Hamile olabilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

l'esprit

Kayıtlı Üye
Lütfen bana biraz bilgi verin. Bir musallat durumu söz konusu oldu ancak ben pek korkmadığımdan büyütmedim, kötü olayları atlattık ve hayatıma devam ediyorum. Hamile olmam biyolojik olarak imkansız. Normal yollarla hamile kalabileceğim bir birleşme yaşamadım. Ancak son zamanlarda karnım büyüyor, kilo aldığımı varsayıyorum ancak bilirsiniz karnın şekli hamilelikte kasıktan başlayarak büyüdüğünden kendini belli eder. Benim karnım o şekilde bir görünüm aldı. Bazen iyice şişiyor ve sert sanki 6 aylık bebek var gibi oluyor bazen küçülüyor. Ve baş dönmelerim var, mide bulantıları yaşadım bir süre, sebepsiz bayılmalar.. çok iştahım açıldı ve çok fazla uyur oldum. Bunları o şekilde yorumlamak istemiyorum ancak elim istemsiz olarak sürekli karnıma gdiyor, duygusal yönden kendimi hamile gibi hissetmeye başladım ve bir kaç kez fal baktırdığımda ölü cenin çıktığı için ayıca rüyalarıma da ağlayan kanlı bebekler giriği içinde fazla etkileniyorum. Psikolojik olarak böyle hissettiğimi düşünmeye çalışıyorum ama sanki bebeğim varmış ve karnımda ölmüş gibi geliyor. benim istediğim bu şekilde bir hamilelikte gelişmeler nasıl olur olağan bir hamilelik gibi mi olur? Bu nedir?
Kusura bakmayın cümlelerimi çok toparlayamadım. Yaşım küçük ve ben bu kez korkuyorum.. Lütfen, bilgilendirirseniz sevinirim.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Yapabileceğiniz en iyi şeyin doktora gitmek olduğunu düşünüyorum

dugukann

Kayıtlı Üye
Vehim insana her türlü oyunu oynar.Bu düşünce beynini meşgul ettiği sürece dahada kökleşir.
Hiç bişe yapamıyosan eczaneden bir hamilelik testi alıp beynini kemiren bu düşüncelerden kurtul.

La-edri

Kayıtlı Üye
Cinsel bir yaklasim yasamdiginiza göre neden hamile olmabileceginizi düsündünüz ki ? Malum bebekleri "artik" leylekler getirmiyor..

AJA

Elit Üye
Kişi varlık tarafından hamile kalmış olabilirmiyim diye soruyor yani bunun mmkün olup olmadığını sanırım,eğer bunu soruyorsanız net bilgim yok kulaktan dolma şeyleri size yazmamın manası da yok ki bunlar internette yeterince mevcut.İlle de içiniz rahat edicekse biolojik olarak mümkün değil..Dr.a gidin belki de başak rahatsızlığınız vardır yada musallatın etkielrinden tam olarak temizlenememişsinizdir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuda bir arkadaştan bazı şeyler duymuştum eğer kafadan sallamadıysa bu konuda şu bilgiyi aktarabilirim bir varlık ile insanın birleşmesinden meydana gelen çocuklar yaşayamıyor ve bu doğum bizim anladığımız biyolojik bir doğum değil onların alemine dair bir doğum

l'esprit

Kayıtlı Üye
Bir rahatsızlık üzerine doktora gitmiştim. Ultrason görüntülerimde böyle bir şey çıkmadı. Bunun mümkün olduğunu biliyorum. Ancak eğer -adına hamilelik deniyorsa- bu süreç bildiğimiz şekilde mi ilerler? Sonuçta normal bir gebelik değil. Bebeğin gelişimi normal olur mu? Biyolojik testlerle vs. ortaya çıkar mı?

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Midede herhangi bir rahatsızlığınızda olabilir, ben bir doktora görünmenizi tavsiye ederim.

berula

Kayıtlı Üye
Dış gebelik yaşıyor olabilirsiniz. Belirtileri normal hamilelikle birebirdir; karın şişmesinden mide bulantısına kadar fakat ortada bir cenin yoktur

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
Bence en iyisi bir doktora giderek check-up yaptırmanız. Zira vücudun her yeri birbiri ile bağlantılıdır.Vucudun başka bir yerinde ortaya çıkan herhangi bir sorun farklı rahatsızlıkların ortaya çıkmasına neden olabilir.Kötü ruyalarinza gelincede lucid rüya yapmanızı tavsiye ederim.büyük faydasını göreceğinize eminim. Geçmiş olsun..

l'esprit

Kayıtlı Üye
Tesekkurler gizlimabet ailesi. Sayin Berula peki dis gebelik ultrason veya kan tahlillerinde ortaya cikar mi?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Cinsel ilişki yaşamadıysanız tıbben dış gebelik yaşamanızda imkansız. Yani şuan gebe olmanız ne kadar imkansızsa dış gebelikte o kadar imkansız.

l'esprit

Kayıtlı Üye
Bir musallat söz konusu bana. Bir anda degisen bir cin var veya bu tanidigim degismediyse kotu bir tanesi geldi. Cin ve insanlarin bu tip iliskilere girdiklerini biliyorum
Ve onlar istediginde bu ruyada vs. de olabiliyormus. yani ben hatirlamiyor olmam bir seyi degistirmiyor. Umarim bunlar yasadiklarimin etkisi, psikolojik bir sarsinti veya olagan biyolojik bir rahatsizliktir. Ama bir cin bebegim varsa.. Normal bir bebek icinde kucugum. Bu sabah karnim kucuk uyandim suan sert ve sivri kocaman bir karnim var. Ben onu dusundugumdr yatisiyor sanki suan onu istemedigimi bildiginden bu kadar sivri gibi geliyor.. Bazen onu boylesine kabulleniyorum bazen olmasi gerektigi gibi olmadigina inaniyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hiç doktora gittiniz mi? Kendimi hamile hissediyorum diye ?Düşününce varlıkla ilişki olup olmaması bile tartışma konusu. Bu oluyorsa bebekte olabilir mi? diyede düşünülebilir. Bana ilişki olabilir gibi geliyor ama bebek mantıken mantıksız geliyor çünkü sperm ile hamile kalabiliyor bir kadın. Belki düşüncede psikolojik olarak yaşanabilir varlıkla olan bir ilişkiden sonra bu hamilelik ama bu gerçekte olan bir şey değildir diye düşünüyorum. Bakalım zamanla durumunuz nasıl seyredecek yazın paylaşın bizimle. Buarada Rose Marryin Bebeği diye film vardı. Korkmaz iseniz izleyebilirsiniz.

l'esprit

Kayıtlı Üye
belki bir saglik sorunu olabilir ama normal bir gebelik imkansiz. film icin tesekkurler.

dugukann

Kayıtlı Üye
Fiziksel bir cinsel ilişki yaşamadıysanız hamile kalmanız imkansız.Mide bulantıları psikolojik.

cileklikadin

Kayıtlı Üye
eger bir birliktelik yasamadiysan dis ya da normal gebelik imkansiz. Sen yalanci gebelik olmus olabilirsin. Psikolojik bir durum bu ve ayni gercek gebelikteki gibi karin siser, mide bulanir yani belirtiler aynidir gercek hamile gibi olursun ama aslinda bebek yoktur. Eger kafaya cok takiyosan psikolojik olarak vucudunu hamile bir insan gibi clismasini saglarsin. sen ne dusunursen beynine ne emir verirsen onu uygular. bence normal bi doktora gidip gerekli tahlil ve kontrolleri yaptirdiktan sonra bi psikiyatr'a gitsen cok iyi olur varliklarla alakali oldugunu dusunmuyorum. iyiaksamlar.

acid

Kayıtlı Üye
Yaratılış özellikleri ve elementleri farklı olan varlıkların fiziksel olarak birleşmeleri ve üremeleri açıkçası bana mümkün gibi görünmüyor. Forumda da bu konuda açıklamalar yapılmıştı, yine benzer başlıklarda. Yukarıda diğer üyelerde bahsetmiş. İnsanlarda birçok rahatsızlık psikolojiktir. Size birisinin böyle bir şey bahsetmesi ya da duyduklarınızdan yola çıkarak bende de olabilir mi demeniz, kendinizi inandırmanız sonucunda da bu belirtileri yaşayabilirsiniz. Ayrıca birçok hastalığın belirtisi benzerdir, hamilelikle ortak belirtileri olan fiziksek rahatsızlıklar da bulunmakta. Doktor kontrolünden sonra eğer fiziksel bir sorun bulunmazsa, psikoloğa gidebilir terapilerle bilinçaltınızı rahatlatabilirsiniz. Meditasyonda bu konuda size büyük fayda sağlar. Açıkçası benim görüşüm yazdığınız sıkıntılardan dolayı korkunuzun hala geçmemiş olması ve bu konulardaki söylentiler korkunuzu daha da artırmış.

La-edri

Kayıtlı Üye
Dis gebelik döllenmis yumuranin rahim disinda baska bir yere yerlesmesine denilir ve bu cok tehlikeledir karin öyle 6 aylik bir bebek gibi buyumez zira hic bir organ 6 aylik bir bebegi tasiyacak kapasiteye sahib degildir, kaldiki byle bir durumda cok yogun sancilar olusur, ve elbette yine cinsel iliski sarttir.

Görünmeyen varliklardan hamile kalmis olabilirmiyim diye merak ediyorsaniz bu mümkün degildir, acilen bir doktora gitmeniz gerekir.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
İnsan dışında herhangi bir varlıktan hamile kalma olasılığınız yok, özellikle de cinler ve soyundan. Çünkü cinlerin üremeleri hava ile olurken insanların ki bildiğiniz üzere yumurta ve sperm aracılığıyla olur. Biyolojik olarak yumurta ve havanın döllenmesi söz konusu olamaz. Sizin sorununuz paranormal bir durumdan ziyade fizyolojik bir rahatsızlık sadece. Doktora görünmenizi tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...