Kapiyi zorluyorlar(cinler)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

undead

Kayıtlı Üye
herkese iyi geceler..bundan 1 sene önce civarı cinlerle ilgili bir çok araştırma yapıyordum..ve aklıma geldikçede cin surelerini okuyordum...fakat sonraları her gün gitgide direncimin azaldığını gördüm..en sonunda uyurken siyah kollu birisi geldi..koluma dokundu...çok şiddetli bir şekilde ürperdim...sonra yarısı gün oldu..kimseye anlatmadım...unutmak için ne kadar bir şeyler yapsamda nafile...yarısı gün yattığımda bu sefer rüyamda bir yere gidiyorum...sonrasında bi şey unutup eve bakmaya gittiğimde kapıyı birinin zorladığını görüyorum...hep o kişi..suratını hiç göremiyorum yalnız..sanki maske var gibi...sürekli bu şekil rüyalar görmeye başladım..alışmıştım..tekrar uyudum ve bu sferde kalabalık bir yerdeyim rüyamda..elinde kılıça benze sopa var..ve bana öyle bir vurduki .inanın bu dünyada kimse öyle bir şiddet görmemiştir..her gün beni dövmeye kalkıyorlardı...yumruk atıyor yanağımda şişlik hissediyorum fakat ben ona vuramıyordum...elim kıpırdamıoyrdu...şu an yazarken bile içten içe aklıma gelip korkuyorum...sormam şudurki ..dün gece tekrar oldu...bu sefer ise ...aşağıda haddi hesabı olmayacak kadar insan sürüsü..hepsi bana bağırıyor...annemlere diyorum ..açmayın kapıyı...gerçektede bağırıyormuşum...evdekiler uyandıramamış...herkesin elinde sopalar var...ama öyle korkunç bir görüntüki...şizofren olmanız için 1 mili saniye görmeniz yeter..akla hayale gelmeyen kafa görüntüleri...eller ayaklar...uykumda bağırıyormuşum..kalktığımda ise kramp giriyor ve 1 saat yerde can çekişiyorum...evet gerçekten 1,1 buçuk saat sürüyor..ve o acı çok kötü bir şey ...hiç başına böyle bir durum gelen oldumu...sordum hocalara...eğer kapıyı açsaydın seni yavaşça kabire doğru sürekleyip öldürürlerdi diyorlar...kapıya asma kilit taktım...arkasınada bir çok şey koydum...pencereleri falan kapatıyorum ..ama ya içeri girerlerse..lütfen bir çözüm söyleyin...

Gwendoline

Kayıtlı Üye
öfkeli biriyim demiştin sen sanki daha önce.. öfke yogun bir enerjidir. olumsuz da bir enerji. dikkat et o yüzden...
bilen birileri yardımcı olsun sana :/ bi fikrim yok benim.

undead

Kayıtlı Üye
öfkeli biriyim demiştin sen sanki daha önce.. öfke yogun bir enerjidir. olumsuz da bir enerji. dikkat et o yüzden...
bilen birileri yardımcı olsun sana :/ bi fikrim yok benim.
bu olay biraz eski..ama dün gece yine başıma geldi...kabir azabını bilmiyorum ama bunu yaşayana dünya senin ama 5 dakika dayan deseler elinin tersiyle iter her şeyi...yaşamak lazım tabi ...yaşayan birileri varmı...soruyum dedim..ilginiz için teşekkür ederim

Gwendoline

Kayıtlı Üye
dur şimdi bi konu açıcam ben.. sende bi göz at. merak ettiğim şeyler var benimde yardımcı olanlar olursa sevinirim tabi.. senin sorunuda az çok ilgilendiriyor.

undead

Kayıtlı Üye
dur şimdi bi konu açıcam ben.. sende bi göz at. merak ettiğim şeyler var benimde yardımcı olanlar olursa sevinirim tabi.. senin sorunuda az çok ilgilendiriyor.
peki ....mabet sahibi bunada ''KONU KAPATILMIŞTIR''yaparsa neyse

onlyturk

Kayıtlı Üye
Kardeş yapabileceğin en iyi yöntem zikir çekmektir. Zikir insanın ışığını arttırır parlatır. Işığı sönmeye yüz tutmuş kararmış kimselerin bedenleri, cinlerin evleri sayılır.
Işığı düşük olan kimsenin ise sürekli yanında gezerler ve onun bir açığını ararlar.

Her an zikir çeken birinin ışığı artar ve parlar, öyle ki bu ışık güçlendikçe onlara zarar vermeye başlar. Işık arttıkça cinler senden kaçar yanında bulunmak istemezler, çünkü bu onlara zarar verir.

Yani bu olay şöyle, Güneşi düşün, yanına yaklaşırsan yok olursun değil mi? İnsanda aslında böyledir, ışığın fazlaysa sana yaklaşamazlar, çünkü yaklaşırlarsa yok olurlar, yani ölürler, erirler.

undead

Kayıtlı Üye
Kardeş yapabileceğin en iyi yöntem zikir çekmektir. Zikir insanın ışığını arttırır parlatır. Işığı sönmeye yüz tutmuş kararmış kimselerin bedenleri, cinlerin evleri sayılır.
Işığı düşük olan kimsenin ise sürekli yanında gezerler ve onun bir açığını ararlar.

Her an zikir çeken birinin ışığı artar ve parlar, öyle ki bu ışık güçlendikçe onlara zarar vermeye başlar. Işık arttıkça cinler senden kaçar yanında bulunmak istemezler, çünkü bu onlara zarar verir.

Yani bu olay şöyle, Güneşi düşün, yanına yaklaşırsan yok olursun değil mi? İnsanda aslında böyledir, ışığın fazlaysa sana yaklaşamazlar, çünkü yaklaşırlarsa yok olurlar, yani ölürler, erirler.
bana önerebileceğin bir zikir varmı...bi aralar günde 20.000 ya basir çekiyordum ...)kalp gözü için) ...ya latif esmasını zikrediyordum sonrada...ama okuduktan sonra gece daha fazla korkutuluyorum...ya allah .yada la ilahe illallah zikirlerinide çekemiyorum...daha bi ağır geliyor..önerinizi bekliyorm

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Şaka mı yapıyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz, eğlence olarak mı görüyorsunuz gerçekten anlayamadım. Bir mabet üyesi olarak konuları okuduğunuzu varsayıyorum. Bir cinin bedensiz bir varlık olduğunu biliyorsunuz. Yani kapıya asma kilit koysanız da pencereleri demir pervazlarla kapatmış olsanız bile onların fiziki maddelerden etkilenmeyeceğini biliyorsunuzdur. Yani ne cevap vereceğimi anlayamadım. Yan cinler hakkında araştırma yapmadım deseniz bilmiyor diyeceğim ama araştırma yaptıktan sonra böyle bir konu açmışsanız ardında art niyet ararım.

Ayrıca sitede yöneticilerimiz bir konuyu kapatıyorlarsa bu konuya ya yeterli cevap verilmiştir ya çok fazla kötü tartışma yapılmıştır ya da sitemizin kuralları ve yapısına uygun değildir. O yüzden alakasız konularda alakasız yorumlar yapmaktan kaçınınız. Bu konuda sitemizin doğal yapısına uygun olmadığı için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...