hayal mi görüyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pyle

Kayıtlı Üye
Benim baya uzun bir süredir uyku problemim var ve mecburen de 4'ten önce uyuyamıyorum.Geçen hafta yine o saatlerde uyumaya çalışırken
birinin cama vurduğunu duydum önce dikkate almadım ama korktum tabiki.Sonra çok zaman geçmeden bu sefer daha şiddetli bir sesle duydum.
Normal bir insanın kapıyı vurması gibiydi.Bu olaydan sonra anneme falan anlattım inanmadılar tabiki.

Aradan bir iki hafta geçti dün gece de birinin bana dokunduğunu hissettim tüylerim diken diken oldu.Sonra yanımdaki küçük puf hızlı bir şekilde
oynadı, yer değiştirdi.Bilmiyorum hayal mi görüyorum acaba.Bir fikri olan var mı?
Anlattığım herkes hayal falan diyo ama korkuyorum artık.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Eğer Uyulkunuzdan Kalktıktan Sonra Uyku Felci Yaşıyorsanız. Bir Karabasan Olabilir Eğer Müslümansanız Sabah Namazına Kalkmanız İçin Sizi Kaldıranlar Olabilir Çün ki yeni başlamış bir virüs var Bu Virüste İnsan Sabah Namazını Kılmadan Uyuyamamasıdır. Saygılar Sevgiler....

67890

Banlı Kullanıcı
hadi diyelim diğer sesler falan sana öyle gelmiş olsun.pufun oynaması hareket etmesi nasıl hayal olabilirki.
bende birşey anlatayım mutfaktaki işleri bitirdim oturma odasına gidecektim.baktım banyonun ışığı yanıyor senmi banyodasın diyerek eşime seslendim.banyo kapısı kapalıydı.
içerden biri baya sesli bir şekilde kapıya doğru belirgin bir şekilde yürüdü.bende eşim orda diye ışığı söndürmedim oturma odasına gittim tam kapıdan içeri girip eşimi görünce betim benzim atmış.ne oldu yüzün bembeyaz dedi bende sen burdaysan banyodaki kimdi böyle böyle bir olay oldu dedim.insan ister istemez korkuyor tabi.

4

43887

hepimizin başına geliyor arasıra bu gibi durumlar ki bende gecenin bir vakti tarotla ilgilendiğim için bakım yapıyordum evde bir ben uyanıktım elektrik adına sadece lamba yanıyordu birden tv açıldı ki tamamen kapalıydı kumanda da görünür yerdeydi ,garipsedim geçiştirdim ,mutfağa girdiğim zamanlar özellikle lambalar gider gelir odada lambalar patlar voltajdan derim ,en sonunda bende banyoya doğru ilerlerken karşıma spor giyinimli 17 -18 yaşlarında biri karşıma çıktı belirdiği gibi geri gitti aslında hepimizin hayatında bir şekilde böyle olaylar yaşanıyor ama bu yaşadıklarımı farklı birşeye yormadım halisilasyon deyip geçiştirdim..ama sen bu konuda gerçekten sıkıntılı durumlar yaşıyorsan bu konuda uzman birinden yardım almalısın bakım yaptırmak gibi..

67890

Banlı Kullanıcı
uyy nefertiti ben olsaydım o an kalpten giderdim

Agita

Kayıtlı Üye
Hayal görüyorsun bence. Geceleri hayal görmek o kadar normal bir şeyki uykusuzluk proplemi çekenler için.. Sen bir de yaşlanınca gör :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bazen eşyalardan tak tuk sesler gelir ben ısınma soğuma farkında olduğunu düşünmüştüm hep, ama konuyu okuyunca acaba dedim eşyalar düşse sorun yokta hareket etmesi gercekten korkunc :/

pyle

Kayıtlı Üye
ben onları yaşasam sanırım şu an bunları yazıyo olmazdım galiba:)

pyle

Kayıtlı Üye
Bazen eşyalardan tak tuk sesler gelir ben ısınma soğuma farkında olduğunu düşünmüştüm hep, ama konuyu okuyunca acaba dedim eşyalar düşse sorun yokta hareket etmesi gercekten korkunc :/

Anlattığımda herkes aynı şeyi söyledi sonra ben de öyle düşünmeye başladım ama ondan sonraki olaydan sonra iyice korkmaya başkadım :/

kıvep

Banlı Kullanıcı
Anlattığımda herkes aynı şeyi söyledi sonra ben de öyle düşünmeye başladım ama ondan sonraki olaydan sonra iyice korkmaya başkadım :/

Esyanın hareket etmesi olayında mı?
Surekli olmuyorsa anlık bir seydir dün olan şey için bugun neden endişeleniyorsun :/

67890

Banlı Kullanıcı
hepimizin başına geliyor arasıra bu gibi durumlar ki bende gecenin bir vakti tarotla ilgilendiğim için bakım yapıyordum evde bir ben uyanıktım elektrik adına sadece lamba yanıyordu birden tv açıldı ki tamamen kapalıydı kumanda da görünür yerdeydi ,garipsedim geçiştirdim ,mutfağa girdiğim zamanlar özellikle lambalar gider gelir odada lambalar patlar voltajdan derim ,en sonunda bende banyoya doğru ilerlerken karşıma spor giyinimli 17 -18 yaşlarında biri karşıma çıktı belirdiği gibi geri gitti aslında hepimizin hayatında bir şekilde böyle olaylar yaşanıyor ama bu yaşadıklarımı farklı birşeye yormadım halisilasyon deyip geçiştirdim..ama sen bu konuda gerçekten sıkıntılı durumlar yaşıyorsan bu konuda uzman birinden yardım almalısın bakım yaptırmak gibi..
sevgili nefertiti düşündümde karşına çıkan bu kişi başka bir evrenden materyelize olmayı öğrenmiş biri olabilir.

4

43887

sevgili nefertiti düşündümde karşına çıkan bu kişi başka bir evrenden materyelize olmayı öğrenmiş biri olabilir.
ne demek istediğini anlıyorum ilgi alanım zaten parapsikoloji ,ama ben bu yaşadıklarımı farklı bir enerji olarak yorumlarsam benim hayrıma olmaz diye düşünerek geçiştiriyorum...sevgiyle..

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
bir şey yok ki bunlarda

aslimcim

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarıma ve konuyu okuduğumda ki hislerime dayanarak; Bence hayal değil diyorum. Konunun uzmanı birisinden destek almanız gerektiğini düşünüyorum. Ve bol bol korunma duası... Umarım en kısa zamanda bu durumdan kurtulursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...