kahır ve helak-2

demonic

Kayıtlı Üye
Gerçekten haketmiş olan birisinin evinin tahribi için şerli bir saatte bir kağıda ev resmi yapılır,üzerine sicil ve ev sahibinin annesi ve kendisinin ismi yazılır sonra kağıdın her tarafı 3 çizgi şeri ile doldurulur.sonra eski ve mekruh bir mezardan bir avuç toprak alınır,toprak kağıda konur ve hepsinin üstüne 13 celcelütiye ve herazimetin ve sonunda bir kere allahümme ya kahhar ya kahhar ya kahhar inneke nealemü enne filan bin filane zalemni ve ketame okunur,kağıt ve toprak bir çıkın haline getirilir ve mekruh ve derin bir kuyuya atılır...sonunda o kişi ya ıslah olur yada evi içinde helak olur gider...

Uploaded with ImageShack.us

musashi

Banlı Kullanıcı
hiç tasvip etmediğim konular. umarım dikkate kimse almaz bu konuyu

Cem

Kayıtlı Üye
bEN KİREMİTE YAPILANI OKUDUM KİREMİTE YAZIYORSUN DAHA SONRA AZİMETİ OKUYORSUN KIREMİTİ KIRIP TUZ EDİP DÜŞMAN MEKANA SERPİYORSUN ERVAH EVİ TAŞLAMAYA BAŞLIYOR

gökşen

Kayıtlı Üye
bEN KİREMİTE YAPILANI OKUDUM KİREMİTE YAZIYORSUN DAHA SONRA AZİMETİ OKUYORSUN KIREMİTİ KIRIP TUZ EDİP DÜŞMAN MEKANA SERPİYORSUN ERVAH EVİ TAŞLAMAYA BAŞLIYOR

Anlatabilir misin kiremitteki nasıl oluyo ? Ve kaç günde ne gibi sonuçlarla karşılaştın ?