Hafıza yenilemek

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Hafızayı silmek belki mümkün değil ama bize yoğun keder elem veren bazı şeyleri unutmak için yapılacak şeyler var mıdır ?
Psikolojik destek aldım biraz manevi olarak soruyorum

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Kötü anıları unutmanın yolu, çöp bilgi kabul etmekten geçer. Her anı, birikmiş bilginin geometrik formudur. Bu bir resim, insan silueti ya da eylem oluşturacak durağanlık olabilir.

Kendi telkininizi yaparken, dilinizden dökülene ne kadar inanırsanız, o kadar başarılı olursunuz. Sesinizin frekansını kullanın ve zihninize komut verin. Kuşku duymayacak kadar kararlı olun :)

4

43887

Profosyonel anlamda çalışmak isterseniz regresyon terapi, hipnoz çalışmaları da iyi gelecektir. Bir arkadaşım bu sekilde kurtuldu. Ağır bir dönemden geçmisti regresyon terapi ile aldığı seanslar yardımıyla tıkanıklar geçmisin agırlığından kurtuldu. Beni de açıkcası şaşırtmıştı. İncelemenizi tavsiye ederim.

Talahu

Kayıtlı Üye
Aslında negatif enerji temizliği için bir sürü video olmasına rağmen şu videoların tamamını istediğin uygun bir vakit ile aşağıda verilmiş sıraya göre dinlemen yeterli olabilir.

EXECUTİONEREXECUTED

Kayıtlı Üye
İş
Psikolog
Profosyonel anlamda çalışmak isterseniz regresyon terapi, hipnoz çalışmaları da iyi gelecektir. Bir arkadaşım bu sekilde kurtuldu. Ağır bir dönemden geçmisti regresyon terapi ile aldığı seanslar yardımıyla tıkanıklar geçmisin agırlığından kurtuldu. Beni de açıkcası şaşırtmıştı. İncelemenizi tavsiye ederim.
Regresyon terapisi konusunda profesyonel anlamda çalışmalar yapan kişiler kimler acaba?

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Eterik bağ kesme çalışması yap. youtubeda bir sürü örneği var.bana çok iyi gelmişti .bir kez değil birkaç kez yap .

Demre

Kayıtlı Üye
Bir şeyi tutkuyla sevmeyi deneyin.. Mahiyetinin onemi yok, ornegin ekonomiyle ilgilenin. o kadar askla yapin ki bunu, her firsatta ilgilenin ve ona ayirdiginiz her saniyede ondan baska bisey gelemesin akliniza. Odaklanin, ogrenin, gelişin, abartip uzmanlasin hatta.. Ya da neye ilginiz varsa.... Zaman herşeyin en mukemmel ilacıdır bu arada?

sekonds34

Kayıtlı Üye
Sizi üzen sorunu eğer gerçekten haklıysanız o olayı yaratan kişi ve grupların kötü taraflarını size ait olmadığını düşünün onlar kötülük ler size aiti enerji değil zaten enerji ni çektiğin an o kişi domino taşı gibi yıkılıyor tavsiye ederim

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Bilgi değil... O bilgiyle birlikte ona etiketlediğiniz duygu dolayısıyla etkilenirsiniz.

Duygularınızdan kaçmayın. Yüzleşip arının

4

43887

Regresyon terapisi konusunda profesyonel anlamda çalışmalar yapan kişiler kimler acaba?
Alanında iyi birkaç kişi biliyorum. Ancak sitemizde reklam içeriğine girdiği için paylaşmam uygun düşmez. Ama iclerinden site sahibi Urum'un ismini verebilirim. Hipnoz kendi alanıdır. Hatta beraber hipnoz ile geçmiş yaşam çalışması da yapmıştık. İlk verdiği hipnoz egitimine de katılmıstım. Alanında gayet başarılıdır.

Mithra

Kayıtlı Üye
Bakış açınızı değiştirirseniz iyi yönden bakabilirsiniz, aslında iyi değil başka çıkarı yok.Kötü olaylar, ıstırap acı, bahtsız bedevi şansı vs. bunların hepsi sizin pişmeniz ve deneyimlemeniz için gereken durumlar ve kişiliğimizin oluşması yönünde gereken derslerdir.Kötü sandığınız olaylar bizlere level atlatır, kısaca kötü günler geri de kaldı, daha kötü günler bizi bekliyor veya iyi olanlar olayları nasıl yoruladığınıza bağlı.