Kafam karışık, önerilerinizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmethos

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben yaklaşık bir aydır bu forumu ve muadil forumları takip ediyorum. Açık konuşmak gerekirse bu bir aydan önce böyle konularla pek fazla ilgilenmezdim.

Bir ilişkim vardı yaklaşık iki ay önce bitti klasik bir ayrılık hikayesi sayılabiir kısaca hayatımda bulabileceğim en uygun kadını ve onun sevgisini çok da elzem olmayan sebeplerden kaybettim ve onu geri kazanmak için birtakım metafizik yöntemlere başvurmak istedim.

Dediğim gibi yaklaşık bir aydır forumu takip ediyorum yakın zamanda da üye oldum birçok konuya rastgeldim hatta birçok yöntemi de kendimce denedim. Maalesef ki hiçbirinden henüz bir sonuç alamadım. Tabi ki sorun yöntemlerde değil bende de olabilir ki bu yüzden sizden öneriler istiyorum. Sizden bir giriş önerisi istiyorum. Acaba nereden başlamalıyım, neler yapmalıyım? Kafam çok karışık bu yüzden kendi yolumu bir türlü çizemedim. Bana önerilerde bulunabilir misiniz?

Takdir edersiniz ki ilk yapmak istediğim şey kaybettiğim ilişkimi yeniden kazanmak için çabalamak olacak. Zaten onun dışında hayatımda katlanılması güç bir problem göremiyorum fakat o tek başına zaten ızdırap kapasitemi yeterince doldurmakta.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok klasik olacak ama büyü ile eski sevgilinizin geri getirmek size yarar değil zarar getirir. Bir insanın iradesine müdahale çok haksızca.
Ama amacınız büyü değilse nasıl bir yardım istediğinizi belirtmeniz gerekir. Unutmayın ; zaman her şeyin ilacıdır.

MasterMind

Kayıtlı Üye
İnsanları birbirine sevdiren Allah'tır. Dua edin ve "akılcı" çözümlere başvurun. Bilmediğiniz mistik uygulamalar hayatınızın daha zorlu bi hale gelmesine sebep olabilir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
kaderinizde yoksa büyüde olmaz. :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Öyle bir büyüyü tutturmayı başaracağınız zamana kadar yaşlanmış ve karakterinizle beraber tercihleriniz de değişeceği için, 'hayatınızın kadını' kavramınız da değişeceği için bence başlangıç temeliniz hatalı zaten, ki yıllar harcasanız da sonuç alacağınızın garantisi yoktur.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir kişiyi büyü ile getirirseniz biliceksiniz ki o kendi isteğiyle sevgisinden gelmedi büyü ile geldi bu içinizi kemirir
bence önünüzde iki yol var ya kendinize ayrı bir yol çiziceksiniz yada insani yollar ile mücadele ediceksiniz

Mehmethos

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için çok teşekkürler ancak ben onu kazanmak için duygularını manipüle etmek ve zorla sevdirmek istemiyorum zaten. Sadece bir günde büyük bir ilişkinin küçük bir anlaşmazlığından dolayı onun gözünde bitmesi ve sadece bir günde duygularını kaybetmesi beni rahatsız etti. Sadece onun daha mantıklı düşünmesini sağlarsam biliyorum ki daha sağlıklı bir geleceğe sahip olacağız ve ben onun daha mantıklı düşünmesini sağlamak istiyordum.
Bence de bana beslediği duyguların benim onun istemi dışında onun içine yerleşmelerini sağlamam beni veya onu mutlu etmeyecektir. Denediğim yönetmlerin başında telepati vardı ve ona benimle konuşup sorun neyse onu çözmeye çabalaması gerektiğine dair bir mesaj vermeye çalıştım ve takdir edersiniz ki pek başarılı olamadım. ;)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Cevaplarınız için çok teşekkürler ancak ben onu kazanmak için duygularını manipüle etmek ve zorla sevdirmek istemiyorum zaten. Sadece bir günde büyük bir ilişkinin küçük bir anlaşmazlığından dolayı onun gözünde bitmesi ve sadece bir günde duygularını kaybetmesi beni rahatsız etti. Sadece onun daha mantıklı düşünmesini sağlarsam biliyorum ki daha sağlıklı bir geleceğe sahip olacağız ve ben onun daha mantıklı düşünmesini sağlamak istiyordum.
Bence de bana beslediği duyguların benim onun istemi dışında onun içine yerleşmelerini sağlamam beni veya onu mutlu etmeyecektir. Denediğim yönetmlerin başında telepati vardı ve ona benimle konuşup sorun neyse onu çözmeye çabalaması gerektiğine dair bir mesaj vermeye çalıştım ve takdir edersiniz ki pek başarılı olamadım. ;)

Bir anda hiçbirşey bitmez, bir süredir içten içe bitirmiş ve son noktayı koyabilecek anda yeterli güce sahip olabileceği günü beklemiştir emin olun. Siz ona değil kendinize çalımma yapın bence,böylece üzüntü ve hayal kırıklığı durumundan fazla zarar görmeden çıkarsınız. Ben hep reiki kullanırım hem karşımdakine hem kendime, zihin bazında fiziksel bazda ve ruhsal bazda çalışılır. Aklım başımda olsun ve sağlıklı düşünebileyim diye kendime veya aynı sebeplerden bir başkasına uygulama yaparım,yöntem kişiye ve becerilerine göre değişecektir.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eğer onun sizi sevdiğini düşünüyorsanız telepati falan uğraşmayın gidin konuşun. Hem neden ayrılmış öğrenirsiniz hem de belki geri dönmesi için ikna edersiniz. Hayırlısı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...