kalp gozun acılsın

İnanc1

Banlı Kullanıcı
önce 5 vakit namaz kilmak gerekir her vakit farz namazinin ardindan 100 kere alimul ğaybi veşşehadeh okunursa kisa zaman içinde allahin izniyle kalp gözünüz açilir sizden ricam kendine güvenmeyenler bunu yapmasinlar çünkü herşeyi bilmek her zaman güzel olmaya bilir farzdan sonra dua yapilip namaza devam edilir

ALINTI

canavar

Kayıtlı Üye
Bu duanın anlamı nedir? Bir kere kalp gözü açılınca, bu sürekli midir?Yoksa duayı okumayı kesince bitiyor mu?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Konuyu açarken biraz anlatırsanız iyi olur. Hüvalla Hüllezi (Lev Enzelna) mı yok sa sadece Alimül Ğaybi Veşşehadeh mi ? Konuyu okuyan kişiler açısından da anlatırsanız iyi olur...

joseffb06

Kayıtlı Üye
Çok merak ediyorum.Buraya paylaşım yaptığınızda bu dualar için alıntı yazmak yeterli midir ? Bende dua yazarım altınada alıntı yazarım bu çok basit.Lütfen böyle konularda kaynak gösterin.Zaten arkadaş sitede değil ama diğer konu paylaşacak arkadaşlardan rica ediyorum ben bu tür şeyleri okuyacağım ama yanlış birşey yapmayalım.

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Bu Duanın içindeki alimül ğaybi veşşehedeh adı ile zikir olunan şey "Amenerrasulü" ayeti galiba.

ruhname

Kayıtlı Üye
alimül gaybi veşşehadeh kuranda ve bazı dualarda çokça geçmektedir sadece amenerresülüde değil Ahidname i süleyman duasındada vardır ve etkilidir.