hep rüyalarımdalar

efran27

Kayıtlı Üye
ben sürekli kedi görüyorum rüyamda
bunun sebebi ne olabilir?

Filosofo

Kayıtlı Üye
Konuyu biraz daha açarsanız yardımcı olmaya çalışacağım.. Sürekli aynı rüyayı mı görüyorsunuz, yoksa aynı kediyi mi ? Farklı rüyalarda farklı kediler mi ? Gece yatmadan önce kedi düşünüyorsanız onunda etkisi olabilir.. Gün içerisinde bulunduğunuz yerde bir sürü kedi olabilir.. Hayatınızda her an her yerde kedilerle karşılaşıyor olabilirsiniz.. Kafanızı bu rüyaya taktığınızdan dolayı görüyor olabilirsiniz.. Rüyamda sürekli kedi görüyorum sebebi nedir demeniz, ben sabah erken uyanıp kahvaltımı yapıyorum ve bunun sebebi nedir gibi olmuş.. Eğer rüyanıza yorum yapılmasını istiyorsanız daha açıklacıyı cümleler kurunuz..

KENT

Kayıtlı Üye
Konuyu biraz daha açarsanız yardımcı olmaya çalışacağım.. Sürekli aynı rüyayı mı görüyorsunuz, yoksa aynı kediyi mi ? Farklı rüyalarda farklı kediler mi ? Gece yatmadan önce kedi düşünüyorsanız onunda etkisi olabilir.. Gün içerisinde bulunduğunuz yerde bir sürü kedi olabilir.. Hayatınızda her an her yerde kedilerle karşılaşıyor olabilirsiniz.. Kafanızı bu rüyaya taktığınızdan dolayı görüyor olabilirsiniz.. Rüyamda sürekli kedi görüyorum sebebi nedir demeniz, ben sabah erken uyanıp kahvaltımı yapıyorum ve bunun sebebi nedir gibi olmuş.. Eğer rüyanıza yorum yapılmasını istiyorsanız daha açıklacıyı cümleler kurunuz..

Sayın Filosofo, mabet üyelerinin rüya yorumu yapma yetkisi yoktur. Bilginize...

KENT

Kayıtlı Üye
ben sürekli kedi görüyorum rüyamda
bunun sebebi ne olabilir?

Sayın efran27; rüyada kedi görmek çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Lütfen gördüğünüz kedi ya da kedileri cinsiyet ve yaptıkları eylemlerle yazarsanız size çok daha net bir yorum yapabilirim. Sağlıkla kalın...

damisela

Kayıtlı Üye
sfenks kedisinin özel bir anlamı var mı bu arada? bir bayanın yanında duran sfenks kedileri?