Hissettiğim hareketler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ajjta

Kayıtlı Üye
Kalbimin sıkıştığını hissediyorum son zamanlarda, hayatımda büyük bir değişiklik yaptım ve kafama fazlasıyla taktığım değer verdiğim insanlarla bağımı kopardım. Yeni hayatımda hep kalbim sıkışıyor, kalbimin olduğu yerde bir daralma hissediyorum sanki. Yaptığım hiç bir şeyi beğenmiyorlar ve beni aşağılıyorlar, kendime güvenimi düşürüyorlar ben onlara iyi davrandıkça.
4 yıl önce çok üzgün olduğum ve artık yaşamak istemiyorum dediğim bir zamanda Uzaylılarla ilgili bir rüya gördüm. O zaman uzaylılar hakkında hiçbir şey bilmememe rağmen. Donuk ve ruhsuz davranan.Yeşil ve gri arası renkde, kısa boylu, uzun ve çekik kulakları, 4 tane uzun ve keskin parmağı olan erkek ses tonuyla konuşan bir uzaylı. Basketbol sahasının orda başlayarak gittiğimiz her yerde bana dilediklerimi soruyor ve elinden beyaz parıltılı kristaller saçıyordu. Uçarak insanları gözlemliyorduk. Sonra yıldızların oraya uzay boşluğuna çıktık ama ayaklarım sanki şeffaf bir zemine basıyor gibiydi. İzafiyet teorisi, yerçekimi bir sürü şey içeren hesaplı karmaşık bir cümle kurdu nasıl burda olabiliyoruz derken. Dünyanın merkezinde yaşıyorum dedi sen nerelisin derken. Kem küm ettim. Ellerindeki kristalleri saçtı son bir dilek hakkın kaldı dedi sinirli ve ruhsuzca. Cevap veremedim vaktimin daraldığını hissedip bencillik yapıp istediklerimin hep gerçekleştirmesini ve onun sonsuza dek kölem olmasını diledim. Derken tüm kristaller yere düştü yıldız gibi kaydılar ve ben aniden uyandım sabah vaktiydi. Çok güzel rüyaydı derken yine uykuya düştüm. Bu sefer daha sinirliydi son kez soruyorum dileğin ne dedi
Dileklerimi gerçekleştiremezsin rüya görüyorum şu an dediğim an "Öyle mi" dedi ve aniden uyandım. Şu kısacık ömrümde gördüğüm en ilginç rüyaydı hemen günlüğüme not ettim . Rüya ile ilgili şeyler okurken başkasının rüyasına girmekle ilgili verilen uygulamayla tesadüfen buldum bu siteye. Sinirimin bozulduğu her an takip ediyorum. "Yazık bu kıza" diye dalga geçen kadınımsı bir varlık sesi duydum kulağımda birdenbire yatağımda sırtüstü uzanıp düşünürken. Kötü enerjilere nasıl bir tepki uygulamalıyım? Ben mutlu olduğum zaman kristalleri hep görüyorum çok kısa süre yanıp sönüyorlar. Siyah varlıkları da hissediyorum etrafta uçuşan. Hepsi bir konuya aşırı odaklandığım ve dalgın olduğum zaman oluyor. Odanın içinde hareket eden varlıklar hissediyorum bazen kısa süreliğine , mantıksal düşündüğüm an yani 1 saniyede kayboluyorlar. Tamamıyla kontrolüm dışı. Bunları birine anlatsam bana deli gözüyle bakacakları kesin.

Tüm bu kristaller ve enerjiler nedir ne anlama geliyor?
Dünyanın merkezi de ne? İçinden mi geldi dünyanın?
Gerçekten kaçırılmış olabilir miyim? Bana ne yaptılar?
Ben deli miyim?
Nasıl bu kadar etki altındayken gerçekten odaklanabilirim?

Saat 12 ye geliyor ve rahatladım yazarken. Bana yardım ederseniz çok mutlu olurum. Bir türlü bulamıyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
''Tüm bu kristaller ve enerjiler nedir ne anlama geliyor?
Dünyanın merkezi de ne? İçinden mi geldi dünyanın?
Gerçekten kaçırılmış olabilir miyim? Bana ne yaptılar?
Ben deli miyim?
Nasıl bu kadar etki altındayken gerçekten odaklanabilirim?''

- Kristaller bir çok şeyi ifade edebilir. Daha detaylı çapraz bilgiler de gerekir uzaktan zor.
- İç Dünya adlı bir teori vardır; (bilimsel olarak henüz kanıtı yoktur) bu teoriye göre Dünya'nın merkezindeki çekirdeğin güneş gibi enerji verdiği iç bükey bir iç gezegen vardır.
- Kaçırılmak belki evet belki hayır. Haliyle size ne yaptıkları veya yapmadıkları o belki cevabına göre değişir.
- Deli olduğunuzu sanmıyorum. (uzman görüşü değildir)
- Tam olarak neye odaklanmak? Baskıyı tanımlayabilir misiniz?

Ajjta

Kayıtlı Üye
"Gezegenlerde yaşıyorum, dünyanın merkezinde doğdum." aynen böyle söyledi. Acaba bu onun türüne ait bir bilgi olabilir mi? Kristal enerji genel olarak onların kullandığı bir çeşit güç olabilir mi peki? Hala görüyorsam kristalleri buralarda olduklarına mı işaret bu?
Bu konuda uzman bir kadınla bilinçaltıma inmek için meditasyon yapmaya çalıştım fakat bir türlü olmuyordu. Çok fazla enerji çektiğimi onları etrafımda topladığımı kendi yuvalarına dönmeleri gerektiğini söyledi. Oldukça rahatsız olmuştum. Kesinlikle dikatimi toplayamıyorum günlük hayatta. Sanki içimde ayrı bir dünya var. İnsanların sesleri vızıltı gibi geliyor, odaklanamıyorum. Düşündüklerini görüyor, fazla takıyor ve onların negatif enerjilerini çekiyorum. 2 kez istemdışı kısa süreliğine odanın elektiriğini kestim bir konu hakkında düşünürken. Bu boş bulunduğum ve odaklandığım zaman oluyor. Ama egoistçe ve kendi isteğim an bilinçli bir şekilde gerçekleştiremiyorum bunu. Hepsi tesadüfen oluyor. Zihinsel olarak farkında olduğumda gördüğüm varlıklar kayboluyor. Güç olarak neyi kendi içimde kullanmalıyım? Bu durumda bilinçli olarak ve farkında olarak bunlar yapılabilir mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
"Gezegenlerde yaşıyorum, dünyanın merkezinde doğdum." aynen böyle söyledi. Acaba bu onun türüne ait bir bilgi olabilir mi? Kristal enerji genel olarak onların kullandığı bir çeşit güç olabilir mi peki? Hala görüyorsam kristalleri buralarda olduklarına mı işaret bu?
Bu konuda uzman bir kadınla bilinçaltıma inmek için meditasyon yapmaya çalıştım fakat bir türlü olmuyordu. Çok fazla enerji çektiğimi onları etrafımda topladığımı kendi yuvalarına dönmeleri gerektiğini söyledi. Oldukça rahatsız olmuştum. Kesinlikle dikatimi toplayamıyorum günlük hayatta. Sanki içimde ayrı bir dünya var. İnsanların sesleri vızıltı gibi geliyor, odaklanamıyorum. Düşündüklerini görüyor, fazla takıyor ve onların negatif enerjilerini çekiyorum. 2 kez istemdışı kısa süreliğine odanın elektiriğini kestim bir konu hakkında düşünürken. Bu boş bulunduğum ve odaklandığım zaman oluyor. Ama egoistçe ve kendi isteğim an bilinçli bir şekilde gerçekleştiremiyorum bunu. Hepsi tesadüfen oluyor. Zihinsel olarak farkında olduğumda gördüğüm varlıklar kayboluyor. Güç olarak neyi kendi içimde kullanmalıyım? Bu durumda bilinçli olarak ve farkında olarak bunlar yapılabilir mi?
Yanlış uzman büyük ihtimalle. Akademi Larimar'a gidin Ankara'ya yolunuz düşerse, gerçek uzman yardımı alabilirsiniz.

Ajjta

Kayıtlı Üye
Bu olaylar hakkında başka bir düşüncesi olan veya ne anlama geldiği hakkında yorumunuz olan olursa eğer, benimle paylaşırsanız sevinirim.. Lütfen arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...