Keşif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yunus aydın

Kayıtlı Üye
benimde kafamı kurcalayan şeyler var araştırınca buraya kadar geldik gece yatarken bir anda kalkıyorum ama hareket edemiyorum acayip bir şekilde kulak çınlaması ve kuş sesi duyuyorum balkona felan cıktıgımda hiç kuş sesi felan yok ve gece yatarken sırt üstü yatıyorum kafamda bazı düşünceler oluyo herkeste oldugu gibi odaklanınca kulak çınlaması ve hareketsizlik oluyo bunun için bir psikatrise gittim ilaç verdi bir halt felan olmadı.birde rüyalarımda istegim yerden başlıyorum ve hiç bir rüyamı unutmuyorum
bir olay geldi başıma insaat şantiyesindeyim dışarı cıkıp sigara içeyim dedim aklıma bir anda bir işçinin düşecegi yaralanacagı geldi yani gece yarısı bir işçi inşaattan düşmüş iş yerine gelince iş güvenligi uzmanlarından ögrendim bir benle dalga gecer diye anlatmadım bunları hiç birşekilde açıklayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ori

Elit Üye
Ruyalarımda ıstedıgım yerden baslıyorum demıssınız. O an ruyada oldugunuzdan haberdar mısınız pekı? Yanı ruyada oldugunuzu bılıyor musunuz?
O inşaat meselesıde durugoruye yatkın bır yetenek olabılır.

Yunus aydın

Kayıtlı Üye
Ruyalarımda ıstedıgım yerden baslıyorum demıssınız. O an ruyada oldugunuzdan haberdar mısınız pekı? Yanı ruyada oldugunuzu bılıyor musunuz?
bazen fark edebiliyorum rüyada oldugumu fark etmedigim zaman ise gün içerisinde sıkıntılar yaşıyorum birisine bişe anlatıyosun gerçekten yaşadım mı yoksa rüyadamı gördüm olayı bilmiyosun gerçek hikaye gibi anlatmaya başlıyorum o an farkında degilim

Yunus aydın

Kayıtlı Üye
bir kaç kez daha başıma böyle bir olay geldi aklıma aniden bişe geliyo ve ozamanki düsündügüm konu ile alakası olmayan

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Lucid rüya görüyorsunuz yani rüyadayken rüyada olduğunu farketmek ve yönlendirebilmek. Geriside durusezi gibi geldi bana.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Madem psikiyatriste gittiniz tıp size çare bulamadıysa birde parapsikolojik destek almanızda yarar vardır.Burada işe nasıl başlanır pek bilmem bakımmı yaptırılır ne olur.Uruma başvurabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...