İki kişiymiş gibi hissediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Başlıkta da belirttiğim gibi iki kişiymişim gibi hissediyorum. Bu bana son zamanlarda çok olmaya başladı. Sanki hareketlerimi ben yönetmiyormuşum gibi oluyor. Böyle aynada kendi gözlerimin içine bakıyorum uzun uzun. Sanki başka birine bakıyormuşum gibi oluyor. Sanki iki tane bilincim varmış gibi hissediyorum. Bazen kendimle konuşup kendim cevap verince başkası cevap vermiş gibi hissediyorum. Sizce bu nedir ? :willy_nilly:

Ü

Üye silindi 15237

Bende bazen içimde birisi varmış gibi onula konuşuyorum :)
Ama arada sırada güzelde oluyor :)
İki çift laf ediyoruz :)

hopefull06

Kayıtlı Üye
Alter kişilik bölünmesi olabilirmiki ? :oops: Bence ilkönce bir pisikiyatıra gitseniz derim.. Çünkü böyle ciddi birşey hissediyorsanız önce olayı fizyolojik değerlendirmekle başlamalısınız.

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Ewt ikizler burcuyum. Ama psikolog gibi şeylerden de çekiniyorum ben :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
2 kişi mi? İyimiş gene
Ben en az 100 kişi hissediyorum :D

sanssiz1

Kayıtlı Üye
Sakaya alinacak bir konu gibi durmuyor dostum bi uzmana danismani oneririm durum daha ciddi bi hal alabilir

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu durum dikkate alınmalı bir zamanlar bende yaşadım kendimi ayna karşısında kendime telkinler vererek buldum çoğu kez hatta bir keresinden kendimden çıkan sesle irkilip korkutuğumda olmuştu.. Bu durumu red ederek ve olumlama yaparak en fazla 1 hafta içinde duzeltmiştim ve algılarımı tüm şeytani varlıklara kapatarak niyet ederim genelde.. Olumlama şu..

Ben dusuncelerimi hayatımın gidişatını secme hakkim oldugunu idrak ettim, baskalarinin benimle ilgili dusunceleri beni baglamaz, ben izin vermedikce kimse benim dusuncelerimi ve hayatimi bicimlendiremez, kendim icin saglik, mutluluk, refah, sevgi, guc, zeka ve anlayis düşüncelerini seciyorum, korkuya, nefrete ve supheye düşüncelerimde yer yok, su andan itibaren hayatmn hakmi bnm. Zihnimin bilinçaltımın ve yüksek pozitif enerjimin negatif enerjileri, endişe ve korkularımı bloke ettiğine inanıyorum tüm olumsuz şeyleri hayatımdan kovuyorum.. İnanıyorum..Goruyorum..Hissediyorum.. Teşekkürler Allahım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...