katina destesi hakkında yardım edebilir misiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meraklı09

Banlı Kullanıcı
katina bölümünde baktım ama bulamadım sorularım şöyle
desteyi alalı 10gün oldu desteyi ne zaman elime alsam sanki buz tutyormuşum gibi oluyor ellerim donuyor acaba deste beni istemiyormu ?
diğer sorum ise aşk için açılım yaparken kartların aşk için olan yorumlarını kullanıyorum ama ters gelince kart tam zıttını mı düşünmem gerekir bunda kararsızım
ve son olarak her akşam bir karla uyuyorum akşam attart ve yakutla uyudum ve inanılmaz bir baş ağrısı yaptı deneyimli arkadaşlar yorum yapabilir mi deste beni istemiyor mu

sadece bu soruların cevabı için buradayım ama hiç yardım göremedim 5 gündür

kimse yardım etmiycek sanırım :(

4

43887

Katina destesini biraz araştırdıysanız kıskanç bir destedir ve kişisini kendi belirler.10 günlük bir iletişiminiz olduğundan bahsediyorsunuz ve yaşadıklarınız genellikle soğukluk , ellerde üşüme, başağrısı gibi negatif etkiler...
Dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var . Açılımlarda merak ettiğiniz konu hakkında aldığınız yanıtlar ...alakasız yanıtlar alıyor musunuz; çünkü deste net yanıtlar verir. Destenizi aldığınızda arınma çalışması yaptınız mı yaptıysanız üzerinizdeki bu negatif olaylar halen devam etmekte mi?
Sonrası için yaşadığın olaylar size nasıl yansımakta olumlu olumsuz bir düşünün . Her açtığınız bakımda aranızdaki enerji alışverişi kuvvetlenmeli bir olmalısınız destenizle sonrası size negatif olarak dönmemeli ...Düşünün bakalım bir hisleriniz size bu konuda ne diyor kulak verin...Sonrası zaten gelir

Keira

Moderator
Enerjinin soğuk olması Deste için negatiflik belirtisi değildir. Diğer konularda Sevgili Nefertiti geçerli açıklamayı yapmış.

meraklı09

Banlı Kullanıcı
ben direkt aldım kullandım arınmayla ilgili bir şey yapmadım ama desteye benden başka kimse dokunmadı jelatin vardı ilk ben açtım.
deste oyunlar oynuyor ama mesela bi soruma tek kart çekmiştim inatla 3 kere desteyi karıp tekrar çekim yaptım hep haç çıktı 3 seferde de ve genelde açılımlarımda
attart ve valide çıkıyor yan yana
onun dışında selçuksassa ve gamhat çıkıyor ve her açılımda mutlaka samyeli
ama geleceğe dönük net bir şey çıkmıyor

meraklı09

Banlı Kullanıcı
birde ben kitabın ön yazılarını okuyunca katinanın bakımlı kadınları sevdiği sonucunu çıkardım ve saçımın dip boyası gelmişti zamansızlıktan anca bugün boyata bildim ve hep bakarken içimde bana bakımsız olduğum için kızdığını düşünüyordum belkide aramızdaki negatiflik bu yüzden olmuş olabilir ben kendimi buna şartladığım için

soğukluk hissi olarakta sanki desteyi tutunca elimde buz küpü tutuyormuşum gibi oluyor kart seçerkende gözüm kapalı kartların üzerinde elimi gezdiriyorum soğukluk hisssi veren kartı seçiyorum
bu soğukluk hissi de sanki sıcak sobaya elini tutunca eline sıcak bi hava gelir ya bende soğuk bir hava geliyor

freaky

Kayıtlı Üye
Bende tarotla ilgileniyorum ilk aldığım zaman kartlara enerji vermemi ve 4-5 gün boyunca onlarla gezmemi uyumamı önermişlerdi. Belki sende bunları denersen daha iyi olabilir. Bi de desteni gerçekten seviyo musun falan bunlar önemli diye düşünüyorum. Desteni seviyosan arada bi çekim oluşuyo bence zaten. Biraz sabır ve ilgiyle halledersin katina destesiyle ilgili sorununu :)

Keira

Moderator
Dip boyanızla iletişim kuramamanızın bir alakası olmaz. Ayrıca desteyle ilgili konulara bakarsanız nasıl iletişim kurabileceğinizden bahsetmiştik.

meraklı09

Banlı Kullanıcı
dip boyayla bende iletişimin alakası olmaz biliyorum ama ben kendimi ona şartladım galiba onu diyorum.

benim asıl sorum şu aslında mesela turanın aşk yorumu karşılaşma sevdiğinle buluşma ama ters gelirse de bunu böyle mi alıcaz yoksa zıttını mı alıcaz
normal kartların ters ve düz için anlamları var ama kişi kartlarında ekstra aşk içinde yorum var o yorumlardan bahsediyorum

Keira

Moderator
Aşk hayatınızla ilgili sorularda aşk anlamına bakacaksınız. İlerleyen zamanlarda da kendinizi geliştirdikçe hangi anlamı nerede nasıl yorumlayacağınızı fark edeceksiniz. Bol bol pratik yapın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...