İnsanı hasta etmek için büyülerden nasıl kurtuluruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rebaka

Kayıtlı Üye
Merhabalar benim sırtım çok ağrıyor.Karnım ağrıyor. Bu ağrılar geçiyor kafam ve gözlerim kılıç sokulmuş gibi ağrıyor. Bunlar için çok değişik
hastanelere gittim. Bazende kalbim sıkışıyor nefes almakta zorlanıyorum doktorlar hiç bişey bulamıyorlar bu saydıklarım hastalıklar için hiçbir doktor bir teşhis koyamıyor. benim de aklıma büyü olabileceği sonradan geliyor. Ben hep dua okuyorum ibadetlerimi yapıyorum. Bazen de nasıl böyle bir büyüye bir insanın cesareti olur diye düşünüp olmaz böyle bişey deyip tekrar gitmediğim hastanelere gidiyorum ama sonuç yine aynı birde doktorlara iş çıkıyor benim sayemde ama ben bu ağrıları acıları çekip duruyorum. Eğer böyle bişey varsa çok güçlü bir koruma varsa öneren arkadaşlar olurmu? Şimdiden allah razı olsun çok teşekkürler.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
mesela Ayet-el Kürsi - Nas - Felak surelerini okuyabilirsiniz.Koruma muskası da yazdırabilirsiniz.Kendi başınıza deneyiminiz yoksa kesinlikle koruma büyüsü falan yapmaya kalkışmayın.Bi bilir kişiye danışmanızı öneririm.Benim tavsiyelerim bunlar.Geçmiş olsun.

ipek su

Kayıtlı Üye
ben dört senedir ugraşıyorum ağrılar kaşıntı düşme baş diş mğde kasık bütün vucudum her noktası "doktora gittim psikiyatri " hiç bir şeyin yok gayet sağlamsınız dediler ablamın arkadaşı tavsiyesiyle medyuma gittim " evet yan komşum tarfından voodo büyüsü yaptırılmış hiç aklıma gelmeyen bir şey ... dört sene önce aramızda tartışma olmuştu ama benden böyle intikam alacağı hiç aklıma gelmezdi ...her Allahın günü mahvediyor beni şansızlığım çok kalabalık bir ailenin mensup nereye gittsem markete carşıda her yerde medyum bozarım dedi uçuk para istedi caresiz kaldım ne dualar ne ayetler aklınıza gelecek bütün korunma ayetleri hiç biri kurtulamıyorum şu yazarken bile ne okuyorlar bilmiyorum kollarımı başıma civi cakıyorlar napıcam bilmiyorum ???????

thea hera

Kayıtlı Üye
Doktor bir şey demiyorsa psikolojik olabilir belkide.. Güvendiğin bir ilim sahibi hoca varsa ona da danış için rahatlasın. Bio enerji veya reiki ile mor ve yeşil renkler ile kendini koru yapmayı biliyorsan..

Allah yardımcın olsun. İnşallah şifa bulursun kardeşim.

teknik67

Kayıtlı Üye
eğer rahatsızlığınızın büyüsel işlemlerden olduğunu öğrendiyseniz, yani tıbbi olmadığını öğrendiyseniz , bunu gidermek için ,bu işleri para pul amaçlı yapmayan dini alimleri bulun derim. para pul maddiyat almamalarının sebebi ise bu işleri sırf maddiyat için yaparlarsa manevi güçlerini kaybetmeleri olasılığı olmasından dolayıdır . çünkü yapılan anlaşmalar o şekildedir. Yani ALLAH rızası için yapacaklar.ya maddiyat almayacaklar yada şu fakire bir yardım et diyecekler yada gönlünden ne koparsa ver diyecekler.yani şu kadar para verirsen bu işi çözerim diyenlerden aman uzak durun .hem paranızdan hem sağlığınızdan olursunuz.

rebaka

Kayıtlı Üye
Kendim deneyip sonuç aldım yetmedi önce kanser olup sonra ayagı kırılıp yürüyemeyen anneanneme tavsiyem sonucunda yapmasını sagladıgım bir uygulamadan bahsetmek istiyorum size. Bu arada anneannem kemoterapi görmeden kanseri yendi ve yürüyor 75 yaşında tüm ev işini kendi yapıyor. Başmelek İsrafil bana şifa ver diyip yeşil bir ışıgın tepe çakrandan girip tüm bedenine özellikle agrı sızı olan yere toplandıgnı düşün derin nefes al her nefes aldiginda yeşil şifa ışıgnı içine çek ve nefesi her bıraktıgında kahverengi siyaha yakın agrı sızı hastalık
ne varsa agzından çıkıp senden uzaklaştıgını düşün. Şifayla dol. Bunu inanarak ve sabırla yapman gerekir herşeyden önce işe yarar mı olurmu ki dememelisin inanmak başarmaktır.
Çok teşekkür ederim böyle güzel önerileriniz için zaten bende meleklerin yardımlarına çok inanıyorum ama böyle bir uygulamayı bilmiyodum mutlaka yapcam inşallah.

rebaka

Kayıtlı Üye
ben dört senedir ugraşıyorum ağrılar kaşıntı düşme baş diş mğde kasık bütün vucudum her noktası "doktora gittim psikiyatri " hiç bir şeyin yok gayet sağlamsınız dediler ablamın arkadaşı tavsiyesiyle medyuma gittim " evet yan komşum tarfından voodo büyüsü yaptırılmış hiç aklıma gelmeyen bir şey ... dört sene önce aramızda tartışma olmuştu ama benden böyle intikam alacağı hiç aklıma gelmezdi ...her Allahın günü mahvediyor beni şansızlığım çok kalabalık bir ailenin mensup nereye gittsem markete carşıda her yerde medyum bozarım dedi uçuk para istedi caresiz kaldım ne dualar ne ayetler aklınıza gelecek bütün korunma ayetleri hiç biri kurtulamıyorum şu yazarken bile ne okuyorlar bilmiyorum kollarımı başıma civi cakıyorlar napıcam bilmiyorum ???????
Sanki beni tarif ediyorsun ama ben kimin ne yaptığını bilmiyorum.

rebaka

Kayıtlı Üye
eğer rahatsızlığınızın büyüsel işlemlerden olduğunu öğrendiyseniz, yani tıbbi olmadığını öğrendiyseniz , bunu gidermek için ,bu işleri para pul amaçlı yapmayan dini alimleri bulun derim. para pul maddiyat almamalarının sebebi ise bu işleri sırf maddiyat için yaparlarsa manevi güçlerini kaybetmeleri olasılığı olmasından dolayıdır . çünkü yapılan anlaşmalar o şekildedir. Yani ALLAH rızası için yapacaklar.ya maddiyat almayacaklar yada şu fakire bir yardım et diyecekler yada gönlünden ne koparsa ver diyecekler.yani şu kadar para verirsen bu işi çözerim diyenlerden aman uzak durun .hem paranızdan hem sağlığınızdan olursunuz.
Keşke bulabilsemde kurtulsam. Herkese çok teşekkürler.

ipek su

Kayıtlı Üye
bende herkeze teşşekür ediyorum hiç bir bzarım diyene güvenmiyorum çok araştırdım hepsi yalan diyorlar ALLAH yapanları yaptıranları ........... versin

hamza2014

Kayıtlı Üye
yardimci olursaniz sevinirim
Büyü yapilmis bir aileye o büyünün yapildigi dönem icersinde veya zamanda tekrar ayni rahatsizliklari hissetmesi yasamasi neden kaynaklaniyor.Bu zamani bu dönemi nereden biliyorsunuz diye soracak olursaniz.yaklasik 3 senedir ayni zaman ve dönem içerisinde ayni rahatsizliklar yasaniyor.
çözüm yöntemleri hususunda bilgiye ihtiyacim var

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Wicca da lanetten kurtulma uygulaması var tavsiyem bakınız.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Buda nedir ya ? Üyelerden teşekkür mü istiyorsunuz? Bakıyorumda son konularda hep sizin yorumunuz var.Öyle fazla bilgi içeren mesajlar değil. Öylesine yazmış olmak için yazılan mesajlar. Lütfen dikkatli olun

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Uyarınız için teşekkür ederim daha dikattli olmaya çalışırım.Hatta olurum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...