Hadim ne gibi anlaşma ister?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bu aralar sık sık konular açıyorum. İstediğim cevapları alamadığımdan yeni konular açmak zorunda kalıyorum. Ben iki davet arasında kaldım. Birinci davet melek, ruhani davetleri 17 gün okumalardan sonra olur diyor. İkinci davetse 2 güne bir hadimin olur diyor. Birincisi isteklerimi verebilir. Merak etdiğim iki güne hadim edinmek olur mu ve benimle ne gibi anlaşma yapabilirler, istekleri ne olur? Mesela zenginlik verebilir mi hadim? Bu konuma istediğim cevabı alayım. Bir de gerekli olmadıkça konu açmayacağım. Bildiğiniz bir şey varsa lütfen bilgilendirin.

bülend

Kayıtlı Üye
bildigim kadarıyla namazlarını kaçırmamanı, islami olarak yaşamanı günahlardan kacınmanı ister tabi yapıcagın davet islami bir davetse.sana zenginlik verebilir bunun için zaten ayrı hadim davetleri var 3 günde sonuç alıcagın ama bu aldıgın paradan harama harçamaman kuralını koyar ortaya.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri riyazatlı olup, sadece perşembe günü oruç tut. Her farz namazın ardından 1500 defa "zikri yazmıyorum" ismini zikredersin. Okuma anında güzel kokulu bir buhur yakarsın. Hadim güzel bir şekilde gelip istediğin anlaşmayı
yapar. Hadimi yiyecek ve içecekte dahi kullanabilirsin.

Ben azeriyim, o yüzden bazı sözlerde zorluk çekiyorum. Mesela üç gün mü zikri yapacağım yoksa sadece perşembe günümü?

mortuus

Kayıtlı Üye
Defalarca yetkin kişiler sizi uyardı açıkcası artık ben rahatsız olmaya başladım. Uğraşını verdiğimiz şey bu kadar ayaklara düşmemeli... Trollüyormusunuz bilmiyorum ama lütfen biraz aklınızı başınıza devşirin. 1-2 güne hüddamın olur ney yahu? Anlaşma mı?
Hüddamlar seçilmiş kişilere verilir "tanrı tarafından" Ne anlaşması?

Hocam diğer başlıkta dediğimi tekrar etmek istiyorum, bir uzmandan yardım alın. Ve bu konulardan kendinizi uzaklaştırarak yaşadığımız dünyaya alışmaya bakın, boşa kürek çekiyorsun genç yaşta zamanına yazık etme...

Anlayana sivri sinek saz, anlamayana sazı... tövbe tövbe

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sizi biraz nezakete ve terbiyeye davet ediyorum.Yazım tarzınız hem site kurallarına hemde ahlak kurallarını aykırı.Kaş yapayım derken göz çıkarmak sizin yaptığınız.Lütfen biraz terbiye.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Defalarca yetkin kişiler sizi uyardı açıkcası artık ben rahatsız olmaya başladım. Uğraşını verdiğimiz şey bu kadar ayaklara düşmemeli... Trollüyormusunuz bilmiyorum ama lütfen biraz aklınızı başınıza devşirin. 1-2 güne hüddamın olur ney yahu? Anlaşma mı?
Hüddamlar seçilmiş kişilere verilir "tanrı tarafından" Ne anlaşması?

Hocam diğer başlıkta dediğimi tekrar etmek istiyorum, bir uzmandan yardım alın. Ve bu konulardan kendinizi uzaklaştırarak yaşadığımız dünyaya alışmaya bakın, boşa kürek çekiyorsun genç yaşta zamanına yazık etme...

Özür dilerim kardeşim. Bilseydim konu açmazdan önce senden izin alırdım... İsteyen, istediğini paylaşır. Bu benim hayatım, benim tercihlerim. Bence gayet güzel bir soru sormuşum. Site kurallarından kenar konu açmadım. Bu yorumumdan sonra yorum yapıp konumu kirletme lütfen!

bülend

Kayıtlı Üye
kardeşim sen şevkini kırma dene davetini umarım iyi bir sonuç alırsın.

quanttum

Kayıtlı Üye
Mortuus adli uye sacmalamis dogrusu.

Davet tabiki sahih olabilir ancak bu isler okadar kolay olmaz. Bu davet 4 gun suruyor kingenelde o civar surer ancak bundan once en az 1 hafta perhiz yapman lazim

yani cok az yemek yiyeceksin hayvansal bisey yemeyeceksin az uyuyacaksin 5 vakit namazini kilacaksin.

riyazat kotu islerde de vardir cunku hayir da serde allahtan dilenir.

daha sonra davetini yaparsin. Hadim gelir ise ona demen gereken seyler vardir demezsen cekip gider.
Selamini alirsin hadimin ve istegini soylersin hadim olsun istiyorsan ya falan filan. Kalan hayatimda hakli olan amellerimde (ve ya ser amellerimde) bana yardimci olacak bir hadim istiyorum dersin.
hadim gider gelir sana bir yuzuk veya tas verir ve anlasma ozaman yapilir.

yalniz o 4 gun kolay gececek sanma hadim gelmeden seni sinar yani dener. Korkutur emrindeki cinleri gonderir. Dayanabilirsen gelir dayanamazsan birdahada gelmez.

davette her gun namaz kilip okuyacagin yaziyor bide extra olarak persembe oruc tutacakmissin.

bu pek dogru degil gibi kasem lazim . Dualar lazim sadece zikirle olacagini sanmiyorum

sevgi ve isikla ;) basarilar

sermis

Kayıtlı Üye
nacızane fikrımı yazmak ısterım sanal alemde bılınen hadim ve hüddam terımlerı tamamen yanlıstır
hadim davetle gelecek bır varlık degıldır kımseyle anlasma falan yapmaz size görunmez o sızın güzel amelınıze karsılık verır verılen emır dogrultusunda görevını uygular ve ceker gıder eger gıtmesı gerekıyorsa nuranı bır varlıktır ..piyasada gördugunuz hadım davetlerı vs yalan dan öte gıtmez..hadım aracı varlıktır sadece ıyılık ve emır ıcın görevlıdır..hüddam ıse cok güçlu bır varlıktır bır nevı yasadıgı alemın evlıyası gıbı aynı görev ıcın vardır asla kötu nıyetı olmaz amel dogrultusunda emır ıcın gelır..cok yetkılıdır ....moralını bozmak ıstemem ama hıc bır davet gercek anlamda yerını bulmaz onlar davetle gelmez onlar ısterse lütuf olarak gelir itikata tevekkule yanan kalbe karsılıksız sevgıye gelır..haaaa gelenler vardır onlar sadece cerez olan cin taıfasıdır..bır huddam yada hadım gelecekse onun gelmeden öncekı enerjısı dahı ınsanı transa sokmaya yeter her ınsanın enerjısı kalbı kaldırmaz ..gelenler arada oyun ısteyen cınlerdır oynar ben huddamım hadımım der dalga gecer garıbımde bana geldı sanar ..bu davetlerı yapıpta basarı saglayan yuzde 5 gecmez ..ısteyen denesın onun yolu rıyazatlar terkper davetler degıl o gelenlerın ne yetkılı oldugunu bılse ınsan oglu korkusundan utancından karsısında kelam edemez cekınır sen onu hak edeceksınkı gelsın ..mısal neden bır evlıya benı zıyarete gelsın ayagıma gelsın ne hıkmetım var olabılır nedemek ıstedıgımı anlatabılmısımdır umarım

Sasdad

Kayıtlı Üye
Hadim hizmetlidir.Anlaşma yapılmaz.

Bu arada sermis yaşadınızmı bu dediklerinizi yoksa uyduruyormusunuz ? Çünkü yaşamadıysanız bu kadar detaylı bilgi veremezsin Hadim konusunda başka bir kaynaktan birazda kendi çabanızla bir yazı oluşturmunuz sanırım ?

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Hadim hizmetlidir.Anlaşma yapılmaz.

Bu arada sermis yaşadınızmı bu dediklerinizi yoksa uyduruyormusunuz ? Çünkü yaşamadıysanız bu kadar detaylı bilgi veremezsin Hadim konusunda başka bir kaynaktan birazda kendi çabanızla bir yazı oluşturmunuz sanırım ?

Kitapta öyle yazıyor. Hadim gelir ve karşılıklı yeminli anlaşma yapılır.

mortuus

Kayıtlı Üye
Saçmaladığımı söyleyenler olmuş, şevkin kırılmasın devam et diyenler olmuş :) Yahu arkadaşlar bu işler normal mi? Siz ne sanıyorsunuz bunu? Adamın şevki kırılsa ne olur kırılmasa ne olur, bu iş kader işi şevkle veya azimle alakası yok... Konuşurken biraz mantık kullanın.

Bu arkadaş maddi işler için istiyor ilgili yardımları... E tabi ki ilahi şeyler bu tür nefsi şeyler için davete icabet etmezler, sonrasında görün bakın bu arkadaş demon daveti gerçekleştirmek isteyecek. Ki onuda yapmak için epey bilgi ve para lazım ya neyse. Sonuç olarak benim arkadaşla kişisel bir sorunum yok ben onun nezdinde bu tür başlık açanlara konuştum. Ama tabi ki doğru söyleyen dokuz köyden kovulur. İkili atışmaya dönüşmemesi için artık bu arkadaşın başlıklarına yazmayacağım, lütfen bu iletiye verecek sağlam bir cevabınız yok ise susunuz.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
mesela bir hadim çağırdınya sana ilk gelecek varlık ifritlerdir ve sana geçmişin veya arkadaşların hakkında bi kaç doğru bilgi verir ve yavaş yavaş seni kandırır eğer etrafında bu işlerin bi uzmanı yoksa zamanla seni çok büyük çıkmazlara sokarlar ve hayatını karartırlar yani bilmediğiniz davetleri ve okumaları kesinlikle yapmayın pirince giderken bulgurdan olabilirsiniz ve asla hadimler ve hüddamlar takva sahibi veya belli bi enerji seviyesine gelmemiş insanlara bağlanmazlar eğer çağıran kişi bazı özellikleri taşımıyor ve zayıf iradeli bir kişi ise zarar dahi verirler
1. hadim veya hüddam çağırırken tahareti kamile olmak zorunda gerekir
2.belli bir manevi ve iradei güce ulaşmak gerekir çünkü hadimde bir enerjidir ve enerjimize eklenir ve kaldırabilecek güce ulaşmak gerekir
3.basiret kalp veya gönül gözlerinden birini açmak gereklidir
4.islami baz alarak söylüyorum sürekli namazlarını ara vermeden kılmak nafile ibadet yapmak ve elinden geldiğince oruçlu olmak gerekiyor
5.çok büyük günahlar işlememiş olmak gerekiyor
6.yapılcak davete sonuna kadar uygulamak ve azimli olmak gerekiyor
7.güvenilir bir kişiden davet almak gerekiyor
günümüzde bir çok forumdaki davetlere bakıyorum bir çok kişi hüddam diye ifritleri davet ediyor ve kafayı bozuyor.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bu aralar sık sık konular açıyorum. İstediğim cevapları alamadığımdan yeni konular açmak zorunda kalıyorum. Ben iki davet arasında kaldım. Birinci davet melek, ruhani davetleri 17 gün okumalardan sonra olur diyor. İkinci davetse 2 güne bir hadimin olur diyor. Birincisi isteklerimi verebilir. Merak etdiğim iki güne hadim edinmek olur mu ve benimle ne gibi anlaşma yapabilirler, istekleri ne olur? Mesela zenginlik verebilir mi hadim? Bu konuma istediğim cevabı alayım. Bir de gerekli olmadıkça konu açmayacağım. Bildiğiniz bir şey varsa lütfen bilgilendirin.

Sayın King Of Stellar,
Azminizi ve şevkınizi kırmak istemem, şahsen konuda uzman olduğumu da iddia edemem ancak istedikleriniz için esma çalışmanız daha makul olur gibime geliyor, onun da incelikleri var ve niyetlerle ilgisi var ve hangi çalışma yaparsanız yapın temelinde islam inancına göre yapacaksanız Allah'ın izin vermesi var yani O'ndan rıza istemeniz şartı var. O'nu aştım da kendi çabamla ya da Ahmet'in Mehmet'in yardımı ile hadim sahibi oldum diye bir şey (İslam içinde) yok.

Yapmak arzu ettiğiniz şey hayırlı bir şey ise,çıkmak istediğiniz hayırlı bir yol ise, bildiğiniz gibi duanızı arınmanızı yapın ve Allah'tan size yardımcı ve rehber olmasını dileyin, O size uygun bir rehberliği yapacak ya da rehberi gönderecektir zaten. Ancak izleyeceği yol göstereceği yol sandığınız gibi olmayabilir. Ya da önünüzde kanatlı ruhaniler görmeyi beklemeyin.(Bu misaldi) Yapmak istediğiniz hayr olmayan kötü br şey ise Rab yine sizi boş çevirmeyebilir,çünkü O dileyeni dilediğine erdirendir

Bir iki günde hadim sahibi olunur mu? Sahip olmak çok iddialı bir laf olur bence- hayır olmaz. Ama dileğinize ve kalbinize bağlşı olarak bazen belki hiç bir şey yapmanız gerekmez. Bunu açıklayabilmek için hayal meyal anımsadığım bir hikaye örnek vermek istiyorum, umarım yardımcı olur.
Bir çocuk sahilde martılarla oynuyormuş, martılar onla şakalaşıyor etrafında uçuyor hatta bazen eline koluna omzuna konuyormuş. uzaktan seyreden bir adam, bugün bir tanesini yakala demiş çocuğa. Çocuk sahile gitmiş ve o gün hiç bir martı onun yanına yaklaşmamış.
Faydam olmuştur umuyorum, iyi forumlar +)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sayın King Of Stellar,
Azminizi ve şevkınizi kırmak istemem, şahsen konuda uzman olduğumu da iddia edemem ancak istedikleriniz için esma çalışmanız daha makul olur gibime geliyor, onun da incelikleri var ve niyetlerle ilgisi var ve hangi çalışma yaparsanız yapın temelinde islam inancına göre yapacaksanız Allah'ın izin vermesi var yani O'ndan rıza istemeniz şartı var. O'nu aştım da kendi çabamla ya da Ahmet'in Mehmet'in yardımı ile hadim sahibi oldum diye bir şey (İslam içinde) yok.

Yapmak arzu ettiğiniz şey hayırlı bir şey ise,çıkmak istediğiniz hayırlı bir yol ise, bildiğiniz gibi duanızı arınmanızı yapın ve Allah'tan size yardımcı ve rehber olmasını dileyin, O size uygun bir rehberliği yapacak ya da rehberi gönderecektir zaten. Ancak izleyeceği yol göstereceği yol sandığınız gibi olmayabilir. Ya da önünüzde kanatlı ruhaniler görmeyi beklemeyin.(Bu misaldi) Yapmak istediğiniz hayr olmayan kötü br şey ise Rab yine sizi boş çevirmeyebilir,çünkü O dileyeni dilediğine erdirendir

Bir iki günde hadim sahibi olunur mu? Sahip olmak çok iddialı bir laf olur bence- hayır olmaz. Ama dileğinize ve kalbinize bağlşı olarak bazen belki hiç bir şey yapmanız gerekmez. Bunu açıklayabilmek için hayal meyal anımsadığım bir hikaye örnek vermek istiyorum, umarım yardımcı olur.
Bir çocuk sahilde martılarla oynuyormuş, martılar onla şakalaşıyor etrafında uçuyor hatta bazen eline koluna omzuna konuyormuş. uzaktan seyreden bir adam, bugün bir tanesini yakala demiş çocuğa. Çocuk sahile gitmiş ve o gün hiç bir martı onun yanına yaklaşmamış.
Faydam olmuştur umuyorum, iyi forumlar +)

İnanın Allahtan tüm kalbimle istedim, geceleri uyumazdan önce yalvardım. Ama duam kabul olmayınca imanım yavaş yavaş zayıflamaya başladı. Ben zengin olursam o parayı hayır için harcayacağım inşallah. O yüzden elimdeki kaynaklarla kendim yapmaya karar verdim. Duamın kabul olacağını bekleyecek kadar vaktim yok. Belkide Allahla konuşmanın yolu bizlere ihsan etdiği dualarladır. Belki bu yoldan zarar göreceğim. Ama hiç değilse denemiş olacağım. Çünkü bu benim son çarem. O hadimle bir sürü işler görmeyi planlıyorum. Bu benim son umudum. Umarım beni anlıyorsunuzdur :)

gümüş

Kayıtlı Üye
İnanın Allahtan tüm kalbimle istedim, geceleri uyumazdan önce yalvardım. Ama duam kabul olmayınca imanım yavaş yavaş zayıflamaya başladı. Ben zengin olursam o parayı hayır için harcayacağım inşallah. O yüzden elimdeki kaynaklarla kendim yapmaya karar verdim. Duamın kabul olacağını bekleyecek kadar vaktim yok. Belkide Allahla konuşmanın yolu bizlere ihsan etdiği dualarladır. Belki bu yoldan zarar göreceğim. Ama hiç değilse denemiş olacağım. Çünkü bu benim son çarem. O hadimle bir sürü işler görmeyi planlıyorum. Bu benim son umudum. Umarım beni anlıyorsunuzdur :)

Yol sizin yolunuz, bunla ilgili kimse size hiç bir şey diyemez.
Benim demek istediğim ilk iletinizde melekler hadimler-yani rahmani varlıklar demişsinz, dilek sahibisiniz, anlasma yapmak istiyorsunuz. Nasıl biz bu dünyada hastaysak rastgele doktora da değil ilgili rahatsızlıkta uzman doktora gidiyoruz, arayışınızı bu bilinçle yapmanız lazım. teşbihte hata olmaz derler, nalbura gidip bir kilo domates almak istiyorum derseniz eliniz boş çıkarsınız. ya da domates değil ama belki biraz çivi vida ıvır zıvır bişeyler alırsınız, domatesse almak istediğiniz manava gitmeniz gerekir. demem o ki kimle ne anlaşma yapmak isterseniz isteyin doğru adresten doğru şekilde istemeniz lazım gelir. hakkınızda hayırlısı olsun :)

Sasdad

Kayıtlı Üye

Öncelikle 94 lüsünüz sanırım ? bu yaşlarda bu tarz istekler olabilir.Ama siz istiyorsunuz diye Allah size hadim gönderecek değil Hadim elde etmek için bazı fedakarlıklar yapmak lazım ... Bu fedakarlıklar sonucunda Akıl sağlığını yitirmezsen hadim sahibi olursunuz.

Zengim olursam demişsinizde ...

Onlardan bazıları: “Eğer Allah bize lütfundan bol mal verirse, sadaka verenlerden ve iyi amel edenlerden olacağımıza yemin ederiz” diye Allah'a kesin söz verdiler.

Fakat Allah, lütuf ve kereminden onlara verince, onda cimrilik ettiler ve yüz çevirerek dönüp gittiler.

Parayı bulduktan sonra verdiğin sözde duramayabilirsin.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Öncelikle 94 lüsünüz sanırım ? bu yaşlarda bu tarz istekler olabilir.Ama siz istiyorsunuz diye Allah size hadim gönderecek değil Hadim elde etmek için bazı fedakarlıklar yapmak lazım ... Bu fedakarlıklar sonucunda Akıl sağlığını yitirmezsen hadim sahibi olursunuz.

Zengim olursam demişsinizde ...

Onlardan bazıları: “Eğer Allah bize lütfundan bol mal verirse, sadaka verenlerden ve iyi amel edenlerden olacağımıza yemin ederiz” diye Allah'a kesin söz verdiler.

Fakat Allah, lütuf ve kereminden onlara verince, onda cimrilik ettiler ve yüz çevirerek dönüp gittiler.

Parayı bulduktan sonra verdiğin sözde duramayabilirsin.

Ben bir şey demiyorum. Anlaşacağım hadim benimle böyle bir şart kessin ve uygulamadığımda ve ya unutduğumda bana hatırlatsın ve bende gerekeni yapayım. Aslında bu bir nimet, böyle bir nimeti iyi işlerde kullanırsan, değerini bilirsen, yolunu azmazsan büyü sevap kazanırsın. Ben yolumu azmayacağıma inanıyorum İnşallah ve bu işler için korkusuzum. Öyle böyle demiyorum. Bazı deneyimlerim var ve korkusuz olduğumu kendimce kanıtladım. Allah en iyisini bilir :)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bu işler bu kadar kolaysa,neden yıllarca uğraşıyoruz ? Sen 2 günde hadim edilir mi diyorsun,o kadar kolaysa biz neden çile çekiyoruz ? Bilmem burada var mı zorlu eğitimlerden geçenler.Ölümden dönenler,ıssız mezarlıklarda çalışmalar yapanlar.Millet evinde yatarken,insanların yanından geçmeye korktukları mezarlıklara girmek yürek ister.

Sana anladığın yönden anlatacağım.Şimdi bir genç düşün.Babası Şah yada Sultan olsun.Genç eğitimlerden geçer,devlet yönetimini öğrenir.Kavgalara katılır.Babasının tahtına oturduğunda,babasının yani Şahın adamları ve askerleri,yeni şaha itaat ederler.Hanedan gibi düşün yani.

Bu işlerde böyledir babamın ya da dedemin adamları bana itaat eder,ben ya onları emekli ederim ya da onlarla çalışırım.Cini kaldırmak zordur.Nasıl devleti sıradan bir insan yönetemezse,cini de sıradan birisi yönetemez.Onu taşıyacak güce sahip olmak için ritüeller yapar,duygularına hükmedersin.

Buradan söylüyorum.Birisinden eğitim almadan,hiçbir şey yapamazsınız.Fal bakarsınız,bakım yaparsınız.Bakım daveti de bulabilirsiniz tabi.

ufukalper

Kayıtlı Üye
Herşeyi geçtim dostum o paradan hayır gelmez.Bill Gates öylemi kazanmış ?:)Bu tür varlıklar bize dünyevi zenginlikler verebilir ama hak etmediğimiz zenginliklerdir bunlar.Adamın birinin 5 yılda kazandığı parayı sen 2 günlük davet ile alırsan kısa süreliğine zengin olursun.Kumardan zengin olanlar gibi sana 1 kazandırırlar 2 kaybettirirler bence çağıracaksan böyle bir amaç için çağırma:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...