Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

gök insanı

Kayıtlı Üye
Psikometri, duru görü, duru sezi, 5-6 kez Akaşa kayıtlarına çıktım. Muhteşem deneyimlerdi. Ayrıca Bordo cüppeli 50 yaşlarında bir erkek ortalama 6 ayda bir rüyama gelir ve evrenin varoluşundan bu yana, çeşitli zaman dilimlerinden kesitler gösterir. Tibetli rahiplere benziyor, adını bilmiyorum. Beni onların gönderdiği, korkmamam gerektiğini, beni koruduklarını söylüyor. Gördüklerimi yazmam gerektiğini söylüyor. Gösterdiği her şeyi not tutmaya başladım. Eğer doğru ise gördüklerim öteki tarafla ilgili bizim bildiklerimizin sadece %20 si doğru. Mezarlıklarda toprağın altında yatan ölülerin kemiklerini görüyorum. Işık süzmeleri görüyorum, özellikle yatırlarda. Rüyamda öldüğünü bilmediğim tanıdığım insanlar mesajlar gönderiyor. Merak ettiğim, öğrenmek istediğim ne olursa olsun, cevaplar kendi kendine bana gelir.
Aslında sıradan, doğaüstü güçleri olan bir insan değilim, medyum falan da değilim. Astroloji bilgim var, fakat bunu isteyen herkes öğrenebilir. Hayatımda hep mantık ön planda olmuştur ve her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğuna inanıyorum.

biraz açıklar mısınız? öğrendiğiniz bilgileri paylaşmak ister misiniz ve akaşik nasıl yapıyorsunuz?

nektaa

Kayıtlı Üye
rüya görüp uyanınca birden rüyamda gördüğüm bazı şeyleri yaşıyorum

L'altrá

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
durugörü yapabiliyorum ve 6. hissim çok yoğun. adlarını koyamadığım birkaç şey daha var. Araştırıyorum

Creative34

Kayıtlı Üye
Psişik bir güç olarak adledilebilirmi bilmiyorum. Ama kulaklarım aşırı hassas böceklerin hışırtılarını dahi duyabiliyorum birileri benden gizli konuşmaya çalışsa veya normal bir insanın duyamayacağı mesafede fısıltı şeklinde aralarında konuşsalar onu çok net duyabiliyorum.
Psişik güç değil kulaklarınız çok sağlıklı

EkSen

Kayıtlı Üye
Düşünebiliyorum ama yeterince değil :)

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Psişik bir yeteneğim yok gibi. Sadece bana yanlış yapan insanların başına kesin olarak yakın zamanda kötü şeyler geliyor. Trafik kazası, ölümcül hastalık gibi şeyler yaşıyorlar. Bu da kaderin cilvesi olabilir. Bir de insanların gözlerine baktığımda çok şey görüyorum gibi. Anlamam gerekenden fazlasını anlıyorum gibi. Bu da insanları sevmemi zorlaştırıyor galiba. Bazen akrabalardan birisi falan bebek bekliyorken veya birileri ölecekse rüyamda görürüm. Bir keresinde de uzun vadeli geleceğimi bir rüyamda görüp yaşadıkça tasdiklemiştim. Garip şeyler olsa da pek yetenek sayılmaz. Herhangi bir yetenek için herhangi bir efor da harcamışlığım yok zaten.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Şu yeteneğe sahibim demek, gerçekten o yetenekte ustalaşmayı gerektirir. Kullanmak ve sahip olmak farklıdır. Konunun benimle ilgili olan kısmına gelirsek, koruma enerjileri konusunda belli bir yol kat ettiğimi düşünüyorum.En net söyleyebileceğim şey bu olur sanırım.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Şu yeteneğe sahibim demek, gerçekten o yetenekte ustalaşmayı gerektirir. Kullanmak ve sahip olmak farklıdır. Konunun benimle ilgili olan kısmına gelirsek, koruma enerjileri konusunda belli bir yol kat ettiğimi düşünüyorum.En net söyleyebileceğim şey bu olur sanırım.
Hocam gece rahatsız edilmeden uyumak için basit bir uygulama var mıdır?

ceyda

Kayıtlı Üye
Bende bazen kehanet görürüm psişik yeteneğim yok varsa nasıl anlarım

Seraphine

Kayıtlı Üye
Benim kullandığım yöntemler belli bir deneyim ve inanç ile gerçekleşiyor. Bu konuda nasıl bir tecrübeye sahipsiniz, inancınız ne, bunları bilmeden bir şey söylemek yanlış olur. Çünkü koruma dediğimiz olay tek bir varyasyondan oluşmaz. Çeşitli seviyelere sahiptir.

Talahu

Kayıtlı Üye
Bu normal bir üye tarafından parapsikoloji ile ilgili açılmış en iyi konu ve hala cevaplar geliyor. Vay be :LOL:
Ekran Alıntısı.PNG

Mitrane12

Kayıtlı Üye
Hayatımda olacak önemli olayları rüyamda görüyorum. Ama açık şekilde değil. Misal rüyamda denizde bi kaç kayık üzerinde arkadaşlarımın Doğum sancısı çektiğini gördüm çok ilginç bir rüyaydı. Bilen birine danıştığımda , hamile olabileceğimi test yapmamı söyledi ve pozitif. Yine aynı şekilde daha eşimle tanışmadan önce, Boğaz köprüsünü yürüyerek geciyorum ama çok rüzgar var düşmekten korkuyorum , aşağısı çok güzel güneş var. Zar zor geçtim köprüyü dönüp arkama baktım. Yine bilene danıştığımda evlilik olarak yorumlamıştı. Çok kısa zaman içersinde eşimle tanıştım. Bu ve benzeri bir çok rüyam bana mesaj veriyor. Adı nedir bu yeteceğin bilmiyorum.