Hayvanlarda karabasan olayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Merhaba. Benim bir köpeğim var evde baktığım,aynı odada uyuyoruz ve aynı yatakta. Ruya gorup kuyrugunu salladigini ve kosmaya calistigini goruyordum. Çok nadir ama bazı geceler degisik inleme gibi sesler cikariyor. Normalde çıt sesine uyanan köpek uyandırmaya çalışıyorum gozleri yarı açık ama uyanamıyor. Çıkardığı ses (besleyenler bilir) korkarken çıkan bir ses. Ayetel Kürsiyi okuyorum son cumlesine gelince birden uyanıyor ve teşekkur eder gibi ustyme atlıyor yalıyor. Merak ettiğim şu, hayvanlara da karabasan olayı oluyor mu veya cinler rahatsız edebiliyor mu?

bence evinizi değiştirin ya da bi kaç gece baska yerde kalın evden mi kaynaklanıyor anlamış olursunuz
Bikaç gündür iyiyim çok şükür ev de olabilir normalde bu denli korkmuyordum evin yanı boş arazi belki de yakınlarına geldim diye düşünüyorum

İnanamıyorum resmen karalamış :( Çok geçmiş olsun. Biliyorum daha çok üstünüze gelmelerinden korkuyorsunuz ama kuran okuyun. Düzenli olarak okuyun. Eve biri birşey yapmış olabilir mi? Her yere iyice bakın. Origanuma bir özel mesaj atsanız iyi olabilir.
bunu suyun içine koymamı onsuyu içmemi söylemişti hoca dediysem köy gibi biyerde bir kadın dua ediyo bunu karalıyo bi fiyat biçmedi ne verirsen dedi oyuzden cok önemsemedim aslında bana şuan senin cinini görüyorum diyen buydu

Sanirim kimsenin bu konuda bir fikri yok?

shado

Banlı Kullanıcı
Hiç bir fikrim yok, ilk kez duyuyorum ancak hayvanlarda rüya görebiliyor bunda bir sorun yok bence :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayvanların bazıları bazı varlıkları rahatsız eder, bazı varlıklar ise bazı hayvanları rahatsız eder. Bununla birlikte bazı varlıklar da bazı hayvanları konak gibi kullanabilirler, yani parazit gibi.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Aman Tanrım ? Bu durum kopeğime veya aileden birine zarar verebilir mi? Olmaması için nasıl bir önlem almalıyım?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Aman Tanrım ������ Bu durum kopeğime veya aileden birine zarar verebilir mi? Olmaması için nasıl bir önlem almalıyım?
Rahat olun, hayvanlar kendi başlarının çaresine bakacak doğal haldeler.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Uyanmayinca korkmustum acikcasi.Oyleyse tamam, teşekkür ederim Chillout

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...