"kariya" rüya yorumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kariya

Kayıtlı Üye
Sevgili Nefertiti;

Kandil gecesi sabahı gördüğüm rüya budur...

Rüyamda Eskişehir'deyiz...Eskişehir de doğup büyüdüm 26 yıl yaşadım 13 yıldır İstanbul'da ikamet ediyoruz...Annemle sokağa çıkmışız ben bir eczaneye giriyorum annem dışarıda bekliyor eczane çok kalabalık ben sıra bekliyorum bana bir türlü sıra gelmiyor bir şeyler istiyorum alıyorum elime ama hala beklemeye devam ediyorum...O sırada eczacının para kasasının altına koyduğu paraları çalıyorum :( paralar katlı bir şekilde duruyor paraları açtıkca para çıkıyor açtıkca yine para çıkıyor bir anda bir sürü kağıt para oluyor elimde. Dışarı kaçıyorum arkama dönüp bakıyorum, güvenlik kamerası varmı beni görüyormu diye bakıyorum yok. Dışarı çıkınca annemi arıyorum ama annem ortada yok koşturuyorum sokaklarda ama annemi bulamıyorum oturduğumuz sokağa gidiyorum komşumuzu görüyorum. Nurten abla annemi gördün mü onu bulamıyorum diyorum o da diyor ki; annen buradaydı kızım şimdi kalktı dışarı çıktı dedi. Ben yine avare avare sokaklarda korku içinde annemi ararken birden kendimi ucu bucağı görünmeyen denizin tam karşısında görüyorum.Deniz masmavi tertemiz hayran kalıyorum ağzımı açık bir şekilde hayranlıkla bakıyorum. Orada uyanıyorum :) Ama annemi bulamıyorum.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Sevgili "kariya" bu rüya kandil gecesi gördüğünüz rüya olsa dahi, size önerdiğimiz uygulamayı yaptığınızda, göreceğiniz rüya yorumlanacaktır ve en iyi şekilde yorumlanacaktır emin olabilirsiniz. Bu rüyayı şimdilik kilitliyorum ve sizden istediğimiz uygulamayı yaptığınız zaman göreceğiniz rüyayı ayrı konuya açarak detayları ile anlatmanızı bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...