Hozen_angel

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın :)

Bir ev gördüm, bizim evimizmiş, babam yapmış (babam uzun süre önce vefat etti) O da varmış evde ama yüzünü hiç görmüyorum ama olduğunu biliyorum, tek katlı bir ev ve büyük kocaman bir salonu var, salon 2 kısım, kısımları ayıran oymalı kemerler var, duvarda kocaman yere kadar kenarları oymalı çok güzel bir boy aynası var, koltuları görüyorum onlarda oymalı eski tip koltuklar gibi ama çok güzeller. Tavan sanki şeffaf bir malzemeyle örtülmüş gibi içerisi çok aydınlık, annem vardı koltukda oturuyor, o na evimiz çok güzel oldu dediğimi hatırlıyorum. İyi ki babam var yapmış diye düşünüyorum. bişiy daha gördüm ama net hatırlamıyorum, küçük bir çocuk 5-6 yaşlarında yiğenimmiş sanırım sıcakmış hava dışardan geliyor babam onu duş kabinine götürüyor, duş teknesinin içi su dolu temiz su, onun içine kafasını sokuyor serinlesin diye. Ben telefonum ile evin salonunun fotoğrafını çekiyorum. burda uyandım zaten :)

Yorumu yapılabilecek bir rüya mı bilmiyorum ama güzel bir rüyaydı.

Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Varlıklı geçecek yıllara ilişkin hayırlı bir rüya bu. Eğer fakir iseniz zengin olacak, üzüntülü iseniz bunlar son bulacak, eğer sanatla uğraşıyorsanız evin güzelliği nispetinde şöhret, itibar ve servete kavuşacaksınız. Ayrıca ilim ve cömertliğinizde genişleme, yapabileceklerinizin sayısında artış ve yeniliklere yönelme, daha güvende ve metin olacaksınız.

Fakat tüm bunlar gelmeden önce müsrifliklere son vermeli, küçük miktarlarda da olsa kenara para atmalısınız. Bu size çok lazım olacak.

Anneniz sizin mesleğinizde başarılı olmanızı düşlüyor, sürekli sizin için dua ediyor.

Önünüze çıkacak bir fırsat var ve iyi değerlendirmeniz de gerekiyor. Bir şeye başlamak için bazen eski olana veda etmek zor gelebilir. Fakat o aşamada tereddüt edecek olursanız size tavsiyem; önünüzdeki beş – on yılı düşünün ve şu halinizle o anı imajine edin. Memnun iseniz çok büyük risk almanıza gerek yok ancak değilseniz şimdiden bazı şeylere zihnen veda etmek faydalı olacaktır.

Bu yıl son çeyreğinden sonra bolluk ve bereket içinde geçecek, hastalıklardan uzak rahat ve huzurlu bir dönem sizi bekliyor.

Mutlu olacaksınız:)

Sevgiler

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Duman Lekesi çok teşekkür ederim. Ne güzel şeyler yazmışsınızz. İnşallah diyorum inşallah

Sevgiler... :)

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın ;

Bu sabaha karşı gördüğüm rüya net hatırladığım şeyi yazıyorum. 3 küçük çuval, çuvalların içi erik ve küçük yeşil armutlarla doluymuş. Bir tanesini açık, içinde 2 ayrı poşetlenmiş sanırım birinde erik diğerinde de armut var :) Ben onlardan yiyiyordum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir söz veya vaadinizin yerine getirilme zamanına yaklaşıyorsunuz. Ya da önüze çıkacak şartlar gereği, önce sizden özveri bekleniyor olabilir. Bunun getirisi ise büyük ve zengin.

Kısmet ve bolluk işaret ediliyor. Mal elde edebilirsiniz. Hasta iseniz iyileşeceksiniz, işleriniz bozuk ise düzelecek. Burada bir konuda hüzünleneceğiniz de görülüyor.

Seçenekleriniz; helal mal, zenginlik, iyi bir eş, murat, menfaat.

Sevgiler

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
(Seçenekleriniz; helal mal, zenginlik, iyi bir eş, murat, menfaat.)

Harika, çok çok mutlu oldum. İnşallah inşallah. Çok Teşekkürler Duman Lekesi, hakkınız ödenmez helal edin.

Sevgiler :)

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın;

Rüyamda tanıdığım bir erkek bana beyaz spor bir şapka veriyor. Ne anlamı vardır sizce ?

Teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı sıkıntı ve sorunlarınız için gelecek yardıma işaret ediliyor. Bu aynı zamanda yeni bir dostluk ve ahbaplık başlangıcı da olabilir.

Sevgiler

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın Duman Lekesi ;

Uzun bir aradan sonra ilk kez net hatırladığım bir rüya gördüm. :)

Bodrum a gitmişim, kumsaldaymışım. Kumsalın hemen bitiminde evler varmış ama yöresel evler, hani resimlerdeki gibi, beyaz ve çok temiz. Kumsalda denize giriyoruz, yanımda biri daha var ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Deniz tertemiz cam gibi, sırtüstü denize atlıyoruz. Kıyıda bir gemi var, demir alıcak ama bizim denize girdiğimiz yere değil sağ tarafında bir yere, ip atmışlar halat gibi kırmızı renk, denizin içinde ipin ucu bizim denize girdiğimiz yere kadar gelmiş, gemiden biri ipi çekiyor denizden gemiye doğru. Deniz çok temiz ve berrak. Kumsaldaki kum beyaza dönük, deniz kabukları topluyorum ama topladığım deniz kabukları hani vardır ya kulağına koyarsın deniz dalga sesi duyarız(küçükken çok yapardım) onlardan bide kaplumbağa şeklinde renkli şeyler (sözde fosilleşmiş taşlaşmış deniz kaplumbağalarıymış) böle bir rüya :)

Yorumlayabilirmisiniz? Şİmdiden çok teşekkürler

Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Aile veya sülaleden hatırı sayılır bir büyüğünüz kanalıyla olanak sağlanacak, büyük bir sıkıntınızdan kurtulacaksınız.

Üst kademeden veya siyasetle uğraşan biriyle tanışıp, menfaat elde edeceksiniz. Gelir veya kazancınızda artış, geçiminizde iyileşme işaret edilmiş.

Sevgiler

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın Duman Lekesi;

Bir erkek bana rüyamda pırlanta taş top şeklinde minik küpe hediye ediyor, kulağıma takıyorum.Çok güzel parlıyor. O erkek benim evleneceğim adammış, bana birde yüzük veriyor, tek taş altın bir yüzük kutusunda takmıyorum ama görüyorum. Onu takmam için gelip beni istemesini aileme haber vermeyi bekliyorum. Bu rüyanın anlamı nedir acaba ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Evet, anlaşılan o ki bir talibiniz çıkacak. Evlenme teklifi alabilirsiniz. Bunu resmiyete dökme kısmı ise sizin insiyatifinizde gibi görünüyor. Bu kişinin vasıfları ölçüsünde değerlendirme yapacaksınız. Fakat diğer taraftan da hayatınız boyunca elinizde kalacak bir mala da işaret olabilir.

Sevgiler