karabiber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gwendoline

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, karabiber büyüsü ters etki yaratır mı bunu merak ediyorum. çünkü biz bunu yapılan bi kaç kişide acayip olumsuz şekilde geri dönüşünü gördük anında. ve muhakkak sorarsınız ki, gerçekten işin ehli, iyi bilen ve yaşlı bir kişi tarafından ciddiyetle yapıldı..

muratsavci

Kayıtlı Üye
yapılan majı uygulamalarında ters tepme etkıısı vardır cunkukısının enerjısıyle alakalı bır durum bu dıye bılıyorum ve zaten buyulerde 3 kat kanunu var o yuzden çember açmadan denemeyın forumda araştırrsanız bulucaksınızdr.

Keira

Moderator
yapılan majı uygulamalarında ters tepme etkıısı vardır cunkukısının enerjısıyle alakalı bır durum bu dıye bılıyorum ve zaten buyulerde 3 kat kanunu var o yuzden çember açmadan denemeyın forumda araştırrsanız bulucaksınızdr.

Çember açmak her inançta yoktur, her inancın uygulamalarının kendine göre korunma ritüeli vardır.

Gwendoline

Kayıtlı Üye
Peki sizden ricam bu ters etki ne zaman gecer? Yada bozulabilir mi.. Veyahutta bastan boyle olup sonradan iyiye donebilme ihtimali var midir? Ki sanmiyorum ben.. Sonsuza kadar surecek degildir umarim.
(Belirtmek isterimki forumda arastirdim bozmayla alakali bunu fakat bir yanit bulamadim) o yuzden soruyorum maksadim mesgul etmek degil asla.
Cevaplariniz icin tesekkur ederek yardiminizi bekliyorum..

killer queen

Kayıtlı Üye
Ben 15 yaşındayken karabibere benzer bir büyü yapmıştım.Yöntem olarak benziyor ama karabiberle değildi,nohutla yapmıştım sanırım.Büyü yaptığım kişi bana aşık olmadığı gibi benim ona olan aşkım katlandı,arttı.7/24 kalbimin alev alev yandığını hissediyordum.Zor günler geçirmiştim ama geçti sonra.

seher1975

Kayıtlı Üye
ggmm merhaba sordugun soruyla ilgili bi fikrim yok ama sadece bu tür uygulamaları bence herkes yapamaz ve yapmamalıda nasılki bir oto tamircisi kasaplık yapamaz yada terzilik her insanda büyü yapamaz bence gerçi bu konularda çok bilgili degilim ama burda günlerdir okuduklarımdan anladıgım şuki büyü yapmak sadece bi uygulama bulupta söylenenleri yapmak demek degil ne biliyim al 40 karabiber şu şu ayeti oku şu saatde yap şu şekil yap hadi bakalim oldu bitdi sana dönücek büyü olucak öyle olsaydı etraf büyücüden geçilmezdi diye düşünüyorum yanlış anlaşılmasın yapmayın yasaktır günahtır yada şöyledir böyledir demiyorum sizin hür iradenize kalmış bişe ama burda en çok bu soruların soruldugunu görüyorum işte birisi bir yöntem yazıyo ve aaa bende yapsam olurmu nasıl yapıcaz etkilimi tutuyomu diye günlerce tartışılıyo bazı şeyler benimde dikatimi çekiyo cazip geliyo ama sonra durup düşününce bence bu tür uygulamaları herkes yapamaz eger öyle birşey olsaydı bu işin ilmini ögrenmeye ne gerek vardı o halde sevgilisinden ayrılan kendisi yapardı yada birine kızınca bi büyü yapıp cezasini hemen verirdi bence bu işle ugraşan birinden profosyonel yardım alın derim ben

aşk1

Banlı Kullanıcı
Ben 15 yaşındayken karabibere benzer bir büyü yapmıştım.Yöntem olarak benziyor ama karabiberle değildi,nohutla yapmıştım sanırım.Büyü yaptığım kişi bana aşık olmadığı gibi benim ona olan aşkım katlandı,arttı.7/24 kalbimin alev alev yandığını hissediyordum.Zor günler geçirmiştim ama geçti sonra.
vay güzel bir yaşanmışlık olmuş geri tepme konusuna. bu demek oluyor ki büyü sizin üzerinde etkili olabilir geri teperse.

Üzgünüm flood yapıyrm.
ggmm konuyu sadece sen okumuyorsun herkes okuyur her yazılan şeyden bir şeyler öğreniyor insanlar.
sonuçta size karşı kırıcı bir şey okumadım böyle tepki vermenizi gerektircek. tamam şuan sadece bir cevap duymak istiyorsunuz ama diğer yazılan şeyler içinde diğer kişilerin faydalancağı bilgiler içeriyorsa ve sizin bildiğiniz şeyse bunlar bırakın dursun konuda size zararı olmaz konunuzda değişmedi.

Keira

Moderator
1. Üyeler birbiri ile tartışma yaratacak şekilde konuşamaz, kimse bir diğer üyenin inancını ya da yaptıklarını eleştiremez.
2. Yapılan uygulamanın tutması için yapan kişinin acemi değil, majisyen olması gerekir. Herkes büyü yapabilseydi neler olurdu neler.
3. Büyülerdeki ters etkiler ya da amacının dışında gelişen olaylar 3 katı yasasından kaynaklanmaktadır. Yani yaptığınız şeyin mutlaka bir bedeli vardır ve bu bedeli fazlasıyla ödersiniz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konu altlarında karşılıklı tartışma yapmak, forum kirliliğine yol açtığından dolayı yasaktır, .
Sayın ggmm, biraz daha hoşgörü ve saygılı mesajlar yazmalısınız. Seher75 nickli üyemiz her gördükleri büyüyü yapmak isteyenler için genele yazmış, şahsınıza bir hakaret içermiyor ayrıca yazdıkları sizin konunuzla alakalı olmasa da okuyacaklar açısından doğru tespitler içeriyor.
Sizin mesajınız hoş olmamakla beraber kişiye yönelik doğrudan yapılan bir hakaret olmadığı için ceza almıyorsunuz, ancak uyarıyı dikkate alacağınıza inanıyorum, daha sabırlı, hoşgörülü, saygılı mesajlar yazmaya özen göstermelisiniz. Henüz sitemizde yeni sayılırsınız ve forumda üyelerin birbirine karşı saygılı davranmasına ne kadar önem verdiğimizi sanırım fark etmemişsiniz.
Forumların genel işleyişlerinde, her üye düşüncesini rahatlıkla hakaret içermediği sürece istediği konuda ifade etmekte özgürdür. Konuyu açmış olmanız üyelerimizin mesajlarını denetleme yetkisi vermez.

13. Başka bir üye icin ağza alinmayacak laflar yada aşağılayıcı cümleler kullanan, yada her türlü forumun huzurunu kacirmak isteyen kullanıcılar hakkinda derhal 1. ihtar verilir, aynı hatayı ikinci defa yaptığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılır.

http://www.gizlimabet.com/threads/15154-Gizlimabet-Kuralları-(Herkes-okumalı-)

3. Konuların, karşılıklı atışmalarla, laf sokuşturmalarla, hakaretleşmelerle dağılmasına kesinlikle ve kesinlikle müsamaha gösterilmeyecek, bunu yapan üyeler uyarılacak ve konuyu dağıtmış olan bu iletiler bilgi verilmeksizin düzenlenecek, hatta silinecektir.

http://www.gizlimabet.com/threads/24599-Tüm-Üyelerin-Dikkatine-!

Karşılıklı tartışma mesajlarınız silinecektir, bilginize.

aşk1

Banlı Kullanıcı
3. Büyülerdeki ters etkiler ya da amacının dışında gelişen olaylar 3 katı yasasından kaynaklanmaktadır. Yani yaptığınız şeyin mutlaka bir bedeli vardır ve bu bedeli fazlasıyla ödersiniz.

peki birisi demişti işte önceki mesajlarda büyü yapmıştım beni sevmesi için ama ben onu daha da çok sevdim geri tepti demiş burda ki 3 kat yasasının etkisini yok etmek mümkün müdür? yoksa 3 kat yasası yaşanır buna engelleme yapılamaz mı?

Keira

Moderator
Her şeyin bir bedeli vardır mantığından yola çıkınız. Eğer bir şey yapıp bazı olayların seyrini değiştiriyorsanız onun getireceği sonuçlara da katlanmak zorundasınız. Buna ister 3 kat yasası diyin, ister kelebek etkisi, isterseniz de ektiğini biçmek.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
ggmm merhaba sordugun soruyla ilgili bi fikrim yok ama sadece bu tür uygulamaları bence herkes yapamaz ve yapmamalıda nasılki bir oto tamircisi kasaplık yapamaz yada terzilik her insanda büyü yapamaz bence gerçi bu konularda çok bilgili degilim ama burda günlerdir okuduklarımdan anladıgım şuki büyü yapmak sadece bi uygulama bulupta söylenenleri yapmak demek degil ne biliyim al 40 karabiber şu şu ayeti oku şu saatde yap şu şekil yap hadi bakalim oldu bitdi sana dönücek büyü olucak öyle olsaydı etraf büyücüden geçilmezdi diye düşünüyorum yanlış anlaşılmasın yapmayın yasaktır günahtır yada şöyledir böyledir demiyorum sizin hür iradenize kalmış bişe ama burda en çok bu soruların soruldugunu görüyorum işte birisi bir yöntem yazıyo ve aaa bende yapsam olurmu nasıl yapıcaz etkilimi tutuyomu diye günlerce tartışılıyo bazı şeyler benimde dikatimi çekiyo cazip geliyo ama sonra durup düşününce bence bu tür uygulamaları herkes yapamaz eger öyle birşey olsaydı bu işin ilmini ögrenmeye ne gerek vardı o halde sevgilisinden ayrılan kendisi yapardı yada birine kızınca bi büyü yapıp cezasini hemen verirdi bence bu işle ugraşan birinden profosyonel yardım alın derim ben

Sayın Seher1975 size tamamen katılıyorum.Çok doğru tespitlerde bulundunuz.Yıllardır bu tür konuların içinde olduğum,okuduğum ve bazı basit olanları denediğim halde çok ciddi olanlara hiç yeltenmedim.Çünkü ciddi ve büyük davetler ciddi bir cesaret ve bilgelik gerektiriyor.Yarım yamalak bilgi ile olacak iş değil.Riyazet lazım,Canlı ve canlıdan çıkanlardan perhiz lazım,Tütsüler lazım ve önceliklede bu konuda iyi bir eğitim lazım v.s. Yoksa dediğiniz gibi etraf büyücülerden geçilmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...