Kahır ve helak

ChiReiki

Kayıtlı Üye
kahır ve helak çalışmalarında kişi mazlumsa ve haklıysa zarar gördüyse Ya Kahhar Ya Müstakim çekip Allahtan hakkını İstemek var kısasa kısas gibi yani...Ama eden bulur diyede birşey var Direk Allaha havale etmek buda bir seçenek.

Retro

Kayıtlı Üye
Bir kişinin bütün bütün kahrolması gerektiğine karar verdiğiniz anda, aslında kendi içinizde çok büyük bir açık verirsiniz.

Ü

Üye silindi 45859

Uygulamayı bilmiyorum ancak bu tür uygulamalarda genellikle ön hazırlık olur, işlem yalnız bu kadar değildir diye tahmin ediyorum. Ancak kahır, helak gibi uygulamalarda genellikle nefsin tuzağına düşeriz yani bu uygulama bir süre içinizi soğutsa da sonrasında aklınızda bir pişmanlık ya da bir soru işareti olarak kalacaktır. Karmasından, ağırlığından bahsetmiyorum bile. İntikam alanların en hayırlısından dilemeniz kişisel tavsiyemdir. Kin kişiyi duruma/olaya/kişilere esir eder, birinden öç almadan önce kendinizi özgürleştirmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Kimseye öğüt vermek haddime değil yalnızca paylaşmak istedim. Dediğim gibi işleme hakim değilim ancak eksik ve tehlikeli bir işlem olduğu görüşündeyim.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Peki birine büyü yapıldı diyelim büyü yapılan kişiyi varlıklar seviyor ve bilinci enerjisi yüksek zikir çekiyor Koruyan Ruhlar varsa büyü isabet etmez tutmaz deģilmi böylede bir durum olabilir bence.

Alakan

Kayıtlı Üye
Peki birine büyü yapıldı diyelim büyü yapılan kişiyi varlıklar seviyor ve bilinci enerjisi yüksek zikir çekiyor Koruyan Ruhlar varsa büyü isabet etmez tutmaz deģilmi böylede bir durum olabilir bence.
Nasıl bir büyü yapıldığına bağlı. Bana yapılan işlemde iletişimim kesildi. Ben de nasıl olsa bana hiçbir işlem tutmaz diye dolaşıyordum. Eğer koruyucu varlıkları da kapsayacak bir işlem yapılmadıysa zor tutması.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Nasıl bir büyüme gerçekleştiğine bağlı. Bana yapılan işlemde iletişim kesildi. Ben de nasıl olsa bana hiçbir işlem tutmaz diye dolaşıyordum. Eğer koruyucu varlıkları da kişisel bir işlem yapılmadıysa zor tutması.
Bencede haklısın büyü aslında çok kapsamlı bir tabir beddua nazar kıskançlık fesatlık hepimiz bir çok insan maruz kalabiliriz ama koruyucu varlık ve olumlama zikir varsa bilinç yüksekse büyü tutmayabiliyor birde bende büyü yok bana tutmaz cümleside bir Tılsım görevi görebilir kanaatimce.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Aynı zamanda evhamla çok nazara geliyorum nazar var var diye diye üstüne çekebilir büyü var diye şartlanırsa üstüne çekebilir bu negatif enerjileri

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
En büyük sıkıntı sizi tanıyanlardan gelebiliyor. Hoca ( eğitmen manasında kullandım) açıklarınızı bildiği için giriş yapması kolay oluyor. Fark etmek zaman alıyor ve kişilerde de şüphe edilmediği için biraz sıkıntılı bir süreç yaşanıyor.

Koruyu varlıklar, alınabilir, kendileri gidebilir, zayıflaya bilir, ölebilir. O yüzden sadece onlara güvenmek büyük hata olur. Normal insanların korunması kolay lakin. Psişik insaların çok dikkatli olması lazım.

evine, arabasına, kendisine, eşyalarına, yakın çevresine korumalar tayin etmeli, korumalar yapmalı ve sık sık da güvenlik açığı var mı diye takip etmeli.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Evet hz.muhammedinde peygamber olduğu halde büyü yapılması ve tutması nas Felak ayetel kürsü okuyup elleriyle üfleyip bedenine sürmesi gibi örneklerde var.

emre0654

Kayıtlı Üye
Konu ile alakalı mı bilmiyorum ama bir şey merak ediyorum. Diyelim ki birine büyü yapılıyor ve bu kişi de büyü vs şeyler ile uğraşmıyor aklına gelmiyor veya materyalist zihniyette birisi. Böyle bir kişi mutlaka büyü etkisi altında kalır mı ? Bir de büyüde kullanılan varlıklara büyü yapılan kişiye büyü vs şeyler düşünmesin diye büyücü tarafından emir verilemez mi ?

Alakan

Kayıtlı Üye
Konu ile alakalı mı bilmiyorum ama bir şey merak ediyorum. Diyelim ki birine büyü yapılıyor ve bu kişi de büyü vs şeyler ile uğraşmıyor aklına gelmiyor veya materyalist zihniyette birisi. Böyle bir kişi mutlaka büyü etkisi altında kalır mı ? Bir de büyüde kullanılan varlıklara büyü yapılan kişiye büyü vs şeyler düşünmesin diye büyücü tarafından emir verilemez mi ?
1. Bahsettiğiniz sağlam irade ise böyle kişilere işlemin tutması daha zor oluyor. Gerçi işlemin neyi kapsadığı önemli. Doğrudan kişinin mental sağlığını mı hedef alıyoruz, evini mi arabasını mı, ilişkilerini mi? Onun dışında işlemin tutması için kişinin bu tarz işlerle uğraşıp uğraşmamasının bir önemi yok. Yapılan işlemde mutlaka tutacak veya mutlaka tutmayacak diye bir şey yok. Yapanın beceresine ve yapılanın "zırhının" kuvvetine kalmış.

2. Verilir. Kişinin zihnini karıştırabilirsiniz. İşlemi gizleyebilirsiniz veya daha güzeli hedef şaşırtabilirsiniz.

emre0654

Kayıtlı Üye
1. Bahsettiğiniz sağlam irade ise böyle kişilere işlemin tutması daha zor oluyor. Gerçi işlemin neyi kapsadığı önemli. Doğrudan kişinin mental sağlığını mı hedef alıyoruz, evini mi arabasını mı, ilişkilerini mi? Onun dışında işlemin tutması için kişinin bu tarz işlerle uğraşıp uğraşmamasının bir önemi yok. Yapılan işlemde mutlaka tutacak veya mutlaka tutmayacak diye bir şey yok. Yapanın beceresine ve yapılanın "zırhının" kuvvetine kalmış.

2. Verilir. Kişinin zihnini karıştırabilirsiniz. İşlemi gizleyebilirsiniz veya daha güzeli hedef şaşırtabilirsiniz.

Örnek veriyorum bir kişiye aşk, bağlama vs büyüsü yapıldı diyelim bu işi yapan kişi bu işlerde gerçekten uzman ise yine de tutmama ihtimali var mıdır ? Bir de gizleyince bakımda çıkıyor mu ?

Alakan

Kayıtlı Üye
Örnek veriyorum bir kişiye aşk, bağlama vs büyüsü yapıldı diyelim bu işi yapan kişi bu işlerde gerçekten uzman ise yine de tutmama ihtimali var mıdır ? Bir de gizleyince bakımda çıkıyor mu ?
Uzmansa ve yapılan kişinin koruması yoksa herhangi bir koruma işlemi veya varlık koruması işlem tutar. Bazı kişilerin iradeleri çok sağlam oluyor ona da en kötü işlem tekrar edilir.

Eğer gizlemeyi başarmışsa çıkmaz. Adı üstünde işlemi gizliyoruz. Yapan da gizlenebilir. İşlemin ne olduğu da gizlenebilir. Şüphe varsa işlemin açığa çıkması için ayrı bir işlem yapılabilir.

Retro

Kayıtlı Üye
Örnek veriyorum bir kişiye aşk, bağlama vs büyüsü yapıldı diyelim bu işi yapan kişi bu işlerde gerçekten uzman ise yine de tutmama ihtimali var mıdır ?

Tutmama ihtimali tabi ki var. Alanında bir numara olan doktor her hastayı kurtarma garantisi veriyor mu?

Bu biraz da hırsızlık-güvenlik ikilemine benzer.

Hırsızlık yöntemleri geliştikçe, güvenlik yöntemleri de gelişir. Güvenlik yöntemleri grliștikçe de hırsızlık yöntemleri gelișir.

Kendini saklayan büyücülerin de olduğunu nerden biliyorsun peki ? E demek ki iyi bir bakım üzerinden, saklansa da, ölü taklidi yapsa da tespit edilmiş olanları var. Yoksa bu konsept üzerinden düşünemezdin.

Kalp gözü açık olan kişi tüm ilimlerin üstünde bir algılama seviyesindedir. Varsa nasibin doğru kişi ile karşılaşırsın ve seni gücünün yetmediği bir beladan kurtarır. Nasip meselesi bu.

Nasip ise doğrudan kaderle alakalı. Büyü kaderi yenemez.

Son düzenleme:

Retro

Kayıtlı Üye
Büyü kaderi yenemez demek biraz eksik bir izah oluyor.

Kaderin istikameti ile, sana yapılan büyünün istikameti çakışıyorsa, kaderin kesinlikle önüne çıkan tüm engelleri așacağı için tüm quantum olasılıklarını derinlemesine kusursuzca seçerek (sana da șeçtirerek), hatta tesadüfleri manipule ederek seni ya doğrudan kurtarır, ya kurtulman için doğru şartları getirir, ya da seni Hızır gibi düşmanından perdeleyerek zor koşulları teğet geçmen sağlanır.

Büyü kaderinin istikametini yenemez, ama yapılırsa da kesinlikle ayağına dolanır. Seni tökezletir. Hatta elini konunu bağlayabilir de. Kaderi yenemez demek, seni yere düşürmeyecek demek değil. Kaderin seni düştüğün yerden kaldırmak noktasında yardıma yetişir. Çünkü yazılan bozulmaz. Büyüden de nasibini alırsın yani.

Tecrübeli olmak, acele etmemek, kaderin şifaya doğru aktığını bilmek gerek. Kadere inanmak ama kaderine yatırım yapmak gerek. Çünkü kader kesinlikle ölçü demek. Yardıma ihtiyacın olduğu zaman kime ne kadar yardım ettiğine göre bir muamele görüyor olabilirsin çünkü kader yasası tarafından.

Son düzenleme: