Kalp Gözü Açmak İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

russiand

Kayıtlı Üye
Kalp Gözü Açmak İçin forumda bir çok konu buldum en iyisi tecrube eden varsa hangi esma ve dualarla açtıgını yazarsa memnun olurum ben günde 13 bin Ya Nur esmasını deniyecem. Sorumluluk bana ait ne olacagınıda yazarsanız

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kalp Gözü Açmak İçin forumda bir çok konu buldum en iyisi tecrube eden varsa hangi esma ve dualarla açtıgını yazarsa memnun olurum ben günde 13 bin Ya Nur esmasını deniyecem. Sorumluluk bana ait ne olacagınıda yazarsanız

Kalp gözü açıldığında neler olacağını biliyormusun? Alimler bile dayanamamışken bizler mi dayanacağız :) Ben daha önce denedim ve tam sonuçlar almaya başlamışken yarıda bıraktım. Bunun hakkında konum da var. Ben sana kendi yaptığım uygulamayı veremem. Çünkü tehlikeli gibi geldi. Ama 18 gün içerisinde rüyalarımda değişiklikler oldu ve yanıma gelip gidenler vardı. Tek söyleyeceğim şey iyice karar ver. Bu işin geri dönüşü çok zor. Önce psikolojik olarak hazırlaşmalısın. Yoksa delirme ihtimali var. Senin yaptığın bir yıldan çabuk olmaz, yalnışda biliyor olabilirim. Her gün 112 defa El-Basir dersen belki bir yıla, belki 5 yıla basiretli olursun. Bunun zamanı yoktur. Belki hiç olmayada bilir. En hayırlısını Allah bilir.

russiand

Kayıtlı Üye
Kalp gözü açıldığında neler olacağını biliyormusun? Alimler bile dayanamamışken bizler mi dayanacağız :) Ben daha önce denedim ve tam sonuçlar almaya başlamışken yarıda bıraktım. Bunun hakkında konum da var. Ben sana kendi yaptığım uygulamayı veremem. Çünkü tehlikeli gibi geldi. Ama 18 gün içerisinde rüyalarımda değişiklikler oldu ve yanıma gelip gidenler vardı. Tek söyleyeceğim şey iyice karar ver. Bu işin geri dönüşü çok zor. Önce psikolojik olarak hazırlaşmalısın. Yoksa delirme ihtimali var. Senin yaptığın bir yıldan çabuk olmaz, yalnışda biliyor olabilirim. Her gün 112 defa El-Basir dersen belki bir yıla, belki 5 yıla basiretli olursun. Bunun zamanı yoktur. Belki hiç olmayada bilir. En hayırlısını Allah bilir.

Güzel kardeşim bende dayanamadığım zaman yarıda bırakacağım zaten El basir günde 10 bin ve üzeri çekebilirim zaten yaklasık 1 yıldan beri 6 esmayı düzenli çekiyorum

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Güzel kardeşim bende dayanamadığım zaman yarıda bırakacağım zaten El basir günde 10 bin ve üzeri çekebilirim zaten yaklasık 1 yıldan beri 6 esmayı düzenli çekiyorum

Orada 112 kere diyor. Ne bir defa fazla çekeceksin ne de bir defa az çekeceksin. Her şeyin belli sayısı var. Mesela bir fazla çekersen artık o başka uygulamaya geçiyor.

russiand

Kayıtlı Üye
başka yöntemler yokmu bildiğiniz esmalar paylaşın lütfen

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sabırla devam et. Bu belki 1-2 yılını alır. Ama sonuç alırsın diye düşünüyorum. Buyur kardeşim:

El-Basir (112 defa) - Aczin kalkması, basiretli olmak.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sabırla devam et. Bu belki 1-2 yılını alır. Ama sonuç alırsın diye düşünüyorum. Buyur kardeşim:

El-Basir (112 defa) - Aczin kalkması, basiretli olmak.

çoğu alim illa ki tam adedince çekin demiyorlar.çünkü herkesten herkese değişiklik gösterirmiş . mesela el-basir i 112 çekcen 113 olsa olmaz diye bişey yok önemli olan niyet ve istemektir.istersen 200 çek fazlası göz çıkarmaz.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
çoğu alim illa ki tam adedince çekin demiyorlar.çünkü herkesten herkese değişiklik gösterirmiş . mesela el-basir i 112 çekcen 113 olsa olmaz diye bişey yok önemli olan niyet ve istemektir.istersen 200 çek fazlası göz çıkarmaz.

Sayılar belirlenmiş, onu istediğiniz kadar çekemezsiniz. Bundan tam emin olarak söylüyorum.

meryo

Kayıtlı Üye
170 kere ya kuddüs okuyup her 3 -5 veya 7 de bir sübbuhun kuddüsün rabbül melaiketü ver ruh diye okuyanlar az zamanda bir takım fevkalade haller zuhur etmeye başlar.Işıklar,nurlar görmeye başlar . Bu bilgiyi Gizli ilimler hazinesi 3.cildinde görmüştüm.Derleyen Mustafa İloğlu .Birde sufi zikiri var ama yapması biraz zor araştırısanız bulabilirsiniz sanırım.

russiand

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar teşekkür ederimde bende de aynı bilgiler mevcut sadece tecrube edenlerden duymak istiyorum hangi yöntemler ile açtılar

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
170 kere ya kuddüs okuyup her 3 -5 veya 7 de bir sübbuhun kuddüsün rabbül melaiketü ver ruh diye okuyanlar az zamanda bir takım fevkalade haller zuhur etmeye başlar.Işıklar,nurlar görmeye başlar . Bu bilgiyi Gizli ilimler hazinesi 3.cildinde görmüştüm.Derleyen Mustafa İloğlu .Birde sufi zikiri var ama yapması biraz zor araştırısanız bulabilirsiniz sanırım.

birtakım fevkalade haller derken açar mısınız?

berula

Kayıtlı Üye
Yakın bir zamana kadar benim ve çevremdekilerin hayatında olacak olanlar bana gösteriliyordu rüyalarımda ya da gerçek hayatımda çeşitli vesileler oluyordu, yani kal gözüm açıktı diyebilirim. Ben bu yeteneğimden çevremdekilere bahsetmeye başladığımda artık görmemeye başladım.

Diyeceğim o ki; siz siz olun asla bu tür size özel meziyetlerden kimseye bahsetmeyin. Yoksa lütfu veren Tanrı geri almasını da bilir.

meryo

Kayıtlı Üye
birtakım fevkalede haller derken manevi hallerden bahsediliyor.Odaklandığınız mevzuda zamanla kendinizde ve çevrenizde farklılıklar beliriyor .Ayrıca ne isteniyorsa o konuda başlanan bir okuma,tesbih çekme veya meditasyon neyle yapılmak isteniyorsa onda istikrarlı olunmalı bence.Bazen bir kişinin yaptığı bir çalışma diğer kişide aynı şekilde etkili olmayabilir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...