Kediler

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Lütfen gülmeyin baştan rica edeyim😁
Birkaç gündür her dışarı çıktığımda,bir yerde oturduğumda kedilerin eskisinden farklı olarak sürekli peşimden geldiğini görüyorum(kedi bu diyeceksiniz) ama daha farklı bi durum sokak kedilerini mümkün llduğunca beslerim yani normaldekinden farklı.bu sıra kediler bana çok farklı davranıyor.en son bir parkta bir tanesiyle neredeyse on dakika falan hareketsiz bakıştık kedi karşıma dikildi ve hareketsizce hipnoz olmuş gibi bana baktı.yani kendime sen de iyice her şeyden nem kapıyorsun desem de metafizik bir anlamı olabileceği aklımda.

Denizc

Kayıtlı Üye
Gulunucek bir sey yok. Kediler spirutiel koruyuculardir. Son zamanlarda enerjinizi yukseltecek bir seyler yaptiysaniz. Dikkatlerini cekmis olabilirsiniz. Bu yuzdende size cekiliyor olabilirler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Evet kediler ve diğer hayvanlar görürler bizim göremediklerimizi, farklı varlıklar, auralar, enerjiler..

Denizc

Kayıtlı Üye
Allah kahretmesin cevabi yanlis adrese yolladik Retro sanaydi mesaj 😁

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Denizc

Kayıtlı Üye
Konuşmam gerekir mi sizler farklı varlıkların olduğuna inanırken onlarla konuştunuz mu,
Konustum. Aramizda iyidir sevilirim ama kedi gibi onlarinda ne zaman ne yapacagi belli olmuyor. En munasebetsiz zamanlarda ortaya cikip yurek hoplatmayi severler. Kedilere gelince iftira atmayiniz hanimefendi kendileri sevdikleri insanlara karsi cok korumaci olabiliyorlar ben sahidim 😀

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Konustum. Aramizda iyidir sevilirim ama kedi gibi onlarinda ne zaman ne yapacagi belli olmuyor. En munasebetsiz zamanlarda ortaya cikip yurek hoplatmayi severler. Kedilere gelince iftira atmayiniz hanimefendi kendileri sevdikleri insanlara karsi cok korumaci olabiliyorlar ben sahidim 😀
Hayır ben dediğim onlar görüyorlar farklı varlıkları, bizleri seviyorlar tabiki yanlış anlaşılma oldu, ve çoğu insandan daha sadık ve vefalılar biliyorum yani minnoşları :)
Varlıklar konusunda bir şey diyemem yakinen tanıma şansım olmadı, benimkiler azılı suçlular gibiydi ;)

Denizc

Kayıtlı Üye
Evet gordukleri konusunda hemfikiriz bazen bosluga dakikalarca bakip insanin aklini alirlar.

Geneli sevimsizdir zaten.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Varliklar sevimsizdir yani.
İnsanlar nasılsa varlıklar da öyle tahminimce, %90 ı kurnaz, çıkarcı, arkadan vuran, basit, çoğunlukla güdülerinin etkisi altında, zayıf karakterli, güvenilmez, yalancı, üçkağıtçı tipler.. kalanı iyi.. iyilerin de manevi gücü ve yetenekleri kötülerinkinden daha fazla.. kötüler sadece boş vaatlerle insanları kandırıyor.. aslında kandırıyor demeyelim de insanların onlara kanmak işine geliyor ;)

Denizc

Kayıtlı Üye
E yani is cikar iliskisine dayaniyorsa demek ki... Bazen de ne kadar kacarsaniz kacin bir yerde yollar kesisiyor neden bilmiyorum.

Ü

Üye silindi 76175

Nasıl ya? anlatır mısınız? cidden merak ettim, nasıl bir diyalog oluyor, ne yaşıyorsunuz bu anda?

Denizc

Kayıtlı Üye
Nasıl ya? anlatır mısınız? cidden merak ettim, nasıl bir diyalog oluyor, ne yaşıyorsunuz bu anda?
Benim konusmam zihinsel, sohbet konusunda anlatmistim. Diyolog tehdit icerikli olur. Sanki kafanizin icinde size dusman, gicik bir sadist yasiyormus gibi. Surekli sizden bir seyler ister ve yapmazsaniz tehdit eder. Ama bir keresinde gece uyumak uzereydim tepemde siyah bir golge dikiliyordu birden alnima vurdu, o sesi duydum, ben geldim dedi gulerek, bismillah diyebildim sadece anlatirken komik ama yasarken odum patlamisti.

Ü

Üye silindi 76175

Benim konusmam zihinsel, sohbet konusunda anlatmistim. Diyolog tehdit icerikli olur. Sanki kafanizin icinde size dusman, gicik bir sadist yasiyormus gibi. Surekli sizden bir seyler ister ve yapmazsaniz tehdit eder. Ama bir keresinde gece uyumak uzereydim tepemde siyah bir golge dikiliyordu birden alnima vurdu, o sesi duydum, ben geldim dedi gulerek, bismillah diyebildim sadece anlatirken komik ama yasarken odum patlamisti.
Rabbim şifa versin, hayırlı kullarıyla karşılaştırsın.