Kendimde bir psişik veya herhangi bir yeteneğim olduğunu nasıl anlarım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir kaç sorum olucak
1. Kendimde bir yetenek veya doğal olarak doğuştan gelen bir şey olduğunu hissediyorum ama hangi yöne yönelmeliyim bilmiyorum
2. İnsanlara Adem ve Havva dan kalma genlerde bulunan herkesin bildiği fakay oryaya çıkaramadığı yada bilmediği güçler var fakat bunlardan hangisinde daha yoğun kullanabileceğimi ve nasıl öğreneceğim ??

BLACK ANGEL

Kayıtlı Üye
Eğer bunu hissederek öğrenemiyosan işin zor çünkü birsürü alan var ve hangisine yeteneğin olduğunu anlamak için tek tek denemen lazım ki bu baya bi zaman alır ve hepsinin temel çalışmaları var ama yinede psişik gücün varmı öğrenmenin bi yolu var zener kartları almalısın

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Eğer bunu hissederek öğrenemiyosan işin zor çünkü birsürü alan var ve hangisine yeteneğin olduğunu anlamak için tek tek denemen lazım ki bu baya bi zaman alır ve hepsinin temel çalışmaları var ama yinede psişik gücün varmı öğrenmenin bi yolu var zener kartları almalısın

Bu zener kartlarını nereden temin edebiliyoruz ve nasıl kullanılıyor bu kartlar? Herhangi bir yerde yazıyorsa link vermek istersen o da olur.

BLACK ANGEL

Kayıtlı Üye
Bu zener kartlarını nereden temin edebiliyoruz ve nasıl kullanılıyor bu kartlar? Herhangi bir yerde yazıyorsa link vermek istersen o da olur.

İnternet yada parapsikoloji ürünleri satan yerlerden alabilirsin.Bu bir kart destesi ve bu kartlarda 5 tane şekil var bu çalışma 2 kişiyle yapılıyor,karşındaki kişi kartları karıştırarak önüne 1 tane kapalı şekilde koyuyor sen o karttaki şekli hislerinle tahmin ediyosun eğer 70 tane bilirsen yetenekler sana göz kırpıyor,100 'ün üstünde çıkarsa var 70 'in altındaysa yok.Umarım yardımcı olmuşumdur :)

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
İnternet yada parapsikoloji ürünleri satan yerlerden alabilirsin.Bu bir kart destesi ve bu kartlarda 5 tane şekil var bu çalışma 2 kişiyle yapılıyor,karşındaki kişi kartları karıştırarak önüne 1 tane kapalı şekilde koyuyor sen o karttaki şekli hislerinle tahmin ediyosun eğer 70 tane bilirsen yetenekler sana göz kırpıyor,100 'ün üstünde çıkarsa var 70 'in altındaysa yok.Umarım yardımcı olmuşumdur :)

Eskiden bunu arkadaşlar ortaokulda biriyle dalga geçecekleri zaman iskambil kağıtlarıyla yaparlardı, hatırladım. Ben tahmin edemezdim herhalde.

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Tamam ama benim istediğim aslında şu karşı tarafı ilk gördüğüm kişiyle ilgili düşünceleri veya kişiliğini öğrenmek istiyorum

Ü

Üye silindi 38107

O zaman telepati veya duruişitiyle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz.. Hem bir sürü şeyini yorumlarayarak insanın o an nasıl bir durumda olduğunu anlayabilirsiniz...Aurasının rengine,şekline,tepkilerine , Çakralarının açılmış kapanmış olmasına... Veya bunlarda olmazsa şimdi hatırlayamadım bir yetenek olmalıydı böyle karşıdaki kişiyle ilgili bilgi almayla ilgilide ismi aklıma gelmiyor.. Prekignasyon gibi birşeydi sanırım belkide değildir..

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
hayalgücü, dreampower

kıvep

Banlı Kullanıcı
Tamam ama benim istediğim aslında şu karşı tarafı ilk gördüğüm kişiyle ilgili düşünceleri veya kişiliğini öğrenmek istiyorum
Çok kötü bir şey aslında, mesela sizin hakkınızda kötü düşünen birisini bu yolla anlamak, kendi hakkınızdaki düşüncelerinizi önemsemeden sadece kişilik özelliklerini öğrenmek idtiyorsanız bun5n için bir yeteneğe gerek yok. Konuşma sekli ve hızı, ellerinın duruşu, oturuşu hstta nefes alışı bile insanı hemen ele verir. Rahat mı heyecanlımı sıkılmış mı hemen anlaşılır. İnsanlar ayni tepkileri verir, sinirli olfuğunız zaman siz ne yapıyorsanız baskasıda onu yapar. Kendinizin ne yaptığını inceleyin yalan söylerken verdiğiniz tepkiyi, karşınızdakindede görebilirsiniz.

PATCH

Kayıtlı Üye
Hayatınızda tesadüf olarak adlandırdığınız garip olaylar daha çok hangi psişik yetenek üzerineyse ona yoğunlaşın derim ben.
İyi forumlar...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kendinizi diğer insanlardan üstün ve farklı olduğunuza inandırın.
Zamanla güzel yetenekleriniz birazcık da şişkin bir egonuz olucak.Koca koca frekanslarla oynıcaksınız olur o okadar.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Mucadelem sonsuz, sırf reklamını yapmsk için mi üye oldunuz?? öyleyse burda herşeyden medet umacak saf insanlar yok, belirteyim dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...