Havas İlmine ait bir kelime bilmeyip davet yapıcam diyenlere

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Varlık gelir ama sen onu göremezsin konuşamazsın işte bu yüzden bunca zamandır ben bunu anlatmaya çalışıyordum sen onla konuşamayınca ilgilenemeyince ne olucak varlık boşuna gelmiş olucak ve tabiki de sinirlenecek ve seni sinir etmeye başlayacak ilk önce onları hissetmeyi ve konuşmayı öğrenmen lazım..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Mistik konularda 1 gün çalışanla 1 ay çalışan
arasında pek bir fark yoktur.

Bu sitem yıllarını, ömrünü bu işe adayan bir kişiden
gelse biraz daha mantıklı olurdu.

Mistik konular açısından genel olarak diyebileceğim;
bu işler kimsenin tek elinde değil.
Dileyen dilediğini özgür iradesiyle yapar.
Bizim kimseye yapıp yapma deme hakkımız yok.

@Shamanistic

Bu konuda aramızda en kıdemli üyeler site yöneticileri.
Onlar bu görüşte olsalar bu site kurmazlardı bile.
Veya bizi her fırsatta birşey bilemezsiniz diye aşağılasalardı.
Sizin bu açtığınız konuyu Yule,Urum,Origanum açsaydı.

Bir aylık bilginizle kalp kıracak cüreti nerden buldunuz kendinizde?
Konuda bahsettiğiniz kişiyi keşke ayrıntılı anlatmasaydınız.

Ayrıca bu konuda iki ölçüt var.
1. İzin.
Her mistik konuda önce izinli olmamız gerekir.
2. Yetenek
Her mistik konuda kişide bir yetenek olmalı.

Hem ilahi kudretlerce izni hemde yeteneği olan kişi
1 günde de ilerler, 3 ayda da alim olabilir.
Varlıklarla da görüşür, çok hızlı ilerler.

Bu konuda sitem etmek adına ben birşey söyleyim.
Enerji ve varlık konularında 6 yıldır çok zor bir çalışma
süreci geçirdim.

Ne oldu biliyor musunuz?
5-6 ay kadar sitede yazıştığım bir üye benden büyük işler
başardı.

Bir diğeri kişi bu işlerde hiç ilim almadan; ne yaptığının adını
dahi bilmeden, bu konuları araştırmadan benden çok öte
işleri başardı. Doğuştan yetenek ile.

Bu işlerde çalışmak bir yerlere gelmek için bile yeterli değil.
Herkesin önünde belli bir engel var, bize izin verildiği kadarından
ötesine gidemeyiz.

Bu arada konu dışı ama; bende alındığım bir konuyu dile getireyim.
Varlık konuları da sadece havasçıların, ulvi insanların elinde
sanıldığına dair şeyler okudum forumda.

Varlık konuları da sadece islami yollarla kullanılan şeyler
değiller.

Başka yollarda da riyazet dönemi gibi; oruçtan çok daha zor
yollarla bazı dönemler olur.Ben islami yöntemlerle varlıksal iletişim kurmadım mesela.

Ayrıca melekler dahi birtek insan grubunun hizmetinde değildir.
Başka inançlarda olanlar da başmeleklerle irtibata geçip, uygulama yapıyor.

Bu işler hiçbir dini topluluğun veya bir mistik yolun tek elinde
olan kişiler değildir. Bunu da yeri gelmişken belirtmek isterim.

Ayrıca birkaç ay birşeyler okumak hiçbirşey değildir.
İnsan herşeyi okuyabilir; önemli olan denemek.
Deneyip de sonuç almak veya almamaktır.

Ben bu konuda deneme-yanılma yönteminden yanayım.
Yani davet yapılır, en kötü ihtimale bile hazırlıklı olunur.
Veya büyü yapılır, yine her türlü ihtimalin sorumluluğu alınır.
Risk almadan bu işlerde ilerlemek zaten mümkün değil.
Bu da herkesin cesaret edebileceği birşey değil.
Elini taşın altına koymadan bu yollarda ilerlenmiyor.

Yani ben davet yapayım; ama başıma birşey gelmesin.
Demonla görüşeyim ama; anlaşma sunmayım.
Gibi düşüncelerle zaten biryere varılmaz.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Mistik konularda 1 gün çalışanla 1 ay çalışan
arasında pek bir fark yoktur.

Bu sitem yıllarını, ömrünü bu işe adayan bir kişiden
gelse biraz daha mantıklı olurdu.

Mistik konular açısından genel olarak diyebileceğim;
bu işler kimsenin tek elinde değil.
Dileyen dilediğini özgür iradesiyle yapar.
Bizim kimseye yapıp yapma deme hakkımız yok.

@Shamanistic

Bu konuda aramızda en kıdemli üyeler site yöneticileri.
Onlar bu görüşte olsalar bu site kurmazlardı bile.
Veya bizi her fırsatta birşey bilemezsiniz diye aşağılasalardı.
Sizin bu açtığınız konuyu Yule,Urum,Origanum açsaydı.

Bir aylık bilginizle kalp kıracak cüreti nerden buldunuz kendinizde?
Konuda bahsettiğiniz kişiyi keşke ayrıntılı anlatmasaydınız.

Ayrıca bu konuda iki ölçüt var.
1. İzin.
Her mistik konuda önce izinli olmamız gerekir.
2. Yetenek
Her mistik konuda kişide bir yetenek olmalı.

Hem ilahi kudretlerce izni hemde yeteneği olan kişi
1 günde de ilerler, 3 ayda da alim olabilir.
Varlıklarla da görüşür, çok hızlı ilerler.

Bu konuda sitem etmek adına ben birşey söyleyim.
Enerji ve varlık konularında 6 yıldır çok zor bir çalışma
süreci geçirdim.

Ne oldu biliyor musunuz?
5-6 ay kadar sitede yazıştığım bir üye benden büyük işler
başardı.

Bir diğeri kişi bu işlerde hiç ilim almadan; ne yaptığının adını
dahi bilmeden, bu konuları araştırmadan benden çok öte
işleri başardı. Doğuştan yetenek ile.

Bu işlerde çalışmak bir yerlere gelmek için bile yeterli değil.
Herkesin önünde belli bir engel var, bize izin verildiği kadarından
ötesine gidemeyiz.

Bu arada konu dışı ama; bende alındığım bir konuyu dile getireyim.
Varlık konuları da sadece havasçıların, ulvi insanların elinde
sanıldığına dair şeyler okudum forumda.

Varlık konuları da sadece islami yollarla kullanılan şeyler
değiller.

Başka yollarda da riyazet dönemi gibi; oruçtan çok daha zor
yollarla bazı dönemler olur.Ben islami yöntemlerle varlıksal iletişim kurmadım mesela.

Ayrıca melekler dahi birtek insan grubunun hizmetinde değildir.
Başka inançlarda olanlar da başmeleklerle irtibata geçip, uygulama yapıyor.

Bu işler hiçbir dini topluluğun veya bir mistik yolun tek elinde
olan kişiler değildir. Bunu da yeri gelmişken belirtmek isterim.

Ayrıca birkaç ay birşeyler okumak hiçbirşey değildir.
İnsan herşeyi okuyabilir; önemli olan denemek.
Deneyip de sonuç almak veya almamaktır.

Ben bu konuda deneme-yanılma yönteminden yanayım.
Yani davet yapılır, en kötü ihtimale bile hazırlıklı olunur.
Veya büyü yapılır, yine her türlü ihtimalin sorumluluğu alınır.
Risk almadan bu işlerde ilerlemek zaten mümkün değil.
Bu da herkesin cesaret edebileceği birşey değil.
Elini taşın altına koymadan bu yollarda ilerlenmiyor.

Yani ben davet yapayım; ama başıma birşey gelmesin.
Demonla görüşeyim ama; anlaşma sunmayım.
Gibi düşüncelerle zaten biryere varılmaz.

Ben hatamı biliyorum ve özür de diledim başka konu tartışıyorduk...Davet yapmış ama yanlış yapmış ou yartışıyorduk benim bu konuyu açma nedeim kapandı özür diledim ben hatamıda biliyorum..O kişidende yöneticidende diledim özür ben konuyu kapattık bir daha açmamak sonucuyla..Hatamı biliyorum ben...Önceki yazılarıma bakrsdanız anlarsınız :)

Cem

Kayıtlı Üye
Siz ne derseniz diyin davetin tehlikelerinden bahsedin ama bu arkadaşlar yapar önüne geçemezsin şu unutulmasın davet yapıldığında davet doğruysa icabet edilir ilk gelen genelde sufliler olur ve kişi tecrübesisse ona ve ailesine o evde yaşayan herkez zarar görür bu bir bir daha iki derler ya sonucu belli evde bayan varsa emniyet almadıysanız musalat olurlar ilişkiye girerler bu kaçınılmaz bu ilim ile uğraşan insanlara sorun sizlere anlatır.

Bu ilmi tam öğrenmeden bu işe girene ve ailesine zulum vardır.
Bu işten yaradan çok zarar görürsünüz

Birde sunu açıklamakta yarar var bu ilimde ustalaşmış kişi bilgiyi paylaşmaz paylaşamaz sebebi belli davet nasıl yapılır, icabet etmeleri nasıl sağlanır, nasıl emniyet alınır, paylaşmazlar yazılanları inceleyin kısaca geçerler bir çok yazılan ya eksik yada yanlıştır bu işte oyun olmaz

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
ben 5 yıldır uğraşıyom daha davet yapmadım hemen 1 günde olsaydı ortalık alım kaynardı

striker

Kayıtlı Üye
Siz ne derseniz diyin davetin tehlikelerinden bahsedin ama bu arkadaşlar yapar önüne geçemezsin şu unutulmasın davet yapıldığında davet doğruysa icabet edilir ilk gelen genelde sufliler olur ve kişi tecrübesisse ona ve ailesine o evde yaşayan herkez zarar görür bu bir bir daha iki derler ya sonucu belli evde bayan varsa emniyet almadıysanız musalat olurlar ilişkiye girerler bu kaçınılmaz bu ilim ile uğraşan insanlara sorun sizlere anlatır.

Bu ilmi tam öğrenmeden bu işe girene ve ailesine zulum vardır.
Bu işten yaradan çok zarar görürsünüz

bu yorumu okuyunca , yazan ya çok alim birisi , yada bilgi namına birşeyi olmayıp okuduklarını yorumlayan birisi olduğu kanaatindeyim, 2. yorumunu okuyunca , alim insanın bu konular hakkında hiçbirşey açıklamayacağını yazmışssın,
bu durumda senin yaptığın açıklamaların ne anlama geldiğini söylemeye gerek yok.
madem konu hakkında uzman değilsin , bukadar detaya inmeni anlamıyorum, yok evdekilere zarar verir , yok şöyle eder, böyle eder, nekadar komik bir yorum, konu hakkında belliki hiçbir tecrübeniz yok, lütfen siteyi iyi araştırın.

bu konularda ister 1 yıl ister 10 yıl uğraşın, her insan aynı değildir,
nasılki bir insan 1 ay da matematik te ilerler, formulleri çözümler, 1 ay onun icin uzun , bizler icin çok kısa bir süredir,
bir diğer kişi ise 10 yıl uğraşır ama 1 matematik sorusu çözemez.
bilmem anlatabildimm,.

Cem

Kayıtlı Üye
Aziz kardeşim ben burada su surenin denenmiş daveti bu ,günü bu bu saat başla , okumada anahtar buhur bu , sureye göre bu ilk okuma arasında şu buhuru ilave edersin okuma esnasında kendini şunu yazarak korumaya alırsın aile efradına şunları okur yönlendirirsin , odada yerde şu olmalı geldiklerinde şöyle karşılarsın daha sonra açılan kapıyı şu şekilde kapatırsın sonraki 7 gün kapı için şunları okur şu buhuru yakarsın mı dedimmi davetin nasıl yapıldığını mı yazdım sadece yetkisiz ve bu ilimde yeni birinden destek almadan bu işte yaşanacakları belirttim dikkate alır veya almazsınız sizin bileceğiniz iş ben uyarmak istedim. Bir musumet bin nasihata bedelmiş derler eskiler doğruda söylemiş insan yaşamadan anlayamaz hakkınızda hayırlısı olsun

striker

Kayıtlı Üye
Aziz kardeşim ben burada su surenin denenmiş daveti bu ,günü bu bu saat başla , okumada anahtar buhur bu , sureye göre bu ilk okuma arasında şu buhuru ilave edersin okuma esnasında kendini şunu yazarak korumaya alırsın aile efradına şunları okur yönlendirirsin , odada yerde şu olmalı geldiklerinde şöyle karşılarsın daha sonra açılan kapıyı şu şekilde kapatırsın sonraki 7 gün kapı için şunları okur şu buhuru yakarsın mı dedimmi davetin nasıl yapıldığını mı yazdım sadece yetkisiz ve bu ilimde yeni birinden destek almadan bu işte yaşanacakları belirttim dikkate alır veya almazsınız sizin bileceğiniz iş ben uyarmak istedim. Bir musumet bin nasihata bedelmiş derler eskiler doğruda söylemiş insan yaşamadan anlayamaz hakkınızda hayırlısı olsun

tamamda kaç kere demon yada diğer varlığıkları çağırdın , böyle direk çözümlemelerde bulunuyosun.
yada bu bahsettiğin formullerin kaynağı nedir, şöyle yapcan , böyle etcen diyosun da,
kaynak nedir, kimler denedi, sonucları ne oldu, hiç bilmiyoruz,
bende böyle şeyler yazarım, 3 gün böyle yapcan , 4 gün şunu edeceni, 7 . gün söyle yapcan,
dolunay gecesi kanını alcan , bir muma damlatacan desem, kaynak nedir deseler , ne cevap vereceğim,
kaynak tamamen hayal gücüm mü diyeceğim.

birkere yorumlarınla yazdıkların bir değil, madem işin ehli değilsin neden birşeyler yazmak zorunda hissediyosun kendini.
ayrıca bu konular senin yada benim işim değil, üstelik klişe cevapları geç, ya fark yaratacak bir yazı yaz,
yada hiç yazma bence,

origanum

Yönetici
bu yorumu okuyunca , yazan ya çok alim birisi , yada bilgi namına birşeyi olmayıp okuduklarını yorumlayan birisi olduğu kanaatindeyim, 2. yorumunu okuyunca , alim insanın bu konular hakkında hiçbirşey açıklamayacağını yazmışssın,
bu durumda senin yaptığın açıklamaların ne anlama geldiğini söylemeye gerek yok.
madem konu hakkında uzman değilsin , bukadar detaya inmeni anlamıyorum, yok evdekilere zarar verir , yok şöyle eder, böyle eder, nekadar komik bir yorum, konu hakkında belliki hiçbir tecrübeniz yok, lütfen siteyi iyi araştırın.

bu konularda ister 1 yıl ister 10 yıl uğraşın, her insan aynı değildir,
nasılki bir insan 1 ay da matematik te ilerler, formulleri çözümler, 1 ay onun icin uzun , bizler icin çok kısa bir süredir,
bir diğer kişi ise 10 yıl uğraşır ama 1 matematik sorusu çözemez.
bilmem anlatabildimm,.

Bunu yazan kişi alim değil ancak çömezliğini de üzerinden attı. Dedikleri tamamen doğru. İnsanları tanımadan yargılamayın. Sizin bu konular hakkında bilgili olmadığınızı zaten bütün site biliyorken de yıllarını bu işe harcamış ve hala eğitim gören bir havass öğrencisini de farklı şeylerle itham etmeye kalkmayın, abes kaçıyor.

Sayın Cem,
Sizin doğruyu söylediğinizi ve uyarılarınızda ne kadar haklı olduğunuzu tüm site biliyor.

Cem

Kayıtlı Üye
Aziz kardeşim ben 37 yaşındayım evet senelerdir bu ilimle uğraşıyorum iki ocak sahibiyim yaşadıklarımı anlatabilsem inanın bana duyanlar kafalarını secdeden kaldırmazlar ben sadece bu ilmi öğrenmeden bu işe girmeyin inanın yemin ediyorum çok zararlı çıkarsınız ve yukarıda yazdım her şeyde gerçektir Allah biliyor sadece uyarmak istedim bu ilimde pişmeden gayp alemine dalan o alemde boğulur bu kadar net iyice araştırın kendinizi hazır hissettiğinizde çalışmaya başlayın unutmayınki her işin başı maneviyat

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bune ya daha dün arkadaşın tekini uyardım Havas ilmine ait bir kelime bilmezken Havas konularında uzman kişilere yorum yapıp terslik yapıyordu eğer bu konulara ilgin varsa bu ilmi öğrenmek istiyor git ders al araştır kendini buna ver dedim tamam dedi.Ve bugün yine o kişi gidip büyü konusunda birisini daha tersledi sonra da grupta paylaşılan bir davet uygulamasını akşama deneyeceğim dedi onu bu davet uygulamalarıyla ilgili uyardım bilmeden etmeden davet yapılmaz dedim uyarmak için mesaj yazdım git araştır dedim git bu konuları öğren dedim kendini ver dedim o kişiden gelen mesajda ben araştırdım ve akşam davet yapıcam daha 1 gün geçmeden o kişi Havas'çı olmuş olaya bak ya ben Havas ilmine kendimi vereli 1,5 ay oldu ve hala da kendimi geliştiriyorum beni biliyor buradan çoğu kişi ben 1,5 aydır araştırmama rağmen bir davet bile yapmadım o kişi 1 gün araştırdı davet yapıcam diyor gidiyor burdaki uzmanları tersliyor ondan en son gelen mesajta ben davet yapıcam o varlıklar bana bir şey yapamaz benim onlara zararım dokunur siz olsanız bu kişiye naparsınız ya onu 2 kere güzel şekilde uyardım kendine zarar vericeksin dedim dinlemiyor ...

Bu zamanlar çoğaldı böyle kişiler gerçi hepimiz zamanla öyledik ama bu tür kişiler çocuk oyuncağı sanıyor bu işleri o kişiden gelen mesajda merak için yapıcam diyor daveti ..

Ve daha böyle kişiler gördüm insanı sinir ediyor uğraştığım ilime bakıyorum birde onu dalgaya alan kişilere baktıkça sinirim artıyor yav siz olsanız emek verdiğiniz bir ilmi dalgaya alan kişiye sinir olmazmısınız ??

Bu ben daha üstünüm kafası insanlar daha üstün olduğu için yenebiliceklerini baş edebiliceklerini sanıyor tamam allahtan sonraki en üstün varlık insanlar ama güçte değil :) bir demon bi insanın nefesini saniyede keser dua okurum kurtulurum fln hikaye o duayı okuyon diye sen güçlü oluyorsun manasında değil o korumayı allah veriyor :D üstünlükte insanda nefis olduğu için üstün insanlar ve cinler nefsini terbiye edenler üstün tabi ama bu güçte üstün demek değil ben hepsini öldürüm yumruk atarım daha üstünüm dersende git bir demon çağır bakim ne oluyor. :D

teknik67

Kayıtlı Üye
parapısikolojik yetenekler ya doğuştan vardır yada insan kendinde bazı yetenekler olduğunu keşfeder bunu uzun yıllar boyu geliştirmek için uğraşır her uğraşan da aynı başarıyı gösteremez .belli bir aşamaya geldiğindede bende bu yetenekler var demez.kimseyede kolay kolay bahsetmez bahsetmek için gerek duymaz çünkü maddi bir beklentisi olamaz.maddi bir beklenti içine girdiğinde bu verilenler geri alınır.yani söyleyen bilmez ( bir şey söylerken kendinde yetenek olduğunu bilmez) , bilende söylemez.

candokia

Kayıtlı Üye
O kadar araştırdım havas ilminden daha az tehlikeli bir ilim istiyorum ama bulamıyorum hepsi birbirinden tehlikeli.. =/ önereceğiniz havas hariç başka islami bir ilim varmı lütfen söyleyin.. =)

biard

Kayıtlı Üye
Candokya rukye ilmini araştır forumda var havasın içinde bir ilim o da ama daha az tehlikeli dualarla şifa veriyorsun tabi Allah a yakınlık gerekiyormuş duyduğum kadarıyla nefesin kuvvetli olacak ki duaların işe yarasın.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Havasa ilgili kitaplar var olur olmadık yerleri okuyup musallata yol açıyorlar, kafayı yiyorlar sonra da. Ben ciddi olarak 2 aydır uğraşıyorum ona rağmen gece dışında hiç sorun yaşamıyorum çünkü nası yapacağını bilmek gerekiyor. Korunması var, çağırması var, inancı var. Abi eskiden bunlar her yere yazılmazdı niye artık açık açık her yere yazılıyor. Alakasız forumlarda görüyorum. Yazık o kendini üstün gören cahil arkadaşlara. Adam olmadan cin mi çarpılır? :hang:

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Ortalıkta daha besmele yazmasını bilmeyen,abdest almasını bilmeyen muska yazan o kadar çok şarlatan insan şeytanı varki;insanlar bu abdestsizlerin yüzünden çok zarara uğruyor.Havass ilmine ait bir kelime bilmemesi onlar için pek önemli sayılmaz çünkü insanları hertürlü kandırıyorlar zaten.Para için insanlara yapmadıkları aşağılıklar saymakla bitmez bu şarlatanların.Oysaki o aldıkları parayla cehennemi satın alacaklar ve sana muska yazayım sende cin var büyü var çözeriz şu kadar paraya hallederiz dediği zaman o sahtekara öyle bir Osmanlı tokatını patlatacaksınki dünyayı onüç bucak görecek ve cin çarpmışa döndüreceksin ve hadi şimdi sen kendini düzelt diyeceksin.