Kendimi çok enerjisiz hissediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pflaumer58

Kayıtlı Üye
şuan hayatımın en kötü dönemlerini geçiriyorum bu siteyle tanıştım yardımlarınızı bekliyorum
İşlerim hiç yolunda gitmiyor kendimi çok güçsüz hissediyorum canım hiç bişey yapmak istemiyor önerilerinizi bekliyorum

Pflaumer58

Kayıtlı Üye
Sebep öğrenmek lazım önce ki ona göre tavsiye verelim. Zira bazen mineral eksikliği bile sebep olabilir. Tam olarak ne yaşıyorsunuz, ne zaman başladı vb
İşten ayrıldım 4 ay önce satılmasını beklediğim iyi bir değer olan arsam var ama hep bişeyler oluyor satılmıyor maddi olarakta çok eksilere girdim 2 aydır bu psikolojiden çıkamıyorum mineralden ziyade psikolojik olduğunu düşünüyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yani bu durum da enerjiniz düşmesi oldukça normal. Tutulma sonrası rahatlarsınız Şuan gök yüzü oldukça sıkışık. Bazı şeyler olmaz, Paikolojik olarak da baskı hissederiz geçici bir durum. 16 ekimden sonra bitiyor. Satılmayan arsanız da satılır Venüs ve Satürn retro idi , mali konular biraz başarısız olabilir. Sizin haritanız da daha ağır bir noktadadır muhtemelen. Gök yüzü normale dönene kadar yürüyüş yapın spor yapın güzel hormonlar salgılayın.

Pflaumer58

Kayıtlı Üye
yani bu durum da enerjiniz düşmesi oldukça normal. Tutulma sonrası rahatlarsınız Şuan gök yüzü oldukça sıkışık. Bazı şeyler olmaz, Paikolojik olarak da baskı hissederiz geçici bir durum. 16 ekimden sonra bitiyor. Satılmayan arsanız da satılır Venüs ve Satürn retro idi , mali konular biraz başarısız olabilir. Sizin haritanız da daha ağır bir noktadadır muhtemelen. Gök yüzü normale dönene kadar yürüyüş yapın spor yapın güzel hormonlar salgılayın.
Çok teşekkür ediyorum 🙏🏻 ama yapabileceğim ritüel vs varmıdır

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
moralinizi yükseltmek için mi

Pflaumer58

Kayıtlı Üye
moralinizi yükseltmek için mi
Evet canım hiç bişey yapmak istemiyor arkadaş çevrem çok ama kimseyle görüşmek istemiyorum hep tek başıma olmak istiyorum hiç yapmayacağım şeyler yapıyorum (sabaha kadar mezarlıkta oturuyorum ) ayda 1 kere içerdim şimdi hergün fazla alkol alıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kahkaha yogası nefes terapisi vb şeyler ritüellerden daha iyi olur aslında. Lakin genel de bu önerilerim pek sevilmez.

internet de ingwaz rune diye aratın basit bir sembol her gün onu kolunuza çizin

Şiron

Kayıtlı Üye
şuan hayatımın en kötü dönemlerini geçiriyorum bu siteyle tanıştım yardımlarınızı bekliyorum
İşlerim hiç yolunda gitmiyor kendimi çok güçsüz hissediyorum canım hiç bişey yapmak istemiyor önerilerinizi bekliyorum
Kolektif olarak zaten zorlu enerjiler ve süreçler içinden geçiyoruz. Depremden bu yana gayrimenkul sektörü zaten durmuş durumda ne daire satışı nede arsa sıfır. Evet satılan arsalar oluyor fakat oda çokta mühim bölgelerde değil 50 bin Tl 35 bin TL fiyatlarla al kenara koy kafası. Bence psikolojinizi yıpratmayın genel bir durgunluk söz konusu var. İnsanlar ülke ekonomisinin gidişatının ne olacağını kestiremediği için var olan bütçesini hemen bir şeye yatırım yapalım geçelim diyemiyor paralarını bekletiyorlar. Durumun sizinle alakalı olduğunu zannetmiyorum genel bir durgunluk var .

Evet canım hiç bişey yapmak istemiyor arkadaş çevrem çok ama kimseyle görüşmek istemiyorum hep tek başıma olmak istiyorum hiç yapmayacağım şeyler yapıyorum (sabaha kadar mezarlıkta oturuyorum ) ayda 1 kere içerdim şimdi hergün fazla alkol alıyorum
Şu yorumu okuyunca sizin üzerinizde kötü enerji olduğunu düşünmeye başladım genelde sinsi cinler , çevreden uzaklaştırır ve daha sonra kendi enerjisini besleyecek ortamlara ve insanlara çeker sizi. Hem ne yapıp ettiğinizinde gayet farkındasınız ki bunun için de mücadele etmeye başlaya bilirsiniz ( Mesela hergün alkol içmeyi bırakıp , mezarlık yerlere gitmeyerek ) Nefs = İrade . Güzelim gök yüzü doğal ortamlar enerjisi güzel yerler varken , ölmüş insanların kemik ve enerjilerinin arasında insan neden alkol içmek ister ki ? Bence bunu bir sorgulayın.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bir yakınımında bu tür sorunları vardı ve onun sıkıntı sebebi cinlerin yoklamasıydı yani küçük musallat gibi düşün
Enerjinden beslenirler
Hayatını alt üst ederler
Kısmet kapılarını kapatırlar
Tüm uğursuzluklarını insan üzerine salarlar

enerji için geçici bir çözüm vardır;
Sirkeli suya 3fatiha 3ihlas 3nas 3felak 3 de ayetel kürsi oku hu diye üfle ve üç büyük yudum al sonra yüzünü ellerini yıka kalırsa azda başının tam tepesini ıslat inşallah biraz ferahlarsın

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Bunlar musallat belirtileridir ne yaptın ki musallat aldın bunu bilmek şarttır
Biraz düşün bir hata yaptınmı
Misal gece mezarlığa ilk gittiğinde kırdın döktün küfürler ettinmi hakaret ettin huzurlarını bozdunmu

yada bir kişi bir tanıdığın vefat etti diye inancını yitirip hiç olmaması gereken şeylermi yaptın allaha karşı

bunlar misaldir biraz düşünüp cevap yazarsan bir tarif vereyim uzakkalması için senden varlığın

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Musallat belirtisi aşırı büyük bir idea, mani seviyesi de düşmüş olabilir sadece. Yani üç cümle ile mi karar verdiniz. Bir yaşam formunun başla bir yaşam formu alanına girdiğine. Evrensel bu kadar yasak ve koruma rağmen. Lütfen ama sivilce çıkmış der gibi musallat teşhisi koymayalım.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Musallat belirtisi aşırı büyük bir idea, mani seviyesi de düşmüş olabilir sadece. Yani üç cümle ile mi karar verdiniz. Bir yaşam formunun başla bir yaşam formu alanına girdiğine. Evrensel bu kadar yasak ve koruma rağmen. Lütfen ama sivilce çıkmış der gibi musallat teşhisi koymayalım.
Her zaman derim elbette haklısın emin olmadan söydediğimiz bu söylemler iki şeyi içinde bulundurur bir hakikat iki doğruluğu yada yalnışlığı bilinmeyen düşünce yani tahmin

bakımlar işte bu tür anlarda devreye girmeli
Elbette bu sözlerim birer düşünce yani emin değiliz kesin değildir teşhisde elbette koymamalıyız lakin anlattığı sıkıntılar çok yakınımında başına geldi üstelik cin musallatı değildi çok açmayayım konuyu

bence bakım gerekli benim bakmam yasaksa sen bakabilirmisin tabi eğer isterse enazından sorunu anlayalım

Pflaumer58

Kayıtlı Üye
Misal gece mezarlığa ilk gittiğinde kırdın döktün küfürler ettinmi hakaret ettin huzurlarını bozdunmu

yada bir kişi bir tanıdığın vefat etti diye inancını yitirip hiç olmaması gereken şeylermi yaptın allaha karşı

bunlar misaldir biraz düşünüp cevap yazarsan bir tarif vereyim uzakkalması için senden varlığın
Hayır o tarz şeylerim olmadı ama şunu söylemem gerekiyor bulduğum çok eski bir yer altı şehrinde bi süre zaman geçirdim terk edilmiş ve çok büyük bir yer at mezarları insan kemikleri vs de vardı burda hergün 3-4 saat inip gezdim 10 gün boyunca

Alakan

Kayıtlı Üye
Hayır o tarz şeylerim olmadı ama şunu söylemem gerekiyor bulduğum çok eski bir yer altı şehrinde bi süre zaman geçirdim terk edilmiş ve çok büyük bir yer at mezarları insan kemikleri vs de vardı burda hergün 3-4 saat inip gezdim 10 gün boyunca
Bu yer altı şehri herkesin gidip görebileceği bilinen bir adres mi yoksa siz tesadüfi mi keşfettiniz? Umarım yetkili makamlara haber vermişsinizdir biz de gidip gezeriz.

Pflaumer58

Kayıtlı Üye
Bu yer altı şehri herkesin gidip görebileceği bilinen bir adres mi yoksa siz tesadüfi mi keşfettiniz? Umarım yetkili makamlara haber vermişsinizdir biz de gidip gezeriz.
biz tesadüf üzerine keşifettik bir süre geçirdikten sonra müze müdürlüğüne haber verdik inip gezmenizi tavsiye etmem nerede yaşadığınıza bağlı isterseniz gezidirebiliirm :)

dijitaldevir

Kayıtlı Üye

bunlar misaldir biraz düşünüp cevap yazarsan bir tarif vereyim uzakkalması için senden
Her zaman derim elbette haklısın emin olmadan söydediğimiz bu söylemler iki şeyi içinde bulundurur bir hakikat iki doğruluğu yada yalnışlığı bilinmeyen düşünce yani tahmin

bakımlar işte bu tür anlarda devreye girmeli
Elbette bu sözlerim birer düşünce yani emin değiliz kesin değildir teşhisde elbette koymamalıyız lakin anlattığı sıkıntılar çok yakınımında başına geldi üstelik cin musallatı değildi çok açmayayım konuyu

bence bakım gerekli benim bakmam yasaksa sen bakabilirmisin tabi eğer isterse enazından sorunu anlayalım
en büyük musallat tanrının adaletsiz sistemi kimisini toprak altında çürümeye terk ederken kimisini çürümüş topraktan çıkaran bir meyve ağacı bil bakalım hangi meyve Elma herşey bir elmayla başladı evet bilinmek istedi evreni yarattı lakin bir isteği milyonlarca cana sebep oldu adem projesi hatalı azazil sadece ademin içindeki ihanet tohumuna bir miktar su döktü ve filizlendi tıpkı su ve toprağın birleşmesi gibi

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Belliki inancın farklı bu sebeple hiç tartışmayacağım

lakin kafir varlıklar kendini sevdirmek için allahı ve insanları kötüler

allah hata yapmaz
Misal sen en kıymet verdiğin birşeyi her hangi birine verirmisin//HAYIR

Allah cennetini neden versin
Elbet allah ona karşı olan sevgi ve imanımızı ölçecek sonucunda ya cenneti mükafat olarak verecek yada cehennemi

toprak altındaki bedenler bir süre çürür kıyamete tekrar yaratılacak o bedenler

vede çürüyenler allaha imanı zayıf vede imansız olanlar

iman üzere ölene karınca bile yaklaşamıyor
Bu tarz cevapları hiç sevmiyorum

vede dinini sorabilirmiyim
Senin dinini bileyimki ona göre tartışalım
Misal sana şöyle ayet var desem
Sende ben ayete inanmıyorum desen
Tam bir kaos olur

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Belliki inancın farklı bu sebeple hiç tartışmayacağım

lakin kafir varlıklar kendini sevdirmek için allahı ve insanları kötüler

allah hata yapmaz
Misal sen en kıymet verdiğin birşeyi her hangi birine verirmisin//HAYIR

Allah cennetini neden versin
Elbet allah ona karşı olan sevgi ve imanımızı ölçecek sonucunda ya cenneti mükafat olarak verecek yada cehennemi

toprak altındaki bedenler bir süre çürür kıyamete tekrar yaratılacak o bedenler

vede çürüyenler allaha imanı zayıf vede imansız olanlar

iman üzere ölene karınca bile yaklaşamıyor
Bu tarz cevapları hiç sevmiyorum

vede dinini sorabilirmiyim
Senin dinini bileyimki ona göre tartışalım
Misal sana şöyle ayet var desem
Sende ben ayete inanmıyorum desen
Tam bir kaos olur
@dijitaldevir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...