara yorum yapabiliyor.

KENT

Kayıtlı Üye

Sayın 5-Wakit-Rock yetkiniz olmayan bir konuya yorum yaptığınız için sizi uyarmak zorundayım. Durumun tekrarlanması halinde ceza vermek zorunda kalacağımıda tarafınıza bildiririm.

KENT

Kayıtlı Üye
Rüyamda kesilmiş insan kafası gördüm. O kadar gercektı kı yasadıgım suretı yoktu, ıskelet gıbı dusunun, ama kafatası burnu, agzı vardı derısı yuzulmus bır ınsana benzıyordu daha cok. Majı ıle ılgılenmemın bır sonucu olabılır mı bu?

Sayın blackangel85 Rüyanızı daha ayrıntılı yazabilir misiniz?

blackangel85

Banlı Kullanıcı
Sayın blackangel85 Rüyanızı daha ayrıntılı yazabilir misiniz?
tabiki, şöyle özetleyim eski oturdugum semtteki evin önünde yasadım yasadım dıyorum cunku cok gercekcıydı, tam gecip gidicem eve doğru bır araba var, arabanın üstünde bir kafatası duruyor. Sanki kesilip oraya bırakılmış ama insan desem insan gibi görünmüyordu agzı burnu vardı ama silüetten öteye gitmez tam tarifi korkuyorum önce sonra komsu gelıyor yanıma bızım akraba öldurdu bu adamı dıyor burda adettır dıyor kesilen baş bir yere konulup ınsanlara gösterilir hani sanki kurban kesersiniz öyle birşey sonra polısler gelıp katılı göturucek ama adam kacıyor ben hapıste yatamam 20 sene diye .. belkı basıt bır kabus dıyeceksınız ama öyle bırsey değildi gerçekten dılım varmıyor söylemeye ama varlık gibi doğaüstü bir canlı gibiydi sayın kent neye yormalıyım bu rüyamı?
Ek olarak rüyamda sürekli eski yasadığım mahallemı göruyorum hemen hemen her olay orda gecıyor rüyalarımda. Bende öyle iz bırakan bir yeri, anısı yok, cok sevdiğim bi yerde değil, ama rüyalarım sanki bana bişey anlatmak ister gibi sürekli orayı gösteriyor

KENT

Kayıtlı Üye
Sayın blackangel85, öncelikle şunu belirteyim: Rüyalarınızda sürekli eski mahallenizi görmeniz bilinçaltınızın orada çok fazla veriyi kaydetmiş olmasından kaynaklanıyor. Aşık olduğunuz, olacağınız, eşiniz (İlişki durumunuzu bilmediğim için kendinize uygun olanı siz seçersiniz) kişi aracılığıyla bir mala, servete kavuşacağınız anlamına geliyor. Rüyanızda yaşadığınız korku da rüyanızın makbul olduğunu ve gerçekleşeceğine işaret eder. Sağlıkla kalın...

blackangel85

Banlı Kullanıcı
özel birisi yok hayatımda şu anda yani eski semtten biri ile mi bırlıkte olucam yada evlenıcem?