Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

origanum

Yönetici
ben bazen olacakları önceden seziyorum bazende yıllardır görüşmediği birisi mesela aklıma geliyor bes dakıka sonra mesajını alıyorum bu psişik yetenek midir

Hayır değildir, herkes yoğun düşününce karşısındaki ile telepatik bağ kurulur ve mesajlaşılır, telefonlaşılır, bir şekilde haber alınır ondan.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Yetenek mi lanet mi bilmiyorum, birisi hakkında kısa bir süreliğine de olsa yoğun negatif düşünürsem, başına kısa bir sürede bir bela geliyor, ya da negatife neden olan olgu ortadan kalkıyor. Bir kişi hakkında her şeye rağmen negatif düşünmemeye çalışarak ona lütufta bulunduğumu hissediyorum.

sudaki_izim

Kayıtlı Üye
İş
financial adviser
Herkese Merhaba;

Uzun zamandır girmiyordum siteye ...

psişik yetenek mi bilmiyorum ama mesela istemsizce düşünmeden aklımdan geçen şeyler oluyor bir anda atıyorum zihnimden arkadaşımın böbreklerinden hasta olacağını düşündüm 1 saat içinde haberi geliyor, yada yine istemsizce birinin yanıma geleceğini düşündüm o kişi geliyor yani mantığımı kullanmadan bilincim dışında bir şey düşünüyorsam oluyor ve bu durumu kontrollü kullanmak istiyorum tam olarak da ne olduğunu anlaymadığım için tesadüf olduğunu düşünüyordum ama üst üste gelmesi bana kontrolü kendim yapabilirsem bana oldukça faydası olacağını düşündüm ... bu konu ile ilgili bilgili ilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum sevgi ile kalın

origanum

Yönetici
Buna iç sesini dinlemek diyoruz. Herkes isterse iç sesini duyabilir ve dinlediğinde de asla kaybetmez, o hep doğruyu söyler. Ama çoğunlukla iç ses ve ego sesi birbirine karışır, ayırt edilemez. Sorun da burada başlar. Kişi doğru sanarak yanlış şeyler yapmaya kalkar.

silasotaku

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Durusezi, sezgilerim çok kuvvetlidir.

mizantrop

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar :) küçükken bende olan birşeyden bahsetmek isiyorum.Ne olacağını biliyordum.Bu özelliğim 6 yaşına kadar belirgin bir düzeydeydi ve çok kuvvetliydi.Sonra bunları büyüklere anlattığımda inanmadılar.Tabi yeteneğimin söndüğünü düşünsem de,hala ara sıra görüyorum bu tarz şeyler.Sizce bu hangi özelliğe girer? Ve geliştirebilir miyim? Kısaca özetleyeyim, odaya biri giriyor ve ne diyeceğini nasıl davranacağını biliyordum ve bildiğimi içimden tekrar ederken o da öyle davranıyodu.Bir şarkı açıp eşlik edersiniz ya,işte öyleydi.
:)

origanum

Yönetici
Artık hiçbirşey. Çünkü başkalarına anlatmışsınız. Körelmesi bu yüzden. Yazık olmuş, bilinçsizlik işte.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba arkadaşlar :) küçükken bende olan birşeyden bahsetmek isiyorum.Ne olacağını biliyordum.Bu özelliğim 6 yaşına kadar belirgin bir düzeydeydi ve çok kuvvetliydi.Sonra bunları büyüklere anlattığımda inanmadılar.Tabi yeteneğimin söndüğünü düşünsem de,hala ara sıra görüyorum bu tarz şeyler.Sizce bu hangi özelliğe girer? Ve geliştirebilir miyim? Kısaca özetleyeyim, odaya biri giriyor ve ne diyeceğini nasıl davranacağını biliyordum ve bildiğimi içimden tekrar ederken o da öyle davranıyodu.Bir şarkı açıp eşlik edersiniz ya,işte öyleydi.
Sessizlik yemini edin. Burada da paylaşmayın daha fazla. Origanum'un dediği gibi anlatmamanız lazımdı. Şimdi inançsızlık enerjisi konusuna girersem uzun olur, sizin belki tek şansınız sizin o an küçük olmanızdır. Ancak hiçbir zaman eskisi gibi olmaya da bilir bunu unutmayın. Bu yüzden anlatmayın diyoruz çünkü o an karşınızdakinin inançsızlığı sizi çok etkiler. Kimin neye inanıp inanmayacağını bilemezsiniz o yüzden anlatmayın.
Anlattığınız durum için; derin meditatif duruma geçin, o durumlar oluşurkenki ana gidin, o anı kendi içinizde yaşayın. O an hissettiğiniz her şeyi, yani yeteneğin işleyişini içselleştirin. Bunu her gün aynı saatte aynı yerde yapın. Bir gün o hissi tekrar taklit ederek başlatma olasılığınız olabilir. Bu kilitlenmemiş yetenekler için cilalama, bileme yöntemidir, sizde de işe yarayabilir.

mehmett35

Kayıtlı Üye
düşünce okuma ,karşıdaki kişinin çocukluğuna inme ,AP,duru görü,enerji alma ve verme,düşünce yoluyla yıkım + - (Nazar) bir kaç özel yetenek (onlar bana kalsın)

öncelikle selamlar pisişik yetenekler bazen doğar doğmaz bazende sonradan yaşadığımız bazı şok eden olaylarla açığa çıkar bunlar kaybet gibi bir olay söz konusu değildir o yetenek tabiren araba kullanmaya benzer ne kadar tecrübe edersen o yönde gelişir bu sana kalmış doğru kişilerden doğru yerlerden kendini geliştirirsen hayatına kolaylıklar getridiği gibi bazı sorumluluklarda katıyor bununla başa çıkabileceğine inanıyorsan geliştirebilirsin. Nacizane fikrim bu yönde iyi geceler.

Sonmajici

Kayıtlı Üye
O gün olacak şeylerin kokusunu alıyorum. Duyguların olayların vesaile. Ortamda ki duyguları değiştirebiliyorum. İnsanlara iyi şans veya köü şans sağlayabiliyorum.

meraklı adam

Kayıtlı Üye
ister tanıdık ister yabancı olsun o yerde olayım ya da olmayım hakkımda konuşulduğunda hatta beni düşündüklerinde bunu hissediyorum. birisi bana veya ailemden birine bir haber vermek istediğinde o kişinin yüzü gözümün önünde beliriyor. bir zamanlar eski kız arkadaşımın çalıştığım binaya girişini, uzun koridordan geçişini, "şimdi kapıyı açacak" deyişimi de hatırlıyorum. bunun bir yetenek olduğunu bilmiyordum ta ki "bir çift yürek" isimli kitabı okuyana dek. size de tavsiye ederim..

Mervebutterfly

Kayıtlı Üye
biyokineziyle uğraşıyorum cidden bunun için çok çaba sarf ediyorum ama umarım bütün çalışmalarıma değer :)

MissStonem

Kayıtlı Üye
Bende tam karşılıkları nedir bilmiyorum gözlerimi kapattığım zaman (uyumak için) sadece 2-3 saniyeliğine şimşek çakması gibi odamda yatağımın ucunda bir varlık görüyorum ve sonra bitiyor. 2-3 yıl boyunca farkında olmadan astral seyehat yaptım. İnsanların geçmiş ve gelecekleriyle ilgili önsezilerim çok güçlüdür ve de o insanlarla ileride yaşayacağım problemleri hissederim. Genellikle tahmin ettiğim şeyler gerçek çıkar. Biyokinezi yeteneğim var ama çok güçlü değil.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Dejavu bir da aynı şeymi? O anı daha önce yaşıyor gibi olmak, karşındaki insanın nasıl hareket yapıcağını hatırlamak ama çok nadir

Makyavel

Kayıtlı Üye
Telekinezi , 6 . his, varlık iletişimi. olarak sınırlı şuan da. Varlık iletişim den kastım. E.T çağırma

dejavuu

Kayıtlı Üye
İnsanların duygularını hissedebiliyorum. Sanki hiç kimsenin bilmediği kadar derine inebiliyormusum gibi. Birkere fotografına baktıgımda o insanın karakteriyle ilgili fijrim olusuyor. Acı cekmişsse anlıyorum. İyi biri yada kötü biri ayrımına varabiliyorum nedense. Ve bu konuda hiç bir eğitim almadım hiçbir çalısma yapmadım. Sanırım buna verilen ad duru sezi. Aklıma gelen basıma geldi tam benim atasözüm. Birde zaman zaman özellikle tehlike anlarından önce gözlerim acık bile olsa bazı seyler görebiliyorum sonrasında gördüğüm seylerin bazıları olabiliyor buna verilen ad duru görüymüş ancak cok ta aktif degil malesef

mhs

Kayıtlı Üye
Yetilerinizi açıklamayın kendinizde kalsın açıga cıktığında kaybolabilir. Tecrübe ben bu sitede açıkladıktan sonra kayıp oldu. sıkıntılı bir durum.

altena

Kayıtlı Üye
Biyokinezi. Kaybolsa da olur, zira büyük günah ve tevbe ettim. Elektrokineziyi belki ileride ilerletirim. O da belki.