Hiç böyle birşey yaşadınız mı?

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Korku Kendinize Olan Güveni Azaltır. Heleki Karşınızdaki Varlık Korku İle Besleniyorsa :D Müslümansan Rabbinize Güvenin İmanın Kuvvetine Bağlı Eğer İmanınız Gerçekten Kuvvetliyse Dünyaya Meydan Okuyabilirsiniz.

nybergsund

Kayıtlı Üye
Böyle çağırmaların gece gitmelerinin sonu pek hayırlı bitmiyor bende böyle duymuştum büyüklerimden.Düşünsenize gecede milyarlarca insan yatıyor yataklarında ve hemen hemen hepsi sabah kalkıp işlerine gidiyorlar.Ancak böyle sizin gibi özel durum yaşayan insanlar çağırılıp kalkıyorlar yataklarından.Bence bilmiyorum yine de siz bilen birisinden bir en azından bilgi alın neden olduğu hakkında benimde bildiğim çağırıldınız yolunda.

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
İnsan çağırma daveti mi evet ya neden olmasın sonuçta dediğinizde haklı olabilirsiniz.Yalnız benim bu çağrılma durumum uykuda iken olmuşru yani bilerek ,isteyerek yatağımdan kalkmamışımdır.Zaten aniden uyandım ve ben burada ne yapıyorum oldu ve derhal geri yattım.Sesi uyanıkken duysam yapacak birşeyler bulurdum muhakkak dinlemem o tarz çağrılmaları filan.
neden uykuda iken çagırdıklarını araştırmıştım bi yerde okudum insan uyurken ne sorarsan sor doğru cevap verir ve kaldırıp istedigini yaptırırsın nedenini bilmiyorum ama bunu bende deneyimledim sabahları uyanmak da zorluk çekerim ama annemin anlattığına göre sabah yanıma gelmiş ben kursa gidicem şu kolyeyi boynuma tak demiş bende itiraz etmeden kalkmış kolyeyi takmış tek kelime etmeden geri uyumuşum bunu hatırlıyorum ama gözümü bile açmadan nasıl yaptım sanki bir emir gibi beynim kabul etti yaptı kaldığım yerden uykuma devam ettim. yani cinler bunu biliyor olabilirler insanın acığını aradıkları için en uygun zaman uykuda savunmasız halde yakalıyorlar kaçırılma olaylarını bende duydum çevremde bir kaç kere insanlar akıllarını kaçırıyor gerçekten kötü bir durum.

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Benimde başıma geldi bir gece zil sesi duyup kapıyı açtım.Baktım kuzenim beni anneme götür dedi.(bunu söylerken ağzı hiç kıpırdamadı ses başka yerden geliyordu.)Tamam hadi gidelim dedim.(uykulu halimle olayı algılayamadım tabi)Baktım merdivenleri üçer beşer çıkıyor.besmele çektim kayboldu.sonra hiç bir şey olmamış gibi yatağıma geri yattım.

repece

Kayıtlı Üye
Korku Kendinize Olan Güveni Azaltır. Heleki Karşınızdaki Varlık Korku İle Besleniyorsa :D Müslümansan Rabbinize Güvenin İmanın Kuvvetine Bağlı Eğer İmanınız Gerçekten Kuvvetliyse Dünyaya Meydan Okuyabilirsiniz.

Malesef bu konuda kendimi kuvvetli görmüyorum eğer öyle olsaydı uğraşmazlardı benle yani bana öyle geliyor açıkcası.

repece

Kayıtlı Üye
Böyle çağırmaların gece gitmelerinin sonu pek hayırlı bitmiyor bende böyle duymuştum büyüklerimden.Düşünsenize gecede milyarlarca insan yatıyor yataklarında ve hemen hemen hepsi sabah kalkıp işlerine gidiyorlar.Ancak böyle sizin gibi özel durum yaşayan insanlar çağırılıp kalkıyorlar yataklarından.Bence bilmiyorum yine de siz bilen birisinden bir en azından bilgi alın neden olduğu hakkında benimde bildiğim çağırıldınız yolunda.

Bilen biri yok ki bu sorumu cevaplayan sadece bir teyze vardı ona demiştim bu durumu sakın çıkma ve hatta yemek sofrasına çağırmışlar seni ama gitmemişsin demişti bende böyle bişey hatırlamadığım için ve saçmaladığını düşündüğüm için inanmadım tabiki.Dün bu konu aklıma çok takıldı belki bir bilen vardır dedim sormak istedim arkadaşlara.

repece

Kayıtlı Üye
Benimde başıma geldi bir gece zil sesi duyup kapıyı açtım.Baktım kuzenim beni anneme götür dedi.(bunu söylerken ağzı hiç kıpırdamadı ses başka yerden geliyordu.)Tamam hadi gidelim dedim.(uykulu halimle olayı algılayamadım tabi)Baktım merdivenleri üçer beşer çıkıyor.besmele çektim kayboldu.sonra hiç bir şey olmamış gibi yatağıma geri yattım.

Bakın neredeyse aynı tarz bir olay yaşamışsınız siz hiç araştırmadınız mı nedir, ne oluyor diye?

ruhname

Kayıtlı Üye
ben nekadar onları düşünsem bile malesef göremiyorum bir türlü :)

webmanx

Kayıtlı Üye
Seni varlıklar rahatsız ediyorlar.Ama içlerinden biri sana yardım ediyor

nigxe

Kayıtlı Üye
Genelde büyüye maruz kalmış insanlarda bu oluyor ama net olarak büyüdür diyemem.

webmanx

Kayıtlı Üye
Her kötünün içinde bir merhamet duygusu mutlaka vardır.ve ALLAH sana yardım ediyor.

webmanx

Kayıtlı Üye
Sn. 1 melek sana şifa uygulaması yapılması gerekiyor.Ayrıca yatarken mutlaka çokca okumalısın.Eğer okuyamıyor isen evde annen okusun rahatsızlığın azalacak ve daha sonra tamamen geçecektir...

repece

Kayıtlı Üye
Sn. 1 melek sana şifa uygulaması yapılması gerekiyor.Ayrıca yatarken mutlaka çokca okumalısın.Eğer okuyamıyor isen evde annen okusun rahatsızlığın azalacak ve daha sonra tamamen geçecektir...

Sanırım bu dediğiniz şifa uygulasını bana 100 lerce kez yapsak yine zor.Evet okuyorum bildiğim bir daire uygulamsı var onu yapıyorum yapmazsam zaten bigün birşey olacak orası kesin.İşin açıkcası şu:iyi ve kötülerin çekiştirmesi arasında kaldım gibime geliyor kimin elinde kalacağım onuda ben bilmiyorum :)

hürem

Kayıtlı Üye
sn 1 melek hala oluyor mu bu çağrılmalar. yıllar önce diye yazmışsınız. merak ettim.

repece

Kayıtlı Üye
Şimdilerde yok eski zamana göre daha bilinçliyim belkide o yüzdendir diye düşünüyorum.Umarım olmaz bi daha.

webmanx

Kayıtlı Üye
Neden öyle ümitsiz konuşuyorsunuz.Sakın bu şekilde düşünme bir sabah kalkarsın ki artık iyi olmuşsun,neden olmasın ALLAH her şeye Kadir'dir.Ama varlıklara sakın inanma aldanma onlara.Her zaman iradenle güçlü olmaya çalış.

repece

Kayıtlı Üye
Neden öyle ümitsiz konuşuyorsunuz.Sakın bu şekilde düşünme bir sabah kalkarsın ki artık iyi olmuşsun,neden olmasın ALLAH her şeye Kadir'dir.Ama varlıklara sakın inanma aldanma onlara.Her zaman iradenle güçlü olmaya çalış.

Aslında şimdiye kadar ümitli olmanın faydasını da hiç görmedim desem.Birde böyle deneyeyim yani ümitsiz olayım bakalım belki böyle oluncasizin dediğiniz gibi bir sabah herşey düzelir.Ama yinede insan her düştüğünde dizleri parçalanır eğer düşerken birisi kolundan tutarsa yada düştüğünde tutar kaldırısa ümidi olur benimkide bu hesap.

webmanx

Kayıtlı Üye
Senin rahatsızlığın çok ileri derecede değil sadece varlıkların yeli çarpmış,sende bundan etkilenmişsin.Çok zor bir durum gibi gözükmüyor.Düzelebilirsin.