Harun Yahya Cinler

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Allah Aşkına Güzel Kardeşlerim Ağzından Bir Laf Duydunuzmu Ben Mehdiyim Diye Adam Diyor Ki : Tamam Benim Fiziksel Özelliklerim Hadislerde Belirtilen Mehdi a.s Benziyor Demekte Ama Ben Mehdi Değilim ve Böyle Bir İddaamda Hiç Bir Zaman Olmadı !

Ben Yukardada Bir Örnek Vermiştim ! Hz. Muhammedde İlk Çıktığı Zamanlardada Onu Dışlamışlardı ve Dalga Geçmişlerdi .

Size Birşey Söylemek İstiyorum :
Bunların Çoğunu Sizin Aklınıza Şeytan Sokuyor Bu Şahıs Hakkında Biraz Bilgi Edinin ve Bir Daha Düşünün ! Kitaplarını Okumanızı Tavsiye Ederim !
Fransa , Amerika, Almanya , İngiltere
Avustralya,Norveç, ve Bazı Afrika Ülkelerinde İslami Konferanslar Veriyorlar !
Böyle Bir İnsanın Ben Deli Olduquna İnanamam Kusura Bakmayın Ben Sadece ALLAH Razı Olsun Derim !

Benim cinlerim var herşeye kudretim var ..

Ama kullanmıyorum.

Demekle aynı kapıya çıkmıyormu ? efendim mehdinin saçları kızıla yakın benimkide hafif bukleli hani .. bu ne demektir benim mehdi olduğuma inanın ama ben kabul etmiyorum.. sürekli bunun üzerinden rant sağlamaya çalışan birisi neyse ikili tartışmaya döndürmeyeceğim iyi bir sosyal mühendis kendisi tebrik ediyorum..

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Harun Yahya' nın ne mal olduğu bellidir biraz hakkında vikipediden yada farklı yerlerden araştırma yaparsanız anlarsınız ne cins biri olduğunu...

La-edri

Kayıtlı Üye
Islami konferans veriyor olamalarinin bir önemi yokki.Imam Iskender Ali de ayni seyi yapiyor.
zaten bu ikisi nasil bir sey pesinde anlamiyorum. Mehtilik bir onda bir öbüründe.
Ben mehtiyim demez Harun ama mehtiden bahsederken kendi özelliklerini sayar, karsisindaki (ne hikmetse hep güzel ) kizlardan birisi , Siz mehtimisiniz deyince, tevazu ile basini öne eger...
Iskender daha beter o asrin imami... Birde inanip pesine takilanlar yokmu..

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Benim cinlerim var herşeye kudretim var ..

Ama kullanmıyorum.

Demekle aynı kapıya çıkmıyormu ? efendim mehdinin saçları kızıla yakın benimkide hafif bukleli hani .. bu ne demektir benim mehdi olduğuma inanın ama ben kabul etmiyorum.. sürekli bunun üzerinden rant sağlamaya çalışan birisi neyse ikili tartışmaya döndürmeyeceğim iyi bir sosyal mühendis kendisi tebrik ediyorum..

Tamamen Sizin Kendi Düşüncenizdir Facebookta Kaç Tane Hayranı Olduğuna Bakabilirsiniz :D

Facebooktaki Grupları :

Allahın Muhteşem Yaratma Sanatı !

TÜRK İSLAM BİRLİĞİ ACİLEN KURULMALI !

HARUN YAHYA VİDEOLARI !

Eğer Burda Siz Müslümanlığı Savunuyorsanız Girin ve Bakın Kim İslam İçin Daha Çok Çalışıyor Çalıştığı Halde İftira Yemektedir ...

Yok Eğer Müslüman Değilseniz Yorumunuzu Saygıyla Karşılarım !

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
ben bi eseri okumadan önce bakarımki bu eseri yazan nasıl bi karakterdir bakırköyden en az 7 adet deli raporu almış bu adamada inanmamak en doğrusu pardon mehdiydi değilmi bu adam:)

konusmana dikkat et yargılayacaksın bile dogru yargıla deli filan deme bizde cinlerle ugraşıyoruz bizdemi deliyiz

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
"Harun Yahya Mehdi değildir"

Harun Yahya adıyla bilinen Adnan Oktar ile şahsi bir sorununun olmadığını söyleyen Cübbeli, “Ben onun çok eskiden beri Mehdilik iddiasında olduğunu biliyordum ama en son kulağımla duyunca karşı çıktım. 100 tane hadis beni haber veriyor diyor. Oysa 1 tane hadis bile onu haber vermiyor” dedi. Harun Yahya’yı 30 yıldır tanıdığını söyleyen Cübbeli Ahmet, “Adnan hoca mehdi değildir” diye konuştu.

Kim bu dönemlerde mehdiyim derse yalancıdır diyen Cübbeli, “Mehdi hakkında yaptığım araştırmalar sonucu onun yüzyıl sonra ortaya çıkacağını gösteriyor. Ayrıca kıyametin tüm büyük alametlerinin zuhur ettiğini bir dönemde ortaya çıkacaktır” dedi.

Cübbeli konuşmasına şöyle devam etti, “İmam Rabbani diyor ki Mehdi her yüzyılın ilk çeyreğinde çıkabilir. Yani bu yüzyıl içinde mehdi gelmeyecek. Hatta Kıyamet bile en az 120 yıl sonra kopabilir. Çünkü Güneş batıdan doğmadıkça diyor hadis. Yani en az 120 yıl var daha kıyamete.”

Kaynak : haber7 cübbeli ahmet hoca roportajı

Elhamdurillah müslümanım iyice oku bak yazanları mehdi olduğunu idda etmiyormuş sen hayranı olduğun adamın mehdiyim demesini bile görmüyorsan boşver yaşama zaten ;)

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye

Harun Yahya adıyla bilinen Adnan Oktar ile şahsi bir sorununun olmadığını söyleyen Cübbeli, “Ben onun çok eskiden beri Mehdilik iddiasında olduğunu biliyordum ama en son kulağımla duyunca karşı çıktım. 100 tane hadis beni haber veriyor diyor. Oysa 1 tane hadis bile onu haber vermiyor” dedi. Harun Yahya’yı 30 yıldır tanıdığını söyleyen Cübbeli Ahmet, “Adnan hoca mehdi değildir” diye konuştu.

Kim bu dönemlerde mehdiyim derse yalancıdır diyen Cübbeli, “Mehdi hakkında yaptığım araştırmalar sonucu onun yüzyıl sonra ortaya çıkacağını gösteriyor. Ayrıca kıyametin tüm büyük alametlerinin zuhur ettiğini bir dönemde ortaya çıkacaktır” dedi.

Cübbeli konuşmasına şöyle devam etti, “İmam Rabbani diyor ki Mehdi her yüzyılın ilk çeyreğinde çıkabilir. Yani bu yüzyıl içinde mehdi gelmeyecek. Hatta Kıyamet bile en az 120 yıl sonra kopabilir. Çünkü Güneş batıdan doğmadıkça diyor hadis. Yani en az 120 yıl var daha kıyamete.”

Elhamdurillah müslümanım iyice oku bak yazanları mehdi olduğunu idda etmiyormuş sen hayranı olduğun adamın mehdiyim demesini bile görmüyorsan boşver yaşama zaten ;)

Sana O Kadar Güzel Bir Cevap Hazırlayacamki Özür Dileyeceksin Benden !

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye

Klavyeden Baktımda R ile L Harflerinin Arasında 15 cm. Uzaklık Var Nasıl Becerdin ?

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
ben bi eseri okumadan önce bakarımki bu eseri yazan nasıl bi karakterdir bakırköyden en az 7 adet deli raporu almış bu adamada inanmamak en doğrusu pardon mehdiydi değilmi bu adam:)

Arkadaşım Bu Sana Cevabım İlk Olarak !

1986 yılında Adnan Oktar "Yahudilik ve Masonluk" adlı kitabını yayınladı. Bu kitapta Oktar, Türkiye'deki Yahudilerin ve Masonların amacının, -kendisine göre "çarptırılmış Tevrat" ta da belirtildiği üzere- Türk halkının ruhani, dini ve ahlaki değerlerini erozyona uğratmak ve onları birer hayvana döndürmek olduğunu iddia etti.[27][28] Yahudi ve Masonların materyalist nedenlerle, evrim teorisini, dinsizliği ve ahlaksızlığı topluma empoze etmeye çalıştıklarını öne sürdü.[27]
Bu kitabın yayımlanmasından kısa süre sonra Adnan Oktar tutuklandı ve hapse atıldı. Daha sonra Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne transfer edildi. Burada 19 ay boyunca gözetim altında tutuldu.[29]

BU KİTABIN YAYINLANMASINDAN KISA SÜRE SONRA KISMINI İYİCE OKU LÜTFEN !

Wikipediadan Alıntıdır !

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor

Söylediklerinizde ne kadar haklıda olsanız. Renkli yazı fontları moderatorlerin uyarı rengidir ve bukadar büyük fontta keza öyle :)

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye

Tamam Elhamdurillah Sende Müslümansın Kara Büyüle Uğraşıyorsun Ne Kadar Güzel Bir Müslümanın Yaşam Biçimi !

Çeşitli Sitelerden Aldığım Yorumlar !

mertgf1907 isimli kullanıcı
bu adam kendini İslam'a hizmet etmeye adamış mümin biridirayrıca kendisi SEYYİD'dirharun yahya ile ilgili internette yalan yanlış bilgiler bulabilirsinizyok şöyle yapmış yok böyle yapmış diyebunların hepsi iftiradıraslında harun hocanın başına gelmeyen kalmamıştırharun hoca belki de insanlığın en büyük derdi olan darwinizme,materyalizme,faşizme,komünizme vs savaş açmıştırbazı yılanların deliğine çubuk sokmuşturtabi bütün bunların yanında karşı taraf harun yahya'yı deli diye itham ederek,yanılmıyorsam tam 6 yerden deli raporu almışlar 9 ay tek başına tek hücreli yerde yatırmışlarsayısız işkencelere uğramışama asla davasından dönmemiştir gelelim yahudi meselesine;harun hoca hz mehdi (as)ın yolunu gözlemektedirlerve hz mehdi gelince bütün ehl_i kitap olanlar ve Allah'ın hidayet verdikleri,müslüman olacak ve inşaAllah İslam'ın yükselişini,dünyaya hakim olacağını göreceğizve hz mehdi gelene kadar yahudiler,hristiyanlar Allah'ın Müslümanlara emanetleridir.

demirtekin isimli kullanıcı

Ben tüm Sayın Harun Yahya (Adnan Oktar) eserlerini ve çalışmalarını harunyahyacom ve harunyahyatv sitelerinden takip ediyorum (geçmişte başından geçenleri ve hala bazı çevrelerin kendisiyle nasıl uğraştıklarını da takip ediyorum)Kendisi ve talebeleri islamın hayrına çalışan, islam birliği için canla başla çalışan insanlar Hatta bu birlik için Türkiye müslümanlarına çok iş düştüğünü de her fırsatta vurguluyor Ahir zamanda olduğumuzu delilleriyle anlatıyor ve islamın hakimiyetine tüm müslümanları dua etmeye çağırıyor Gayri müslümleri de tavhid inancına davet edip , Kur'an daki kitap ehli hükümlerini uygulamayı teşvik ediyor Şu an insanlığın üzerindeki en büyük bela olan materyalizmin etkisi olan sevgisizliğe karşı çetin bir mücadele veriyor Açıkçası bence şu an yeryüzünde insanları sevgiye, kardeşliğe, barışa davet eden, yani islam olmanın temel özelliklerini en yoğun biçimde eserleriyle ve çalışmalarıyla ortaya koyan islami önderlerden biri

Allah kendisinden razı olsun, yar ve yardımcısı olsun

Bu siteye bugün üye oldum Bu forumdaki bütün müslüman kardeşlerimi saygı ve sevgi ile selamlıyorum

Harun Yahyanın Kendi Hz. Mehdi Hakkında Kendi Sitesidir ! Bir Bakın İsterseniz !
Çok Ayrıntılı Bilgi Bulabilirsiniz !

Hz. Mehdinin Alametleri Hakkında !

Hz. İsa Hakkında Çalışmalarınıda Bulabilirsiniz !

Harun Yahyayı Neden Müslüman Olarak Görmüyorsun Arkadaşım ? Cübbe Giymediği İçinmi Modern Giyindiği İçin mi ? Cübbeli Ahmet Hocayımı Daha Çok Görüyorsun Televizyonda Yoksa Harun Yahyayı mı ?

Başka bir site linki veya adı vermek yasaktır.
Gizlimabet Yönetimi

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Konuyu ikili tartışmaya dönüştürmeyeyim diyorum sürekli cevap hakkı doğuruyorsun bana . Medya tarafından şişirilmiş yahudi destekli akıl sağlığı yerinde olmayan adnan oktar. Binlerce siteler tv kanalları destekliyor.Ve sen benim büyü yapmamı eleştiremessin burası ne forumu arkadaşım büyü okulu ? parapsikoloji forumu .. Saygılı olmayı öğrenmediğin müddetce yeni müritler kazanamassınız asla bir ilim sahibine yakışmayan bir jargonu var hayranı oldunuz şahsın ve buradanda çıkartabilirsiniz nasıl bir şarlatan olduğunu artık cevap vermeyeceğim ikili tartışmaya dönüşmesin ..