Iki Tane Varmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

portreci

Kayıtlı Üye
Allah'in Selami uzerinize olsun...
Oncelikle benim bilgim olmadan ailemden birilerinin bir hocaya gittiklerinde benimle ilgili soru sorup bilgi aldiklarini ogrendim. Aldiklari cevap ise 2 tane cinim varmis.. VE bunu iki farkli hocadan sorgulamislar.. Ilki bitanesi musluman demis. ikinci hocada yatsi namazindan sonra bir mum yakip beni arasin alayim onlari demis.. Ben oldugunun farkindayim... Uzerimde bir korku var, ve ara sira yari uykulu uyanik halde cesitli sekillerde gorunuyorlar gibi birsey.. Daha fazla detaya girip okumayi sikici hale getirmek istemiyorum..
Bu durumdan nasil kurtulunur ki!
Tesekurler.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Anlatılan kişi sen olmayabilirsin, hoca dediğin kişi ailede olan herhangibirini söylemiştir. Ailenin bu konuyu konuştuğunu duyunca kendin olduğunu düşünmüş olabilirsin.

portreci

Kayıtlı Üye
Ismim uzere bakilmis bana. Yani benim aileme yasadigim tecrubeleri anlatmam uzere baktirmislar.. ilmi olan insanda yatsi namazindan sonra karanlikta mum yakip beni arasin demis Turkiye disinda yasadigim ve kendim gidemeyecegim icin! Keske buralarda bilen biri olsada gidebilsem :(

aslimcim

Kayıtlı Üye
Karanlıkta mum neden yakılacakmış? İlk kez duydum. Benim başıma bu tarz bir durum gelmişti, telefon açıp ilgili kişiye yaşadığım durum anlatıldı. Uzaktan okuma yaparak evden varlıkları gönderdi ve o günden beri olağan üstü bir durum yaşamadım. Bakın farkındaysanız gönderdi yazdım, sizin hoca nasıl alacak yanına mı alacakmış varlıkları? Lütfen para almadan Allah rızası için okuyup gerekeni yapacak birisini bulun. Aksi halde başınıza daha kötü bir bela açılmasın. Geçmiş olsun.

portreci

Kayıtlı Üye
Sanirim Ailemi ziyarete gidince kendim bulucam guvenilir bir hoca.. Izmir'de guvenilir bir hoca bilen varmi? Yada ingiltere'de?

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
seni rahatsız ediyorlar mı peki hoca anlatmamıs mı bunlar neden sende var pis bi yerden mi gectin acaba ??

portreci

Kayıtlı Üye
Elhamdulillah ibadetlerime devam edebilme ayricaligi beni rahatlatti hala rahatsiz ediyorlar ama Allah'in izni ile tabiki. Bu bir imtihandir hayir ile ve ser ile de O bizi denemektedir.

Ahmettt

Banlı Kullanıcı
Sayın portreci arkadaşım bende izmirdeyim bende rahatsız huzursuzdum bi aralar şimdi tecrube kazandıkça benden uzaklaşmaya başladılar Bende böyle birşey vardı banyo yaptığım suyu hocaya gönderdim bende bi dişi bir erkek cin varmış erkek benle çok uğraşıyomuş gerçekten öyleydi kafamı yeme k üzereydim. aklıma giriyo her konuyla bir ton sinema kuruyo aklımda susturamıyodum dişi pek fazla birşey yapmıyomuş erkek olanı çok uğraşıyomuş herneyse suyu gönderdim bunları söyledi ve suyu okumuş suyu eve her yrine döktüm birinide içimden geldi bahçeye döktüm neyse şimdi suyun fazla etkisi olmasa biraz daha iyiyim kendini anca kndin kurtarırsın bilgi sahibi tecrube kazanarak bunların fazla ya içine gircen onlar korkutçan yaa onla seni korkutçak ve acı çektircek hocaların %80 para peşinde hayat böyle olmuş bende size diyorumki kendinizi geliştirin kendini kendiniz kurtarın saygılarr :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...