Hafıza kuvveti için ne önerirsiniz??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Selam arkadaşlar, şu an zorlu bir dönemdeyim çünkü okuduğum okul çok zor ve çok ezber gerektiriyor. Aslında hızlı düşünmek de gerekiyor ayrıntıya girmiyorum. Kısaca hafızamı kuvvetlendirecek ve zihnimi çöplerden arındıracak prafik ve yararlı bir teknik varsa paylaşırsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler:)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
-Öncelikle sağlıklı beslenme,bir uzmana gidin ve kan değerlerinize genlerinize göre size uygun bir beslenme programı hazırlasın antioksidan özellikkli bir beslenme olucaktır bu.

-Normal su yerine alkali su tüketin

- Beyin egzersizleri vardı onları inceleyin hergün programlı bir şekilde yapın.

-Her sabah bir bardak havuç suyu için .

- Sitede mundra'lar paylaşılmıştı onları uygulayın ( bilen birisiden danışarak uygulayın yanlış birşey yaparsanız zarar görebilirsiniz )

-EFT uygulayın

-Spor yapın kan akışını hızlandırır,spora birden yüklenmeyin hafif egzersizlerle başlayın

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
modafinil diye bir ilaç var.zekayı arttırıcı etkiye sahip.fakat doktora danışmadan kullanmanı önermem.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Konsantrasyon egzersizleri yap,Beyin egzersizleri yap,sağlıklı beslen,spor yap....

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Tavsiyeleriniz için teşekkürler ama bunları yapabilmem için hiç vaktim yok:( ben söylediğim gibi daha pratik ve zihinsel yani meditasyona benzer her yerde uygulayabileceğim bir egzersiz istiyorum. Dediklerinizi internette herhangi bir sitede bulabilirim, ama istediğim tarzda sadece gizlimabet sakinlerin bir fikri olabileceğini düşündüm:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...