ı-doser

Doğaüstü14

Kayıtlı Üye
Astral seyahat dozunu denicem , zeka arttırıcı dozu denedim , astral seyahat dozu zarar verir mi ? yada rüya kontrolü ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral seyahat dozunu denicem , zeka arttırıcı dozu denedim , astral seyahat dozu zarar verir mi ? yada rüya kontrolü ?

Az etkili dozlardan çok etkili dozlara doğru gideceksiniz.Ve bir dozdan tam etkiyi aldığınız o yazıdaki etkiyi yaşadığınızda başka doza geçin.

1 kez bi dozu dinleyip başka doza geçmeyin. :)

cinawar

Kayıtlı Üye
Bu sesler cok riskli ben 2 yil once bunlari dinledim ve panik atak carpintilar ve asiri kaygi bas gosterdi 2 yil cektim anca kurtuldum. dikkatli olun dinlerken hastalik acmayin basiniza. cunki fiziksel degil zihinsel ve psikolojik sorunlar cikiyor. deneyimle sabittir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu sesler cok riskli ben 2 yil once bunlari dinledim ve panik atak carpintilar ve asiri kaygi bas gosterdi 2 yil cektim anca kurtuldum. dikkatli olun dinlerken hastalik acmayin basiniza. cunki fiziksel degil zihinsel ve psikolojik sorunlar cikiyor. deneyimle sabittir.

Bir an da büyük etkili şeyler dinlerseniz olur öyle.Az etkiliden çok etkiliye doğru dinleyeceksiniz. Farklı farklı dozları dinlemeyeceksiniz.İlk bir dozu dinleyip ondan tam etkiyi alana kadar dinleyeceksiniz. :) Eğer bu denilenlerle yapılırsa hiç bir sorun olmaz. :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Bu tür konuların yasaklanması taraftarıyım .. Hormonal dengeyi bozuyorarkadaşta denenmiştir sonuç alınmıştır bilginize...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu tür konuların yasaklanması taraftarıyım .. Hormonal dengeyi bozuyorarkadaşta denenmiştir sonuç alınmıştır bilginize...

Bakın o program hormonal dengeyi bozmuyor. Program sadece sizi titreşimler ve seslerle farklı etkiler yaratıyor. Ve zaten dozların belirli seviyeleri var. Siz direk gidip orgasm,gate of hades gibi dozlar dinlerseniz tabi ki hormonal dengeniz bozulur.

Program düzgün kullanılırsa hiç bir sorun yaratmaz o da sizin elinizde. :)

Küçük küçük dozlardan başlanılması lazım. Quick Happy gibi. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu konuda gerekli uyarma yapılmıştır. tehlikelerinden bahsedilmiştir. Gerisi özgür iradeye bağlı bir şey. Direk olarak büyük zararlar veren bir çalışmaları siliyoruz. O yüzden konu yasaklanmayacaktır. Çünkü yan etkileri kadar faydası büyük olan çalışmalardır. Bir kundalini Reikide bile uyumlama sırasında hormanların da değişim olabilir. kişi kaldırmazsa çalışma bırakılıyor. kaldırabilirse kısa süre sonra beden uyumlanıyor ve yan etkiler ordana kalkıyor. direk içinde zarar veren bir frekans yoksa bunlarda aynı şeyi yapıyor. dönüşüm için uyumlannma sırasında bendensel olarak tepki geliyor.

lord_pikachu

Kayıtlı Üye
Aynı anda kullanmanız zarar verebilir çünkü hepsi farklı titreşim ve şeyler içeriyor. :)

Ama belirli süre aralıkları ile kullanabilirsiniz mesela 2 hafta telkinli cd kullanırsınız 2 hafta ara verip I-Doser . :)
Sağolun bilgilendirme için teşekkürler. Dediğiniz gibi yapacağım. :)

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
okurken bunaldım ama teşekkürler

acaba hangi program ile açacağız

lord_pikachu

Kayıtlı Üye
acaba hangi program ile açacağız
I-doser programını indireceksin ;

http://www.programlar.com/indir.php?id=0JS4wEqQt0Y99Ge&fid=1NuFmLI&_downloadAuto=2

Tıkla indir. yakında ı-doserden mp3 yapmayı'da anlatıcam.
Galiba bu program ile kurulum yapıldıktan sonra drg dosyasına tıklanıp kütüphaneye eklensin mi yazısına evet diyerek dinleyebilirsiniz.

Şurada da arkadaşımız mp3 formatına dönüştürmeyide göstermiş. Mp3 formatında daha kolay dinlenebiliyor bence.http://www.gizlimabet.com/threads/30591-DRG-Dosyası-MP3-e-Nasıl-Çevrilir-Resimli-Anlatım
Mutlu dozlar.

dexter

Elit Üye
Sevgili lord_pikachu;
Sitemizde flood yapmak yasaktır. Bu sebeple söyleceklerinizi tek mesajla yazmanızı rica ediyorum.:)
İyi Forumlar.

lord_pikachu

Kayıtlı Üye
Sevgili lord_pikachu;
Sitemizde flood yapmak yasaktır. Bu sebeple söyleceklerinizi tek mesajla yazmanızı rica ediyorum.:)
İyi Forumlar.

Birhaki sefere öyle yapacağım ilgilendiğiniz için sağolun :)

Sense simulation dozlarında seviye belirtilmemiş bu dozlar her seviye için uygun mudur ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Cesaret edemiyorum artık hiç bir doza.Gençlik heyecanım kaçtı ya.Allahım ne çabuk büyüdüm ben.

prensess

Kayıtlı Üye
Ayni dozu kac gun arka arkaya duzenli olarak kullanabiliriz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Ayni dozu kac gun arka arkaya duzenli olarak kullanabiliriz

Kullandığınız dozda ki etkiyi tam alana kadar o dozu kullanacaksınız.

2 gün de 1 dinleyeceksiniz.Hemen başka doza geçmek yok.O dozun tam etkisini alıp geçeceksiniz.

Sağolun :) hangi seviyeden sonra başlamamı önerirsiniz ?

İlk önce Quick happy gibi dozları dinleyeceksiniz.Ve yukarıda dediğim gibi dinlediğiniz dozda tam etkiyi alana kadar o dozu değiştirmek yok. 2 günde 1 dinleyeceksiniz.

Quick happy gibi dozlardan sonra astral gibi orta seviyeli dozlara geçiş yapın.

Bu arada eğer yüksek seviyeli dozlara geçiş yaparsanız o dozu dinlemeden önce Condition diye bir doz var onu dinleyin o doz etkiyi %10 daha arttırıyor ve beyni hazır hale getiriyor. :)

Sevgiyle Kalın. :)

prensess

Kayıtlı Üye
Ben brain qh dozunu 3veya 4gun arka arkaya aksamlari duzenli olarak dinledim yanliz etkisini goruyormuyum pek bilemedim cabik konsantre olanlar icin qh ha dinlemek daha uygunmus diye okudugum icin onunla basladim. Birde sunu cok merak ediyorum brain dozu sadece dinledigimiz an mi etkisini gosteriyor yoksa devamli veya kalicimi

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
3
Görüntüleme
887
Üye silindi 56746
Ü
Ü
Cevaplar
1
Görüntüleme