Herkes yaşadığı doğa üstü varlık anısını anlatsın

shado

Banlı Kullanıcı
Bende terminalde bi olay yaşamistim çok basit bir sey bana çok normal gelmişti.arkadaşımla terminaldeydik halk otobüsuyle gitmistik ve dönerkende servis şoförü bir bey servise binebilecegimizi söyledi bizde sevinerek bindik yalnizdik serviste sonra adam çok hissiyatli biri olduğunu söyledi tahminlerde bulunmaya başladı bir kaç saniye düşünüp bana ayağımda yara izi olduğunu söyledi bende yoktu ama arkadaşımda vardı sonra bana evde sürekli siyah giyindigimi söyledi ve doğruydu tabiki biz soru sormadik bi kaç şey daha söyledi ama unuttum.olabiliyor böyle şeyler ama nereden bildiği merak konusu.

nightstalker

Kayıtlı Üye
NOT: Bu yaşadıklarım gerçektir ve kendi deneyimlerimdir. Artık cinlerden veya benzeri doğaüstü varlıklardan korkmuyrum. Sizlerde korkmayın. Çağırmakta da bir sakınca görmüyrum ki artık gelmiyorlar belki de gelemiyrlar çünkü bende hiç bir etkileri yok.

Yaklaşık 14 yaşımda, geçici olarak müstakil eski bir eve taşınmıştık. Tabi etrafımzıda 4-5 katlı ve 12-13 katlı apartmanalrla dolu. Gerçi babam ile annem yeni ayrılmıştı. Belki onun da etkisiyle olmuş olabilir. Neyse bir gün kuzenlerle cin çağırma denemesi yaptık. Ertesi gün başladı olaylar. Karabasan denilen uyku felci durumları baş göstermeye başladı. Haliyle biraz tedirginlik oldu. Ama her gece oluyrdu şiddetini arttırarak. Kabuslar artık gerçeklikle karışmaya başladı. Hareketsşiz halde ve uyanık iken değişik sesler ve objeler görmeye başladım. Mesala bir tabut asılı gördüm duvarda ve bir ses bu senin tabutun lucak diyordu. Bazen birinin kafama vurması ile uyanıyrdum. İçeride tv izlerkenken bir şey bana dokunuyrdu. Bu bir veya iki kez oldu hatırlayamadım. Bu etkiler sabah ezanı ile kayboluyordu veya her sabah ezanında uyanıyordum. Odaya kuran koyduk. Dualar okuduk düzelmedi. Sonra evi dğeiştirdik ve bir apartmana taşındık anında düzeldi. Bu olaylar hergece olmakla beraber ortalama 3 ay sürdü ve artık ben elime ne kuran alırım ne namaz kılar ne de camiye giderim. Şimdi 28 yaşımdayım.

Yakın zamanda da (1-2 ay önce). Gece saat 2-3 civarları bir kız çığlığı duydum. Ama nasıl bir çığlık Uyandım tüylerim diken diken olmuş. Tuhaf bir üşüme ki antalya sıcağı malum. O havada üşüdüm. Neyse hemen fırladım yataktan. Ben üst kattayım. Kız kardeşimden endişelendim tam aşağıya inicem bir anda yanıma geldi ve sarıldı bana, ''Abi yardım et, yardım ettt'' diyerek ve ağlayarak. Neyse su içti falan biraz sakinleşti ve durumu anlattı. Bir gölge görmüş dha dğrusu bir adam fakat yüzü karanlık. turmuş uyurken onu izliyor. Bu arada rüya değilmiş. Neyse korkmuş ve bağırınca gölge sinirlenip bir anda kardeşimin üstüne gelmiş ve kaçıp yanıma geldi. O gün belki de ilk ses duyduğumda kardeşime bir şey oldu korkusuyla olmuştur belki fakat sabaha kadar tüylerim diken diken luyordu ara ara serinlik geliyordu. Ve bir gece öncesidne falcıya gitmişler.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Küçükken arkadaşımla birlikte arabalarla oynuyorduk yaklaşık 4-5 yaşlarındayız. Yukarıdan bıraktığımız bir araba aşağı düşerken ikimizde içimizden arabanın durmasını dilediğimize adım gibi eminim. Sonrasında ise araba durdu yokuş aşağı inmesi gerekirken. Çok şaşırmıştık, sonra sağa dönmesini seli olarak dile getirdiğimizde tam olarak istediklerimiz gerçekleşti ve çok netti. Kime anlatsak inanmadı, ki arkadaşımın babası ise hocaydı. Paylaşmak istedim :D

bluenight

Kayıtlı Üye
Ben 2 yıl önce yoğun bir musallat problemiyle uğraşıyordum.Hoş arada hala yokluyolar :) bir akşam ben korkumdan uyuyamadığım için salonda oturuyordum.Eşimde böyle şeylere inanmadığı için kızdı gitti ve yattı.Aradan 15-20 dakika geçti.Yanıma geldi sen ne zaman buraya geldin dedi.Bende ben senin yanına hiç gelmedimki dedim.Saçmalama gelip kulağıma kalk çok kötü şeyler olacak dedin ya bende onun için geldim dedi.Ondan sonra anladı benim nasıl bir korku yaşadığımı atalarımız boşuna müsibet bin nasihattan daha evladır dememiş :)

codzombi

Kayıtlı Üye
küçükken geceleri kapıda siyah uzun parmakları olan bir el görüyordum , her gün olmasa da bi ara sürekli görüyordum geceleri , parmaklarını hareket ettiriyordu.o sıralar da izlendiğimi biliyordum , gölgeler vs . 1 sene civarı gördüm başka da görmedim.

bluenight

Kayıtlı Üye
Evet arada hala ziyaret ediyorlar özelliklede koruma muskamı takmadığım zamanlar :) ama ben sanırım dua okuya okuya güçlendim artık hisseder hissetmez dua okumaya başlıyorum sadece o gecem uykusuz geçiyor :) sonra günlük hayatıma devam ediyorum... Allah kimseye vermesin çok zor bir durum ben bi yakınım sayesinde kurtuldum... Bu arada aklıma bişey daha geldi onuda paylaşayım sizinle bu yakınım saolsun benim muskamı falan yolladıktan sonra üzerimde 2 musallat olduğunu söyledi bir sabah kulağıma birisi özür dilerim dedi.Tabi ben hemen yakınımı aradım oda bana genç olan gitti ama öteki zorlayacak biraz dedi.Şimdi o biraz daha yaşlı olan arada ziyaret ediyor.

Diablesse

Kayıtlı Üye
Ben de bu olaylara benzer bir şey yaşadım. 7 yaşındaydım. Gece 3 civarı falandı sanırım. Uyurken bir anda çığlık atmışım ve benimle aynı anda ağabeyim de çığlık atmış. Herkes ağabeyimi normal bir surette görürken ben karşımda kızıl saçlı yeşil renkte tırnakları uzun garip bir varlık gördüm. Bana bakıp benimle oynar mısın? Hadi gel seni götüreyim oynayalım dedi. O kadar çok korkmuştum ki annem beni sarsmış kendime geleyim diye hatırlamıyorum. Ağabeyime ne olur bana bakma lütfen bana bakma diye yalvarıyormuşum. Tabi o zamanlar en büyük ağabeyim medresede kalıyordu o geldi yanıma. Ertesi gün muska yazdırmış hocasına. Uzun bir süre uyuyamadım ama muska olsa bile. Rüyalarımda konuşamıyordum o varlığı görüyordum dilim tutuluyordu, ağlayarak uyanıyordum. Ne zaman böyle korkutulsam annemin yanına giderdim bütün korkum geçerdi. Birkaç yıl sonra rüyamda bu varlıktan üç tane gördüm. Üçünü de bir şekilde yok ediyordum. Ama içimde bu varlığa karşı garip bir kin ve nefret vardı. Neyse o rüyadan sonra bir daha hiç görmedim ama o rüyadan sonra ne görürsem rüyamda aynısı çıkmaya başladı. Bu arada annem de hep anlatırdı. Kendisi küçükken gece tuvalete gittiğinde ( o zamanlar tuvalet dışardaymış) küçük adamlar görürmüş. Gel oynayalım derlermiş anneme, annem de kaçarmış eve... Bu da böyle bir anımdır işte :)

maguscuk

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar.
Olayların bir çoğunu okudum ve geneli bir dahada görmedim gibi benzeri bir cümleyle bitiyor bende yaşadıklarımı yazsaydim sonunda kullanacağım kelime ayniydi.
Geçen yıl ilim irfan sahibi biriyle tanıştım birkaç olayimi anlattım ama kendiliğinden kesildi dedim herkese anlatiyormusun boyle dedi evet dedim anlatirsan durmazlar dedi. Doğruluğu nedir bilmem ama düşününce dediği mantıklı geldi ben 16 yaslarima kadar görürdüm ozamana kadar sadece anneme anlatırdım sonra önüme gelene bahsetmeye başladım sonuç sizlerinki gibi. Yanlız şu var gorduklerim kesilene kadar hic zarara ugramadim canım yanmadi ama kesildikten sonra birkaç kez saldırıya ugradim. Yataktayken kolumdan bacagimdan çekip yere atmalar, sirtimi tirnaklamalar, boynumda ısırılma emme gibi leke olusumlari, elimde kınalar bu gibi durumlarla karsilatim.
Bilmiyorum artik durumum nedir yaşıyoruz işte.

campanella

Kayıtlı Üye
Benim ilk olayım, 6-7 yaşlarında olmuştu. Büyük ninem vefat ettiğinde, yatağının üstünde, başının hemen üstünde yeşil uçuşan bir şey görmüştüm, çok heyecanlanmıştım ordakilere söylemiştim ama onlar görmediği için inanmamıştı ama o oradaydı. Bilmiyorum belki çocukluk sanrısıydı ama hala arada gözüme gelir.

İkincisi, ilk evliliğimde, evde çok huzursuzluk vardı, aylardır süregelen ve ben iyice depresyona girmiştim. Bir gün tek başıma mutfakta yemek yaparken bir ses kulağıma koltuk döşmesinin içine bak demişti, kafayı yedeğimi düşünmüş ve çok korkmuştum ama merakıma yenik düşüp baktığımda da kast ettiği şeyi de bulmuştum.

fox07

Kayıtlı Üye
Kendim yaşamadım ama bu tip olaylara pek de inanmayan babamın gençken yaşadığı bir olayı anlatayım.

Genelde yüksek dağların tepelerinde TV vericileri olur. Babam da genç yaşlarda epey kaldı dağlarda. Paranormal olaylara pek inanmaz ama yaşadıklarına kendisi de mantıklı bir açıklama getiremiyor. Olay epey eski 80'li yıllarda geçiyor;

Fırtınadan göz gözü zor gördüğü bir günde dağın tepesinde TV istasyonu bekçisi, şöför ve mühendis olarak babam kalıyorlar. Bahsettigim istasyona en yakın koy kilometrelerce uzakta bulunuyormus. Babam elektronik aksamla ilgili bakım çalışmalarını yapıp diğerlerini yanına gelirken bir müzik sesi duyuyor. Kudüm, tef gibi ruhani motifler iceren sesler. Bekciye soruyor sesi, bekci de babama "Herhalde sofor arabada muzik dinliyordur diyor. Gidip bakıyorlar arabada kimse yok, sofor de iceride uyuyor. Bekci oldukca korkuyor. Babam bu konularda korkusuz oldugundan eline tufegi alip disari cikiyor firtinali havada. Kendisi dağdan aşağı doğru indikçe müzik sesi ondan uzaklasıyormus. Epey bir inmiş aşağı fakat ses sürekli uzaklasıyormus.
Sonraki zamanlarda istasyonu koruyan bekci kopeklerinin durduk yere huysuzlanmaları, bahçede yürüyen birilerinin ayak seslerini duyup gece dısarı cıktıklarında kimseyi bulamayısları, istasyondan erzak almak icin dısarı cıkıp geri donduklerinde, kilitli olan istasyon kapısının hicbir zorlama olmadan acılması ve sobaların enteresan bir sekilde yakılmıs olması gibi olaylar da var.

İnandırıcı bulmayan varsa, yer ismi de vereyim. İstasyonun bulundugu mevki Kaş/Erentepe mevki.

vivian

Kayıtlı Üye
Benim bu yaz başıma geldi. Gözlerimi açtığımda tam karnımın üzerinde 150cm boyunda , bir ağırlığa sahip olmayan ,ruh gibi, kahverengi renkte, saydam, kolları ve bacakları aşırı kaslı ,yuvarlak kafalı insanımsı bir şey vardı tabii gözlerimi açar açmaz şok oldum ve ses çıkaramadım 1-2 saniye bekledi ve kapıya doğru yöneldi çıkarken ise silikleşerek toz gibi oldu ve kayboldu . gördüğüm en garip şeydi çok şaşırdım .:willy_nilly:

darkmatter

Kayıtlı Üye
Bir ara paranormal canlı görmeye takmıştım. Hatta her gün bunun için doğa ederdim. Ta ki odamda ısı ortaya çıkması imkansız iki yerde ısı dalgası gördüm. Biri direk başucumda diğeri ise dolabın önündeydi. O günden sonra bir daha görmek için dua etmedim.

mecra

Kayıtlı Üye
Hayatımda sadece bir kere şöyle bir şey yaşadım 14-15 yıl önceydi sanırım. Benim uyuduğum odanın kapısının yanında evin girişine açılan bir kapı vardı. Orada ayakkabılık vardı yanında da dış kapı. Yeni uyandığım bir sabah rüyamda gördüğüm bir şeye bakmak için rüya tabiri kitabını karıştırıyordum. Ben kitabı okurken annem de mutfakta bir şeyler yapıyordu. Kapı çaldı annem kapıya koştu. Yan komşumuzmuş gelen yemek için bir şey eksikmiş onu istemeye gelmiş. Benim olduğum odanın kapısı da açık, görüyorum yani kimin gelip gittiğini. Komşu teyze girişte annemi beklerken kafamı kitaptan kaldırdım ve gözüm kapıdaki siyah şeye takıldı. Nasıl anlatsam bilemiyorum böyle simsiyah her yeri saç kıl, kafasını uzatmış bana bakıyordu anlık bir şeydi. Komşumuzun bir oğlu vardı saçları siyah ve çok gürdü. Bi an ona benzettim anneme bağırdım kapatsana kapıyı gelen geçen bana bakıyor diye :D ben bağırınca annem içeriye koştu gördüğüm şeyi anlattım dışarıya baktı komşumuza sordu kimse var mıydı diye kadın yok dedi. Sonradan rüyalarla vs kendilerini hissettirdiler ama ilk kez açık açık o zaman görmüştüm.

Ori

Kayıtlı Üye
Hayatımda sadece bir kere şöyle bir şey yaşadım 14-15 yıl önceydi sanırım. Benim uyuduğum odanın kapısının yanında evin girişine açılan bir kapı vardı. Orada ayakkabılık vardı yanında da dış kapı. Yeni uyandığım bir sabah rüyamda gördüğüm bir şeye bakmak için rüya tabiri kitabını karıştırıyordum. Ben kitabı okurken annem de mutfakta bir şeyler yapıyordu. Kapı çaldı annem kapıya koştu. Yan komşumuzmuş gelen yemek için bir şey eksikmiş onu istemeye gelmiş. Benim olduğum odanın kapısı da açık, görüyorum yani kimin gelip gittiğini. Komşu teyze girişte annemi beklerken kafamı kitaptan kaldırdım ve gözüm kapıdaki siyah şeye takıldı. Nasıl anlatsam bilemiyorum böyle simsiyah her yeri saç kıl, kafasını uzatmış bana bakıyordu anlık bir şeydi. Komşumuzun bir oğlu vardı saçları siyah ve çok gürdü. Bi an ona benzettim anneme bağırdım kapatsana kapıyı gelen geçen bana bakıyor diye :D ben bağırınca annem içeriye koştu gördüğüm şeyi anlattım dışarıya baktı komşumuza sordu kimse var mıydı diye kadın yok dedi. Sonradan rüyalarla vs kendilerini hissettirdiler ama ilk kez açık açık o zaman görmüştüm.

Evet bende hatırlıyorum abla hatta sana ruh hastası gozuyle bakmıstım :D

darkman05

Kayıtlı Üye
özürmü diledi vallahi ürkünç bir durum ama Allahtan işini bilen biri gelmişti kurtarmış sizi tebrik ediyorum

korkutmak gibi olmasında küçük çocuklarda oluyor öyle olaylar banada olmuştu anlattım burda bi çocukta gece mutfakta buluyolarmış oynuyorum diyodu eve bakım yapmak gerek bazen

aynen bazı olaylar anlatılmaz ama içinizde çok kalırsa suya anlatılırmış bu arada geçmiş olsun yaşadıklarınız klasik cin saldırısı zamanla geçer inşallah

ilk evlenenlerde bazen oluyor böyle şeyler kafaya takmayınız ilerlerse işini iyi bilen bir hocayla iletişime geçersiniz bu arada hatırlatıyım bu sitede çok bilgili hocalarımız var onlarada sıkıntınız varsa ulaşabilirsiniz

bazen dağ başında askeriyelerde oluyor diye okumuştum büyük ihtimallen onların yaşadığı yerlere istasyon yapmışlar

zararın neresinden dönersen kardır

önleminizi alın bence

Excellent

Kayıtlı Üye
Geçen aylarda 3 kişi geldi yanıma evdeyim birinin gözleri saçı sakalı kaşı bıyığı siyah diğeri mavi diğeride kırmızıydı enerjileri çok yüksekti anlam vermedim neden geldiler hâlâ etkisindeyim isimlerinide söylediler karşılaşan var mı acaba ?

scattycrush

Kayıtlı Üye
2 veya 3 yaşımdayken abimle gece odada yatıyorduk ,ben gece yarısı uyandım ve tam karşımda bir kedi gördüm gözlerimin içine odaklanmıştı resmen çılgınlar gibi ağlaya ağlaya koştum annemlerin yanına işin garibi o kadar bağırmama rağmen abim uyanmamıştı ve aslında odada kedi yokmuş ve cam falan sıkı sıkıya kapatılmış.

Yine küçüğüm ama sanırım ilkokul çağlarımdayım yaşı net hatırlamıyorum biz ailecek cuma gecesinden hazırlık yapar pikniğe giderdik uzun yıllar da devam etti bu alışkanlık neyse evdeki herkes arabaya gidip geliyor falan en sonunda ışıkları kapattılar ben kaldım evde , kapı açık iki tane gölge koşa koşa eve girdiler güle oynaya saklambaç oynuyorlardı hadi gel sende yanımıza saklan dediler karanlığın içinde ben yine ağlaya ağlaya kaçmıştım .

Bir keresinde 8-9 yaşlarımda falanım banyoda diz kapağımın az altı kendiliğinden kesildi ama böyle biri jiletle bilerek yapmış gibiydi baya kan aktı ama artık alışmıştım sanırım hiç sesim çıkmadı :D
küçükken tek zararları bu olmuştu sanırım büyüdükçe bela da büyüdü.

Orta okul zamanlarımda apartmana taşınmıştık abim evlenmiş bizle beraber yaşıyorlar bir de kız çocukları oldu 2 bilemedin üç yaşında . 9. katta oturuyoruz , gece rüyamda koridordan odama koşa koşa yiğenim boylarda bişey geliyor bende camdan dışarıyı seyrediyorum ama arkamdan geldiğini de hissediyorum geldi bacaklarıma bir yapıştı eşekten düşmüşe döndüm resmen çarpılmış gibi oldum ve o rüyadan bir gün sonra gerçek hayatta aynı şekilde yiğenim koşa koşa geldi ve aynı senaryo oldu çıldırdım resmen vurdum iki tane ağzına :D

Bu olaydan bir kaç ay sonrası da rüyamda kalktım evin içinde yürümeye çalışıyorum ama evde dehşet verici bir enerji var ve her adımımda mükemmel bir acıyla sarsılıyorum , arka planda sürekli bir ses Ayetel kürsi oku yoksa bırakmayacak falan diyor ama okuyamıyorum salona gitmeye çalışıyorum . Benim odamdan salon 10-15 adım falan ama resmen her adımda bir şey çarpıyor en son salona girdim Ayetel kürsi okudum oda bembeyaz bir ışıkla doldu ve rahatladım .

Küçüklüğümde daha hatırlayamadığım bir sürü olay var böyle büyüyünce geçer sandım muska falan takıyorum . Üniversitenin ilk senesi kyk da kalıyorum . Yine rüyamda kocaman dev gibi adamların evine girdim çingene evi falan zannediyordum meğerse onların inine girmişim bir güzel üstüme çullandılar dayak da yedik :D

Büyüdükçe daha çok acı vermeye başladı her şey gözle görmüyordum ama uyku sırasında yaşadıklarım gündüz uyur gezer gezmeme sebep oluyordu. Bunlardan bir kurtuluş olarak zararlı maddelere başlamıştım bir nebze ayrı kaldık ama sonra intihara kadar gitti yol ama başarısız oldu . Ondan sonra artık iyice bıkmıştım hoca hoca dolaşıyoruz ama muska kesinlikle istemiyorum falan baya baya kurtuldum şu anda sadece ara ara yokluyorlar.

Öğrenci evimizde geldi en son suratsız uzun boylu tiksinç bir kadın yanında bir bebekle yatıyordu (aslında rüyam bambaşka bir şeyken oraya döndü birden)kadın sonra kalktı yatağından ve ben köşe bucak kaçıyorum ama kadının nefesi ensemde sonra bu beni köşeye sıkıştırdı ve çok sinirli bir şekilde "Daha net olan kim !!! dedi" Allaaaah !!! diye uyandığımı hatırlıyorum en sonu buydu ve bu olaydan sonra korkumu yenmiştim sanki şu anda korku denen bir şey kalmadı içimde . Umursamıyorum :) :) :)

Şimdilerde enerjimi kontrol etmeye çalışıyorum , dinime daha düşkün oldum ve kendi gücümün farkına vardım diyebilirim belki de o yüzden bir şey olmuyor artık . Baya uzun yazdım yanlışım olduysa affola , selam ve dua ile :)

Excellent

Kayıtlı Üye
Yanlız bunları rüyamda görmedim ben gerçekten yaşadım hatta inanmazsınız seviştik bile ben asral geldiler amerikalılar sandım ama daha sonra isimlerinden araştırdım demonlarmış doğruluk derecesi nadir bilemem bi akıl verin please aklımdan çıkmıyorlar kafayı yicem.

funnyyda

Kayıtlı Üye
Üniversitede okurken , 4444 duasına başladım ..
Bununla birlikte tam anlamıyla inzivaya çekildim , 1 hafta boyunca evden çıkmadan ve kimse ile görüşmeden 3 - 5 saat uyku ile aralıksız dua okudum.
Biraz nefes almak , arınmaktı istediğim , zor bir dönemdi benim için ..
4444 duasına başladığım anda birşeyler beni etkilemeye başladı , bir şeyin varlığını çok net hissediyordum .
bir gece sırt üstü uyurken bir sesle uyandım , üstümde bir tane erkek ,sol yanımda 2 kadın , hepsi küçük küçük minik insanlar ama nasıl çrkinler dişler sivri , erkeğin kafada sivri bir şey , kadınlrın başları kapalı ..
bir şeyler yapmaya çalışıyorlar , beni daraltmak , korkutmak için ..Ellerimi kollarımı tutup gögsüme bastırıyorlar ..
Korktum tabi ilk etapta ama sonra kuratırıcı duam Ayetel kürsiye başladım .. Hızlı hızlı 2 - 3 tane okudum , kayboldular ..
Kendimi bildim bileli etrafımda bir garip enerji hissederim ama beni korkutmaz , aksine huzur güven verir ..
İlk defa bu kadar net ve açık bir deneyim yaşadım o da son oldu zaten bir daha olmadı ..
Korunma çemberi yapmadan , büyük ve güçlü işlere kalkışmanın sonu bu olur tabi :)

Babillll

Kayıtlı Üye
Üniversiteyi Edirne'de okudum. 1. Sınıftayım. Bir şafak vakti sırt üstü uyurken uyandım. Bir kaç saniye sonra tavandan uzun boylu biyikli heybetli kahverengi elbiseli esmer bir adam çıktı. Kafasını sağa sola çevirip bakarken göz göze geldik. Sonra ben gözlerimi kapattım korkudan. Birkac dakika sonra aynı odada uyuyan arkadaşımı uyandirdim. Odanın ışıklarını açtım. Büyük bir şok???? bir daha o adamı görmedim. Ama su anda yolda görsem tanırım. Evde farklı garip olaylar yasadim. Kısa bir süre taşındık.