Kalp romatizmam için allah rizasi için yardim edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sun shine

Kayıtlı Üye
Öncelikle Allah'tan acil şifalar diliyorum size, ama böyle bir durumda temiz hava almak ve dikkatimizi daha olumlu bir şeye yönlendirmek de işe yarayabilir. Stres ve üzüntü gibi bir çok durum kalp çarpıntısına sebep olabileceği gibi daha komplike durumlar da sebep olabilir. Bunu öncelikle konusunda uzman doktorlara bildirmek gerekir. Fakat kısa süreli de olsa rahatlık için temiz hava ve olumlu düşüncelerin işe yarayacağını düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

albus

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/threads/31094-Kalp-romatizmam-için-allah-rizasi-için-yardim-edin/page2;
Janet'ın mesajından:
Tekrar geçmiş olsun
Her tarafa aynı konuyu açmanın anlamı yok, içinizden geldiği gibi dua edebilirsiniz. Ameliyat olup iyileşeceksiniz, o kadar. Ne korkunun ecele faydası var, ne de olacakları önleyebiliriz..​
Eğer mesajını güncellemek istiyorsan hergün aynı konuyu bir daha açmak yerine ilk açtığın konunun altına bir mesaj daha yaz konu güncel listesine zaten girer. Evet, derdini anlıyorum. Son mesajlarına baktım nerdeyse hepsi " Allah razı olsun, teşekkürler, yardım" içerikli. Ancak buradaki ve belki dünyadaki herkesin problemleri var. Klişe söz; "Herkes sorununa her gün burada bir konu açsaydı sitenin hali ne olurdu?" demeyeceğim ama açtığınız diğer konularda zaten doyurucu mesajlar vardı. .
Bilemiyorum benimki sadece bir öneri, gerisi sana kalmış.
Tekrar geçmiş olsun.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Çarpıntı olduğunda kuvvetli öksür hemen geçiyor göreceksin. Bir de ilaçlarını kullan. Hatta bisiklet sürecek alan varsa bisiklet sür doğayla iç içeysen çarpıntı kalmaz kendimden biliyorum. Çarpıntım olduğunda kuvvetli öksürüyorum dışarı çıkıp temiz hava alıyorum nefes alıp içimde 5 sn tutuyorum sonra yavaş yavaş nefesimi veriyorum çarpıntım geçiyor. Çay kahve gibi içeceklerden kesinlikle uzak dur bir yudumu bile çarpıntıya sebep oluyor. Bol bol su iç. İlaçlarını kullan. Doktorun bol su içmen gerektiğini söylemiştir zaten. Her hastalığın şifası vücudumuzda var ama biz kullanmayı bilmiyoruz. Adamın biri kansermiş doktor adama kansersin demiş adam çok korkmuş doktor, "Amerika'dan özel olarak getirttiğimiz bir iğne var bu iğneyi yaptığımız kanser hastaları hemen 2. gün iyileştiler "demiş. Adam inanmış doktor şırınganın içine su doldurmuş ve damara enjekte etmiş . Hasta olan adam "oh çok iyi geldi gerçekten ne güzel ilaçmış bu!" demiş. Hızla iyileşmiş.

Artık ne anladıysan..

Dua istemişsin , çarpıntıya dua bulamadım şimdi ama Allah'a istediğin gibi dua et yeter.

Bu kısımda yanlış anlamadıysam tıp literatüründeki adı 'Placebo etkisi'nden bahsediyor. Kısaca; hastaya iyileşmesi için verildiği söylenen ilaç aslında gerçek ilaç değil, ama hastada iyileşme görülmektedir. Burada kanser iğnesinin içindeki su bu kısımla uyuşuyor. Bunu kansere iyi gelen şırıngayla su kullanmak olduğu düşünülmesin diye yazıyorum, tamamen varsayımsal bir düşüncedir hastalığa herhangi bir etkisi kesinlikle yoktur.

Konuya üyelerimizden yeterli cevapların verildiğini görüyorum. Bundan sonrası hem kişiye hem de onun inandığı yaratıcı güce kalmıştır. Acil şifalar diliyorum.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...