Güzellik majisi

kar tanesi

Kayıtlı Üye
Kibrit kutusunun arasına sıkıştırıpta yapabilirsin daha garanti olur elinin yanmaması:biggrinjester:

origanum

Yönetici
Kibrit kutusunun arasına sıkıştırıpta yapabilirsin daha garanti olur elinin yanmaması:biggrinjester:

Konsepte aykırıdır.

Bump: Bu büyü sabahtan akşama kadar geçerlidir.
Gece de güzel görünmek istiyorsanız ayna karşısına geçip 7 tane kibrit çöpünü aynı anda yakın ve kibritler sönene kadar YAMİ ANGARİ kelimelerini aynaya karşı yüksek sesle söyleyin.

Bump: Bu büyü sabahtan akşama kadar geçerlidir.
Gece de güzel görünmek istiyorsanız ayna karşısına geçip 7 tane kibrit çöpünü aynı anda yakın ve kibritler sönene kadar YAMİ ANGARİ kelimelerini aynaya karşı yüksek sesle söyleyin.

sari kelebek

Kayıtlı Üye
yadu angarinin etkisi akşama kadardır akşam oluncada 7 kibrit öpünü yakıp aynanın karşısına geçip kibritler yanana kadar yami angari denirse bu güzellik büyüsünün etkisi sabaha kadar sürer:)

amanita_a

Kayıtlı Üye
Şimdi ben yeniyim arkadaşlar 3 kibrit çöpünü aynı anda yakıyoruz aynaya bakarak sönene kadar sesli bir şekilde kelimeleri söylüyoruz öyle mi doğrumu anlamışım

origanum

Yönetici
yadu angarinin etkisi akşama kadardır akşam oluncada 7 kibrit öpünü yakıp aynanın karşısına geçip kibritler yanana kadar yami angari denirse bu güzellik büyüsünün etkisi sabaha kadar sürer:)

üstteki mesajıma bakarsan ben de öyle demiştim sarı kelebek

Bump:
Şimdi ben yeniyim arkadaşlar 3 kibrit çöpünü aynı anda yakıyoruz aynaya bakarak sönene kadar sesli bir şekilde kelimeleri söylüyoruz öyle mi doğrumu anlamışım

Doğru anlamışsın.
Aynen bu şekilde yazıyor üstteki mesajlarda da.

ALEVV

Banlı Kullanıcı
kişi çok çirkin olursa da işe yarıyor mu? :p :)

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bunu dış güzellik olarak ele almamalı bence kişinin sizi görüşüdür bu tür büyülerin amacı yani çirkin olmakla güzel olmakla alakalı degildir güzellik göz uyumuyla başlar derler ama önemli olan iç gözün hissetdigidir manevi bir seylerde katılır lafın kısası büyülerde

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
iki elini havaya kaldır bi ayet el kürsi oku . sonra allahım yüzümü kalbimi su gibi tertemiz eyle diye niyet et ve yüzünü 3 besmele ile 3 kez yıka ;) her sabah bunu yapın . eğer kimsenin sizi güzel görmediğini düşünmeye başlarsanızda bırakmayın allah sizi güzel olarak görüyor zaten ;):Angel_anim:

onelya

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR GÜZEL OLUCAZ DİYE CİNLER GELİP ÇARPMASIN YAMULMAYALIM SONRA KORKARIM BEN :willy_nilly: BİDE YAMU ANGARİ NE DEMEK SÜREKLİ ONU SÖLEYEMCEĞİMİZE GÖRE ANLAMINI BİLİP ÖLE YOLA ÇIKALIM.

tgc

Kayıtlı Üye
evet onelya ya katılıyorum.Anlamı nedir? vede 3 kibrit çöpü tamamen mi yanacak? elimiz yanar yani ne kdr yaksak yeterlidir?

origanum

Yönetici
ARKADAŞLAR GÜZEL OLUCAZ DİYE CİNLER GELİP ÇARPMASIN YAMULMAYALIM SONRA KORKARIM BEN :willy_nilly: BİDE YAMU ANGARİ NE DEMEK SÜREKLİ ONU SÖLEYEMCEĞİMİZE GÖRE ANLAMINI BİLİP ÖLE YOLA ÇIKALIM.

evet onelya ya katılıyorum.Anlamı nedir? vede 3 kibrit çöpü tamamen mi yanacak? elimiz yanar yani ne kdr yaksak yeterlidir?

Bir önceki sayfada zaten anlatmıştım, konuyu daha dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Gene de cevaplayayım.
O 3 kibriti aynı anda elinize alıyor ve birlikte çakıyorsunuz. Kibritleri dipten tutun ki eliniz yanmasın. Sönene kadar yansın, siz söndürmeyin.

Bu büyü sabahtan akşama kadar geçerlidir.
Eğer gece de güzel görünmek istiyorsanız, ayna karşısına geçip 7 tane kibrit çöpünü aynı anda yakın ve kibritler sönene kadar bu sefer YAMİ ANGARİ kelimelerini aynaya karşı yüksek sesle söyleyin.

(Onelya yamu deme sakın. Sabahki yadu, geceki yami.)
Cinler gelmiyor, bu bir Druid büyüsüdür.
Druidler kelimelerin gücü ile büyü yaparlar, bu büyünün temelinde kelimelerin evren üzerindeki gücünü kullanırlar. Kullandıkları sihirli kelimelerin çoğu eski zamanlarda yaşamış Druid büyücü rahipleridir.

tgc

Kayıtlı Üye
Bir önceki sayfada zaten anlatmıştım, konuyu daha dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Gene de cevaplayayım.
O 3 kibriti aynı anda elinize alıyor ve birlikte çakıyorsunuz. Kibritleri dipten tutun ki eliniz yanmasın. Sönene kadar yansın, siz söndürmeyin.

Bu büyü sabahtan akşama kadar geçerlidir.
Eğer gece de güzel görünmek istiyorsanız, ayna karşısına geçip 7 tane kibrit çöpünü aynı anda yakın ve kibritler sönene kadar bu sefer YAMİ ANGARİ kelimelerini aynaya karşı yüksek sesle söyleyin.

(Onelya yamu deme sakın. Sabahki yadu, geceki yami.)
Cinler gelmiyor, bu bir Druid büyüsüdür.
Druidler kelimelerin gücü ile büyü yaparlar, bu büyünün temelinde kelimelerin evren üzerindeki gücünü kullanırlar. Kullandıkları sihirli kelimelerin çoğu eski zamanlarda yaşamış Druid büyücü rahipleridir.
tşkler....

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
ya ben yaptım ama bişe farketmediğine inandım.direk enerjiyle ilgili bi olay o enerjiyi bulamadım sanırım kendimde:):sifone:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Enerjinizi yükseltiyorsunuz bu sayede. Tabi konsantrasyonunuzu kaybetmeden yapmanız gerekmektedir. Olmaz diye düşünürseniz olmaz. Oldu diye düğünün şüphe duyarak yapmayın.

Lux

Kayıtlı Üye
işe yarasaydıııııııı :D:DD::D

elif_ok

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar.ben bu büyüyü günde iki defa yapildigini duydum.sabah 3 defa arkadasin dedigi sekilde.birde aksam 7 kibrit cöpü ile "yamii angari" denildigini duydum.:hurray: