Hızlı ve Basit Hipnoz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baypars

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bu foruma yeni katıldım ve bazı manipülasyonları araştırdım. Ama acaba basit ve hızlı hipnoz var mıdır?
Var ise nasıl yapılır bilgi verir misiniz?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bence basit hipnoz yoktur hipnoza kolay alınabilen ve alınamayan vardır.Hipnoz hızıda sanırsam buna bağlı ( hipnoza kolay alınabilenler ve alınamayanlar )
İnternette bazı görüntüler var 2 saniyede hipnoza sokulanlar ama bu videolar ne derece doğru bilemiyorum sonçta çok kişi internete videolar atıyor gerek adını duyumak için gerekse ve çoğunlukla para kazanmak için bu sebepten ben bir kaç saniyede hipnoza alınma meselesine pek güvenemiyorum

yare-i yarim

Moderator
İş
Öncelikle hoca değilim :)

Hipnozu yapabilmeniz için kendinizi çok geliştirmeniz çok okumanız lazım diye düşünüyorum ve illaki bir profösyönelden eğitim almanız gerekir,araştırmalarınız ve okumalarınız bu konuda farkındalık sahibi olmanızı ve kendinizi geliştirmenizi sağlar sizi bir hipnoz ustası haline getirmez bu aşamayı sağlam bir eğitmene öğrenci olarak başarabilirsiniz.Bu konuda akademi larimar'ın sitesini incelemenizi tavsiye ederim belki böyle bir hizmetleri vardır

baypars

Kayıtlı Üye
Peki teşekkürler, manipülasyon da hangi yöntem kullanılır?

yare-i yarim

Moderator
İş
Siz biraz dediklerimi sallamışsınız anladığım kadarıyla :D manipülasyon da hangi yöntemler kullanılır derken " abicim sen geç eğitimi okumayı araştırmayı bana yöntem söyle ben hemen uygulamaya başlayayım" diyor hareketleriniz :) Herşeyin bir yolu yordamı var hiçkimse ilk okul çocuğuyken profösyönel bir mimar olamaz bu işe gerçekten meraklı ve sevdalıysanız dediğim aşamaları takip edin diğer durumda size pek bilgi veren olmaz,ve anladığım kadarıyla bunu insanları etki altına almak için kullanmak için istiyorsunuz bu aşamada öyle sanıyorum ki kimse size bu bilgileri vermez.

Hayırlı akşamlar dilerim.

baypars

Kayıtlı Üye
Kendimi sınava çalışmak için hipnotize etmek istiyordum, amacım buydu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...