Kendini görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theblackwolf

Kayıtlı Üye
Bugün arkadaşla yolun kenarında beklerken karşı yolun orda bir otobüs durdu ve o otobüsün içinde kendimi gördüm sanki üstündeki tişört aynı renkti saçlar falanda aynıydı ve dikkatle baktım ve oda bana bakıyordu daha doğrusu otobüsteki herkes bana bakıyor gibiydi kalp atışlarım falan hızlandı şu an o anı tam olarak hatırlamıyorum sizce bu şizofreni falan olabilir mi?

tekseleme

Kayıtlı Üye
sanmam ama bi piskolog'a görünmenizi öneririm belki sıradışı olma isteği yüzünden olabilir.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende bu durumu yaşadım fakat bu bende sadece bir işaret , bir vizyondu

AJA

Elit Üye
Duru görü ile bazen gelecekle alakalı kendimizi görebiliriz olaylar içerisinde.Görüntüler alınır.Sizin durumunuz buna benzemiyor gibi.Herkesin size bakmasını görmek farklı bir durum.

theblackwolf

Kayıtlı Üye
Duru görü ile bazen gelecekle alakalı kendimizi görebiliriz olaylar içerisinde.Görüntüler alınır.Sizin durumunuz buna benzemiyor gibi.Herkesin size bakmasını görmek farklı bir durum.

Hatta rahatsız oldum herkesin bakmasından otobüste durmuştu o arada zaman yavaşlamış gibi oldu ve Görüntü netleşti sanki kendimi net bir şekilde görmüştüm otobüsteki kalabalığın arasından.

aşk1

Banlı Kullanıcı
her insan bunları yaşayabilir yaşamında. ama buna benzer gerçeklikte olmayan şeyleri sürekli görürseniz şizofrenilikten şüphe edip bir psikiyatri ile görüşebilirsiniz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Tam hatırlamıyorum ama adı yabancılaşma olan hastalıktada anlattığınız belirtiler var. Kendini bir anda bedeninin dışında başka yerde görmek. Aniden dünyadan kopmak gerceklik duygusunu kaybetmek.. Araştırdığımda çok ilginç gelmişti. Sizde bir araştırın isterseniz.

theblackwolf

Kayıtlı Üye
Araştırdım fakat bu hastalık önceden vardı bende galiba çünkü hayat bana çok anlamsız ve sahte geliyordu. Bazen kendimi ölümsüz hissediyordum ve gerçeklik diye bir şey olmuyordu, araba çarpsa ölmeyecekmişim gibi. Ve başkasının hayatını yaşıyormuş gibi hissediyordum.
Ama bence bu gördüğüm şeyin pek alakası yok gibi bu hastalıkla. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...