Herkese elektrik çarpıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayanpsişik

Kayıtlı Üye
ben son 3 haftadır anlam vermediğim şekilde dokunduğum insan olsun nesne olsun bir çok şeye elektrik çarpmaya başladım.ama bu sevdiğim insanlar üzerinde daha fazla oluyor.bunun yanında elektrokinezi yapamadığım halde 3 gün üst üste 2 sine bakarak 1 tanesine sadece dokunarak 3 lamba patlattım? Vücudumdaki elektrikten olabilir mi yoksa başka bi açıklaması var mı?

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
eğer böyle bir yeteneğiniz varsa bunu geliştirip kontrol etmeyi öğrenmelisiniz benim önerim anca bu şekilde baş edebilirsiniz saygılarımla.....

cigdemy

Kayıtlı Üye
statik elektirik birikmiş vücudunuzda, toprakta kumda gezmeniz fayda sağlar bun yapamıyorsanız toprağa dokunun, genellikle lastik tabanlı ayakkabı giyilen zamanlarda çarpma artar.

kapkin

Kayıtlı Üye
bizimde isyerinde arkadaslar arasindada oluyor bendede oluyor minibuste para uzatirken adami carpmistim isyerimizde cam acilmiyor bilgisayarlar fln elektromanyetik alam olusturuyor sanirim

factorx

Kayıtlı Üye
Bende de oluyor bu bir paranormal olay değil. Gün boyu bilgisayarda çalıştığım ve sürekli klavyeye bastığım için plastikle aşırı sürtünmeden kaynaklı parmaklarımda statik eletrik birikiyor ve kapı koluna ya da başkalarına dokunmasam bile yakınlaştığımda gözle görülen bir elektrik atlaması oluyor ve çat diye bir ses çıkıyor. İnanılmaz da can acıtıcı bir şey çünkü başkaları da bana çarpıyor bu çok görülen bir olaydır. İnsanın arada kendisini topraklaması gerekiyor başka yolu yok. Piezoelektrik yapıda oldukları için ameti taşını yanımda taşısam da ametisin bu konuya pek bir faydası dokunmadı, ametis daha çok ruhsal duygusal anlamda işe yarıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...