Havasla İlgilendiğim dönemler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mithra

Kayıtlı Üye
Baya uğraşıyordum ebced, dualar, zikirler bir akşam yattım rüyamda aynı odadaydım herşey aynıydı mükemmeldi odanın duvarları evin heryeri kalın büyük kitaplar hepsi eskiydi her tarafta vardı.Kapının orda cübbe giymiş yaşlı bir adam kitaplara bakırıyordu ardından ben yataktayken bir ses "Şeytan onlara istediğini verir ama onların gördüğü gerçek değildir.Onlar zenginlik isterler fakat zengin gibi görünüp fakir ve sağlıklarından düşmüşlerdir" ardında rüyam bitti kalkar kalkmaz hemen bu sözü yazdım sizce ne anlama geliyor ondan sonra bıraktım zaten.

mysen13

Kayıtlı Üye
Size bir mesaj verilmek istenmiş .
Bu benim düşüncem
Sevgiyle ..

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Bilincaltinizda olabilir. O dönemde havas ilmine çok kafa yordugunuzdan böyle rüyalarıniza girmiş olabilir.

zeusunherası

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimal bilinçaltınız ile ilgilidir ama tavsiyem para ve maddi şeyler için büyü yapmamanız. Rüya bir uyarı olabilir.

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Kötü maksatla yapilan hüri iradeye hükmeden,iblisi varlıklarla anlaşma ve türlü şeyler şeytani amaçlidir.bu yolla elde edilen güc ve zenginlik şeytanın aldatmasıdır.bu mesajın amacıda sizin yolunuzdan sapmamanız için rahmam katından iletilen bir mesaj olabikir.

Mithra

Kayıtlı Üye
Cevaplar için teşekkürler ama havas bildiğim kadarıyla büyü ilgili bir uygulama değil

AJA

Elit Üye
Maneviyatınızın hoş olmasından dolayı almış olduğunuz güzel bir uyarı anladığım ve hissettiğim kadarıyla..Dikkate alın derim.

İyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...