İstemsiz düşündüğüm herşey gerçekleşiyor.

Darkness178511

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle son birkaç yıldır başıma gelen garip olaylar oluyor evde garip el izleri (tavanda siyah )eşyaların yer değişmesi gece düşmesi vs bunlar alıştım olmayınca şaşırıyorum bunlardan korkmam yada garipsemem ancak son birkaç yıldır özellikle şu son 1 2 hafta her ne dediysem gerçek oldu keşke bu olsa diye 2 sn geçiriyorum içimden bi anda oluveriyor birisiyle tanışsam diyorum karşıma 10 saniye sonra çıkıyor hasta olsam dedim şakasına direk oldum kısaca düşündüğüm şeyler bi anda ciddi isteyerek olmuyor aniden bilinçaltında olan birşey olunca gerçekleşiyor bunu isteyerek yapabilirmiyim yani istemsiz değilde mesela çok istediğim birşey olması yerine saçma şeylerin olması huzurumu bozuyor rüyamda gördüğüm gördüğüm çoğu şey çıkıyor yada gerçekleşiyor daha öncesinde evimde dediğim gibi 5 kişi kalıyoruz paranormal olayların hesabı yok film çekilmelik yer taşınıyoruz şuan zaten de üzerimde bir güç varmış gibi hissediyorum duru görü çok yoğun ama bunu nasıl kendi lehime kullanabilirim

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Çare arıyorsunuz sanıyordum son cümleyi görünceye dek.

Allah bizi sizin gibilerin elinden korusun.

Siz ne gibi bir emek verdiniz ki enerjiyle bir tutuyorsunuz bu tür vakaları? Bu düpedüz cinni.
Senin gibi hazıra konanlar, kontrol etme gayreti içine girenler varya işte sinirlenince karısını 30 yerinden bıçaklıyor, 50 parçaya ayırıyor, diri diri derisini yüzüyor, karısının boğazını çocugunun önünde kesiyor, annesine bıçak sallıyor.

Kendine gel, sen insansın!

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Aklımızdan geçen ya da istediğimiz şeylerin maddi manevi olarak gerçekleştiğini yıllardır görüyorum. Bu bizim enerjimizle, isteme şeklimizle, çalışma metodları ile beyin yapımızı nasıl tuttuğumuzla alakalı.Olanları ya siz görüyorsunuzdur (hissiyatinız güçlüdür bazı olayları önceden algılarsınız) ya da istediğiniz karma sayesinde size geliyordur. Bir saati içtenlikle isteyin ve unutun. Bunu farkında olmadan yaparsanız tadından yenmez ve bir şekilde elinize ulaşır. İstenilen şeyin samimiyetle gerçekleşmesi kısmı güzel fakat elinize ulaştıktan sonra memnun kalma ve istediğiniz anda olması sizin bu istekle beraber onun için yaptığınız hareketlere bağlı. Kısacası bu emek. Kısacası çalışmak. Birçok şeyi arzulayıp elime ulaştığında veya sahip olduğumda ben bir emek harcamadığım için sonu hayal kırıklıkları ve kendi emeğimin olmayışının tatsızlığı hatta keşke olmasaydı kadar giden bir geliş şeklinde olması bu "eylem" farkını görmeme vesile oldu. Hareket edin, efor sarfedin, konuşun, çalışın gerekirse o yolda ölün. Böylece zaten kazanacaksınız ve istedikleriniz olacak. Tabi bu süreç kolaya kaçan insan için çok sıkıcı ve yorucu bunu da biliyorum. Maalesef ki olduğumuz yerde kendimizi ilah ilan etmelere, özel hissetmelere de doymayan birer canlıyız. Siz bir tık ötesini isterseniz (düşüneyim hemen olsun. İstediğim gibi olsun) başka insanlara müdahale edecek ve kötü niyetlerle ilerleyecekseniz ister istemez. Zaman akışında olay örgüsündeki nizam bir insanın tekelinde sürekli olamaz ki, hadi oldu diyelim var bu; her istediğimi düşünerek etkiliyor, elde ediyor zamanı bile büküyorum diyen açıkçası size neden bunu anlatsın ki?

KronoM

Kayıtlı Üye
İmkansız şeyleri düşündüğünde oluyor mu ? Mesela uçmayı

Psikite

Kayıtlı Üye
Çare arıyorsunuz sanıyordum son cümleyi görünceye dek.

Allah bizi sizin gibilerin elinden korusun.

Siz ne gibi bir emek verdiniz ki enerjiyle bir tutuyorsunuz bu tür vakaları? Bu düpedüz cinni.
Senin gibi hazıra konanlar, kontrol etme gayreti içine girenler varya işte sinirlenince karısını 30 yerinden bıçaklıyor, 50 parçaya ayırıyor, diri diri derisini yüzüyor, karısının boğazını çocugunun önünde kesiyor, annesine bıçak sallıyor.

Kendine gel, sen insansın!

Bu kadar çabuk seri katil sıfatı vermeseydiniz keşke ?

santum

Kayıtlı Üye
Yaşamış olduğun şeyler benimde başıma geliyor yalnız değilmişim :) tabi gece bir şeyler düşmesi gibi ve ya paranormal olaylar hariç tabi ama içimden geçirdiğim yani gerçekten içten istediğim bir şey olur gerçekleşir yani yukardaki bir arkadaşın dediği gibi kendime daha fazla değer vermenle alakası olduğunu düşünmüyorum açıkçası çünkü yıllardır takip ederim bu olayı yani bir şekilde gerçekten istediğim şey oluyor ha bu karmamıdır bi varlıkmıdır orasını bilemiyorum kendi menfaatim için bir şey dilediğim de oldu bana kötülüğü dokunan biri için kötülük dilediğim de oldu her şekilde gerçekleşti tabi şıp diye olmuyor çok uzun zaman da olan da oldu garip bir olaydır. Acaba sizede oluyor mu ? bir sorayım bir şey diledikten sonra bana bir ürperti gelir tüylerim diken diken olur falan bu durum benim için biraz daha sağlama gibi bu olursa dilediğim şey oldu gözüyle bakarım

Philip

Kayıtlı Üye
Bence önceden olacak şeyleri hissediyorsunuz , düşünce gücüyle evrene etki edebilmek biraz daha konsantrasyon ve enerjiyi yönlendirme yeteneği gerektirir.Bu yüzden olabilecek şeyleri seçemiyorsunuz , size tavsiyem forum da biraz araştırma yapmanız ve kimseye bu durumdan bahsetmemeniz.
İyi günler.