Hakkımı VER skripti

emre0654

Kayıtlı Üye
Kendi görevli varlığın olması gerekmiyor. Davet edip görev veriyorsunuz. Sonra da ödeme yapıp baştan saviyorsunuz. Benim kullandım yontem bu.
Varlık davetinde Türkçe konuşursak varlıklar anlıyor mu bizi ? Yoksa farklı bir dil mi kullanmak gerekiyor ciddi anlamda soruyorum bilmediğim için

nurumm

Kayıtlı Üye
Kendi görevli varlığın olması gerekmiyor. Davet edip görev veriyorsunuz. Sonra da ödeme yapıp baştan saviyorsunuz. Benim kullandım yontem bu.
Sevgili Absoluta burda birkaç aklıma takılan bişey var.Bununla ilgili soru türeten de olmamış.1.ödeme yapıp baştan savdığımızda bizim yakamızda olmayacaklar orası okey ödemelerini yapmaz isek onlarda karşılığında bizim istediğimizi yapmıyorlar mı? yapıyorlar da peşimizi mi bırakmıyorlar ? 2.Kendi görevli varlığın olması gerekmiyor diye dile getirmişiniz mesela şans isteyecek yada iş isteyecek para isteyecek vs hangi varlığın hangi görevi üstlendiğini nasıl öğrenebiliriz ? bununla ilgili birkaç gündür de bi böyle araştırma da yapıyorum.Bilgisiz araştırma yapmak da boş araştırma gibi bişey oluyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu bana iş ilanı gibi geliyor. Sen ritüeli yapınca ilanı açıyorsun ve işi yapmak için en uygun özelliklere sahip olan gelip başvuruyor.
Aynen.

ödeme yapıp baştan savdığımızda bizim yakamızda olmayacaklar orası okey ödemelerini yapmaz isek onlarda karşılığında bizim istediğimizi yapmıyorlar mı?
Aynen

Kendi görevli varlığın olması gerekmiyor diye dile getirmişiniz mesela şans isteyecek yada iş isteyecek para isteyecek vs hangi varlığın hangi görevi üstlendiğini nasıl öğrenebiliriz
Bu şekilde sizin görevli varlık gibi oluyor. Yalnız bu hüddamlarda gibi değil. Varlığın efendisi olmuyorsunuz. İşvereni oluyorsunuz. İşten memnun kalmazsanız , kovarsiniz olur biter.

UnauS

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Merhaba

Rune yazılı olan kağıdı yaktıktan sonra havaya savurmadan önce mumun sönmesini beklemeli miyiz yoksa rune yazılı olan kağıdı yakıp havaya savurduktan sonra tekrar maji yaptığımız yere gelip mumun sönmesini mi bekleyeceğiz

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
Rabbim kimseyi zor durumda bırakma, hak etse bile kibir ile "ben haklıyım" dedirtme.Bana bak.Beni gözetme ve kiracısı olduğumuz gezegenini talan ettiğimiz için affet.Hakkını helal et ey su ışığının Rabbi.Şüphesiz asıl Hakk sahibi ancak sensin sen.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Rabbim kimseyi zor durumda bırakma, hak etse bile kibir ile "ben haklıyım" dedirtme.Bana bak.Beni gözetme ve kiracısı olduğumuz gezegenini talan ettiğimiz için affet.Hakkını helal et ey su ışığının Rabbi.Şüphesiz asıl Hakk sahibi ancak sensin sen.
Nico, ahlak muhabbetleri sohpet konusunda yapılır. Şimdilik şikayet etmiyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute bu skripti aynı muameleye maruz kalsın karşı tarafa bana ne yaşattıysa diye niyet etsek o yönde olumlu sonuç verir mi ? böyle bi şekilde deneyimlediniz mi hiç ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute bu skripti aynı muameleye maruz kalsın karşı tarafa bana ne yaşattıysa diye niyet etsek o yönde olumlu sonuç verir mi ? böyle bi şekilde deneyimlediniz mi hiç ?
Deneyimlemedim. Hiç öyle bir derdim olmadı. Ben karşı tarafın acı ızdırap çekip cekmeyecyinle ilgilenmiyorum. Hakkımı almamla ilgileniyorum.
Deneyin

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Tükürük ile mi yoksa yakarak mı aktiflestirrcegiz, konuda yakarak skript durdurulur da diyor, aklım karıştı