Her Gece Saat 3'te Kalkıyorum.. Büyü olduğuna inanıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blasphemous

Kayıtlı Üye
bu banada olmuştu 1 2 ay önce geçti 1 1.5 ay kadar sürdü dedingibi seningibi bende tam 2.58 3.00 civarında uyanıyodum ama çok korkarak uyanıyodum sonra kendi kendime her gece yatarken bugün uyanmıcam onlar yok onlar bana zarar veremez o yüzden onlardan korkmuyorum demeye başladım devamlı aynı şeyi tekrar ettim sonra kendi kendiliğine geçmeye başladı bence sende dene çünkü çok kötü bi his biliorum ama büyü olduğunu düşünme çünkü bu beyninle bilinçaltınla ilgili bir sorun insan kendini şartlayınca şu saatte uyancam şunu yapcam şöyle olcak diye oluyo ve devamlı olmasını sağlıyo bikaç defa kendiliğinden olsa bile sonra hep olucak diyo o yüzden kaltığını düşünüyorum bide babannem bana öğretmişti yazılışını bilimiyorum ama 3 kuvallah 1 elham okuyunca o seni korurmuş kötülüklerden sende oku

spyfrs

Kayıtlı Üye
Birebir aynı problem bende de vardı, bazı travmaların akabinde yaşamıştım. Psikiyatriye gidin size büyük ihtimal prozac yazacaktır.

DemonDevilBats

Kayıtlı Üye
banada öyle oluyo bazen hatta dün aksam oldu ama insan alısınca artık korkmuyo cok fazla basıma geldigi icin artık normal karsılıyom

Anibal

Kayıtlı Üye
Ne kadar olumsuz düşünürsek olumsuz olarak o kadar yanlış algılıyoruz ve olumsuzluğa, korkuya kapılıyoruz.. Nasıl olumlu düşünebilirim, olumlu düşünmeyi nasıl vird edinebilirim diye araştırın derim ben telkin çok etkili bir yöntem gerçekten.. Aynı şeyler benimde başıma geliyordu ama korkuya odaklanmadan başka şeylere odaklanıldığında kesinlikle geçiyor.. Birde Kur'an okursan Kur'an'a başlarsan yani gerçekten içten bir şekilde ve şifa bulmak için okursan ve buna inanırsan çok kısa sürede etkisini görüyorsun. Zaten sana zarar vermeye çalışan birşey veya seni korkutmaya çalışan birşey varsa arana set çekiliyor Kur'an'a devam ettikçe.. Benim tavsiyelerim bunlar.. Allah yardımcınız olsun..

kutlu1977

Kayıtlı Üye
yav bu cinler neden bukadar açık olarak arttık rahat davranıp insanlarla uğraşıyorlar bunları gerçekten yakmak lazım artık aşikare azdılar

kutlu1977

Kayıtlı Üye
ben insanların normal rahatsızlıklar dışında diğer anormal yolla gelişen rahatsızlıklarını cinlerin yaptığı inancındayım.ve tedbirimi ona göre almaya çalışıyom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...